Sayfa 5 / 11 İlkİlk 123456789 ... SonSon
Toplam 153 mesajın 61-75 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    rc37 Avatarı

Gerçek Adı
    Ramazan
    Son Giriş
    16.08-2014
    Saat
    00:14
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    alp sen hala aynı yerdesin bi gram ileri bakamıyosun sana ilk tepkiyi ben verdim ama haklı olduğun konularda var dedim lakin sen bir başkasınında haklı olabileceğini düşünmüyosun çünkü Emel de son derece haklı ve doğru söylüyo bence tartışmaye bir son verelim

Üye
    london78 Avatarı

Son Giriş
    06.09-2014
    Saat
    23:34
    Yaşadığı Yer
    diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

200 kadro artar arkadaşlar güzünüz aydın tercihlerde temmuz 2015 e kalır(genel seçim arifesine). iyi halt ettiniz kadro telebinizi 5 ay ünce dile getireydiniz.getirdinizde 138 oldu fakat 2 ay ertelendi ona güre trend analizi yapın 2015 ten ünce işe girmek hayal oldu o gövendiğiniz faruk çelik memurlara hiç zam vermedi daha o bakandan umut bekliyosunuz

Üye
    zerya Avatarı

Gerçek Adı
    zerican
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    xxxx
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kadronun artırılması konusunda kimse çok umutlu olmasın bence tabi bu benim şahsi fikrim....İnsanların duyguları ve umutları bu kadar suistismal edilmemeli madem bu kadro artırabiliyormuş neden en başından insanlar açlık grevine mecbur bırakıldı...Tamamen seçim öncesi tepki almak istemediklerinden tercihler ertelendi...Gerçekten çok üzüldüm kendimden çok bu günü bekleyen umut eden engelli arkadaşlarım için

Üye
    ersin_67 Avatarı

Gerçek Adı
    ersin
    Son Giriş
    07.12-2017
    Saat
    13:27
    Yaşadığı Yer
    zonguldak
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    1

london78;

sen memurmusun

Üye
    london78 Avatarı

Son Giriş
    06.09-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

en iyisi Almanyada Engelli olmak müthiş avantajları var ordan turkiyeye gelenler burda adeta kırallar gibi karşılanıyor çünkü paralıdırlar.

Üye
    rind Avatarı

Son Giriş
    02.01-2017
    Saat
    22:12
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

DPB tarafından yapılan açıklama: Daha önce kamu kurumlarınca talepte bulunulan 3.138 adet kadro için engelli vatandaşlarımızın tercihlerinin 5-15 Ağustos 2014 tarihleri arasında ÖSYM Başkanlığınca alınacağı duyurulmuştu.Engellilerle ilgili sivil toplum kuruluşlarının talepleri doğrultusunda atama yapılacak kadro sayısının artırılması amacıyla ilgili kamu kurumları nezdinde yapılan çalışmalar neticesinde tercih işlemlerine başvurular ertelenmiş olup,*yeni başvuru tarihleri bahse konu çalışmaların sonuçlanmasına müteakip ayrıca bildirilecektir.Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Üye
    alpingo95 Avatarı

Gerçek Adı
    ATAK BEKÇİ
    Son Giriş
    21.01-2015
    Saat
    16:26
    Yaşadığı Yer
    tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

rc bırak artık.. herkes kendi işini düşünür olmuş... bu alımların 3 bin olacağı daha sınavdan öncede belliydi erken yapaydınız grevinizi baştan fazla kontenjan açtırsaydınız. arkadaş biz köpek gibi çalıştık puan yaptık atanmamızı engelliyorlar... şimdi 70 puanı olanın atanma ihtimali var ben ne diye çalıştım o zaman ? bana laf yapmayı kesin herkes benim ne demek istediğimi çok net anladı... biz bu tarihe göre plan yaptık tatil ayarladık... düzen planladık.. dershaneye başlayacam tarih yok.. napacam şimdi bu maduriyetimi kim karşılayacak ?

Ben bi tek kendim haklıyım demiyorum diğerleri de haklı ama anlamadığınız olay şu... biz bi puan elde ettik bu tarihte atanmayı bekliyorduk 1 gün kala ertelendi... yav ikinci turu var bunun diğerlerini de o zaman alsın niye bizi engelliyorsunzu

Emel anlamada sıkıntı çekiyorsun sanırım beni... Ben sana diğerleri niye atanacak atanmasın kalsın yerinde demiyorum... diyorum ki biz günlerimizi verdik iyi bir puan yaptık... biz yarın ki tarihi bekliyorduk... bu yarın ki tercihler en büyük en helal hakkımızdı... biz hakkımızı alamadık... neden ? düşük puan yapıp sıralaması geride kalanlar için... ya tamam biz hakkımızı alsaydık.. yarın tercih yapsaydık... yine o düşük puanlılar bir diğer turda atansaydı.. bizi niye engellediler.. . şimdi o tarihe kadar benim maduriyetim nolacak ? biz kaç aydan beri bekliyoruz umutlu bir şekilde... haktan adaletten bahsediyoruz.. 90 yapanlar 70 yapan bir mi olacak şimdi ? hak mı adalet mi ? biz niye yırttık kendimizi ? tamam alıyorsunuz bari bizden sonra alın.

burada da belli seviyede düşük puan alanlar sanki kendilerini değilde diğer kişileri düşünüyormuş havasına giriyor ya ona deli oluyorum. kendin yapsaydın bakayım 90 puan fln... dinleyecekmiydin o zaman ertelenme fln... bekara karı boşamak kolay derler...

Üye
    london78 Avatarı

Son Giriş
    06.09-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

FARUK ÇELİK BU ADAM TAM BİR .... Artık bekleriz 2015 i ve sonunda aynı kadro

kaç kişi işinden istifa etti yarın tercih yapmak için bunu düşünen yok .ha buraya yazıyorum kadro bekliyenler avucunun içini yalar faruk çelik çalışma bakanı kalıncaya denk. 66 bin kişiyi bir belirsizlik sardı. yaptığınız açlık gırevinin eyleminin acılarını çekiyoruz ve yaptığınız zamansız stratejik olmayan zamanlamayla 66 bin kişinin ayağına pranga dokudunuz işallah hiç kadro artmaz ve tercihler 2015 temmuzu bulur.

Üye
    alpingo95 Avatarı

Gerçek Adı
    ATAK BEKÇİ
    Son Giriş
    21.01-2015
    Saat
    16:26
    Yaşadığı Yer
    tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

london bende onu diyorum bu tarihlere göre işini gücünü ayarlayanlar var ama bazıları tabi rahat umrunda değil anlamaz

Üye
    london78 Avatarı

Son Giriş
    06.09-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ya onlar zamanlamada hata yaptı. eylemi tercihlerden sonra hemen yapıp 2. atama istiyeceklerdi... hiç stratejik davranılmadı ve sonuç olarak faruk çelik oyununu çok iyi oynayan bi oyuncudur. ve elin parmaklarını geçmeyen bi kadro artışı ve 2015 i bulabilecek bir işe giriş perişan ettiler bizi. hiç zekice bir eylem değild.

Askıda Üyelik
    erdalakbay Avatarı

Gerçek Adı
    Erdal AKBAY
    Son Giriş
    18.06-2016
    Saat
    21:03
    Yaşadığı Yer
    MUĞLA
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Kac kisi istifa etti diyen arkadas son noktadasin

Forum Moderatörü
    sarasota Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    34
    Verilen Beğeniler
    13

Engelli Memur Tercih İşlemleri Ertelenmiştir
    04 Ağustos 2014 (Son Güncelleme : 04 Ağustos 2014)
    Daha önce kamu kurumlarınca talepte bulunulan 3.138 adet kadro için engelli vatandaşlarımızın tercihlerinin 5-15 Ağustos 2014 tarihleri arasında ÖSYM Başkanlığınca alınacağı duyurulmuştu.
    Engellilerle ilgili sivil toplum kuruluşlarının talepleri doğrultusunda atama yapılacak kadro sayısının artırılması amacıyla ilgili kamu kurumları nezdinde yapılan çalışmalar neticesinde tercih işlemlerine başvurular ertelenmiş olup, yeni başvuru tarihleri bahse konu çalışmaların sonuçlanmasına müteakip ayrıca bildirilecektir.
    Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
    KAMU PERSONEL İSTİHDAMI DAİRESİ BAŞKANLIĞI

Üye
    sevdiyar Avatarı

Gerçek Adı
    ömer
    Son Giriş
    30.12-2016
    Saat
    11:35
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bunedir arkadaş resmen dalga geçiyorlar bizlerle lan madem arttiracaksin zamanında arttir dalga geçer gibi sugun bugün diyip durmayin bari tam bi adilik

Üye
    ArTe Avatarı

Son Giriş
    21.06-2017
    Saat
    09:34
    Yaşadığı Yer
    ---
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

3138 ise 4000 olur 2012 de bile 5000 idi ya, insanlar şimdi 6000 ve üstü istiyor yetmese de

Üye
    karargahx Avatarı

Son Giriş
    24.08-2017
    Saat
    13:51
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    london78;

Keşke burada böyle kelime yapacagına ankaraya gitseydinde kalabalık olsaydıda süreç daha hızlı işleseydi.

Sayfa 5 / 11 İlkİlk 123456789 ... SonSon