Sayfa 10 / 11 İlkİlk ... 67891011 SonSon
Toplam 153 mesajın 136-150 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    körfezli41 Avatarı

Son Giriş
    06.08-2014
    Saat
    14:28
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    alp bey 86 puanla 1812. oldum diyorsun lise mezunu olarak şöyle anladığın dilden anlatayım
    ben 85,77 puanla 1742. oldum sen nasıl benden yüksek puanla benden geride sıralaman oluyor anlamadım
    diyelim ki oldun 85 puan almış biri normal bir zeka seviyesine sahip insandır diye düşünüyorum 8sınav sitres i yapan arkadaşlar sizler üzerlerinize alınmayın) eğer çalışma anlamında çok büyük bir sorunun yoksa inşallah yoktur ve de batı da bir yerde ikamet ediyorsan iş bulamaman için hiç bir neden yok yeterki ara gayret et ve kendini geliştir ben daha iyi şartlarda yaşayabilmek için günde 150 km yol yapıp işe gidip geliyorum birazda problemi kendimizde arayalım hadi diyelim çalışamıyon sağlık durumun müsaade etmiyor o kadar beklemişsin bi 20 gün bekleyince zarara mı giriyon iflas mı ediyorsun bu acelen nedir

Üye
    serdaruz Avatarı

Gerçek Adı
    serdar uz
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    16:25
    Yaşadığı Yer
    Bilecik
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    2

Kimse kimseyi anlmaz olmuş valla üzülüyorum konuya bak yazılanlara bak iyi olan yerleşir inşallah burada puan ikinci planda kalmış durumda ben diyelim ki vanı tercih ettim 1 puanla kimse tercih etmezse ben yerleşirim 98 puan aldım ben diyelim 99 puanlı biri tercih ederse ben yerleşemem bu kadar basit kadro sayısının fazla olması etkiler sizi yazdığınız yerde önemli sonuçta puan önemli ama yazdığınız yere fazla tercih olmaması daha da önemli kardeşler ha bi de tercih şartları var onları da iyi okuyun derim ben memur oldum geride kalan kardeşleriminde memur olmasını isterim Allah yardımcınız olsun

Üye
    alpingo95 Avatarı

Gerçek Adı
    ATAK BEKÇİ
    Son Giriş
    21.01-2015
    Saat
    16:26
    Yaşadığı Yer
    tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

körfezli41;

85,60LARDA BİŞEY PUANIM BUÇUKTAN SONRASI ÜST RAKAMA YUVARLANDIĞI İÇİN 86 DİYORUM VAR MI BAŞKA AÇIK YAKALAMA ÇABAN ? BİZDE SINAV STRESİ YAPTIK BU SENE 6 SINAVA GİRDİM. Ya tamam arkadaşlar rahat olun sıkıntı yok bu kadar mı dokundum size ki her gelen bana bişey yazma ihtiyacında bulunuyor kapatın konuyu bekleyelim diyorum tamam kendinizi ispatlama çabasından vazgeçin. Zeka konusunda da puanım az çok gerekeni belli ediyordur... Anadolu mezunuyum.. Ben kendi açımdan olanı düşünüyordum ben sırf bu sene üniversitede gidebileceğim bölüm imkanı varken sırf memurluk çıkacak ona göre tercih yaparım diye bu sene üniversiteyi erteledim tercih yapmadım ya herkese oturduğu yerden yazmak kolaydır tamam arkadaşım uzatmayalım herkes baksın işine ne laf anlamaz adamlarsınız ne tamamdan anlıyorsunuz ne devamdan... kapatalım konuyu bekleyelim

serdaruz;

Kimse kimseyi anlamıyor değil anlamak istemiyor.. Adamlarla konuşmaya kalkıyoruz bi rencide edici tavırlar küçümseyici konuşmalar sanki hepsi çok iyi bi biz kötü artık hepsini geçtim konuyu kapatsınlar diye uğraşıyorum bunuda beceremiyorlar bırakın arkadaş artık uzatmayın tamam herkesin sinirli bi yerlerden bi şekilde sinirini çıkarıyor kimin ne olacağını tercihlerden sonra göreceğiz şimdiden niye yırtınıyosunuz kapatın konuyu yazmayın artık bu kadar mı zor bunu anlamak ? tamam diyorum siz haklısınız biz haksızız konuyu kaptın yeter ki adım geçmesin

Üye
    cüneyt26 Avatarı

Gerçek Adı
    cüneyt
    Son Giriş
    19.01-2017
    Saat
    19:30
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Daha önce kamu kurumlarınca talepte bulunulan 3.138 adet kadro için engelli vatandaşlarımızın tercihlerinin 5-15 Ağustos 2014 tarihleri arasında ÖSYM Başkanlığınca alınacağı duyurulmuştu.

Devlet Personel Başkanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre; engellilerle ilgili sivil toplum kuruluşlarının talepleri doğrultusunda atama yapılacak kadro sayısının artırılması amacıyla, Devlet Personel Başkanlığı, Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü ve ÖSYM nezdinde yapılan çalışmalar neticesinde tercih işlemlerine başvurular ertelenmiş olup, yeni başvuru tarihleri bahse konu çalışmaların sonuçlanmasına müteakip ayrıca bildirilecektir.

Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü |

Üye
    körfezli41 Avatarı

Son Giriş
    06.08-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

zeka tartışacaksak küsüratla senin önündeyim demektir böylemi konuşalım egoist olmuşsun sadece seninmi girdiğini düşünüyorsun üniversite sınavına 325 lys1 320 lys2 puanıyla sırf şu memurluk yüzünden ilk atamalarda tercih yapamadım ben ki dediğin gibi olsa bile tercihler ertelenmese 5 inde başlayacaktı üniversite sonuçları açıklanalı kaç hafta oluyo gelip burda demogoji yapma herkes ister atanmayı orada insanlar belli bir mücadele verdiler bari onlara saygın olsun

Üye
    alpingo95 Avatarı

Gerçek Adı
    ATAK BEKÇİ
    Son Giriş
    21.01-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

körfezli41;

Al işte çıktı yine birtane daha kardeşim sen mevzuyu anlayamamışsın küsüratta kalmışsın biraz neyse biz burada zeka yarıştırmıyoruz orada biri zihinsel sıkıntılı gibi bir şey demek istedi bana bende bunun doğru olmadığını anlatmaya çalıştım. sen tüm mevzuyu anlamamışsın şaştım kaldım sana. ben üni tercihlerini yapmadım buna göre yapacaktım derken bu seneki üni tercihlerini demedim sn bunu anlayamaıyorsun sanırım neyse ben düzelttim ben önümüzdeki senenin tercihlerini kastediyordum... bu arada senin anlamada problem yok dimi ? hani varsa bilelim. konu kapansın diyoruz da sürekli bi yazmalar etmeler ? bi sıkıntı var sanırım denileni anlamıyorsun.... tamam arkadaşım ne uzattınız burdan yazana kurdela vermeyecekler bana iki üç laf yaptınız diye yükselmeyeceksiniz tamam hadi susun gidin.

Üye
    meralmiz Avatarı

Gerçek Adı
    meral
    Son Giriş
    01.02-2015
    Saat
    12:23
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

küsürat değil mi insanları birbirine düşüren şey...

Üye
    körfezli41 Avatarı

Son Giriş
    06.08-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kardeşim senin ne kadar bilgili olduğun değil önemli olan ne kadar anlatabildiğindir bi diyorsun tercihlerimi yapamadım ertelendi yok ben herşeyi buna göre hazırlamıştım seneye gireceğin sınavın neyini şimdiden dert ediyorsun bana bunu anlat gerekten anlama güçlüğüm konusundaki tezini onaylıyacağım.

Üye
    ArTe Avatarı

Son Giriş
    21.06-2017
    Saat
    09:34
    Yaşadığı Yer
    ---
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

zaten böyle bir konu açık sen okumuyo musun forumu ?

Üye
    şem_i Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:07
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    38
    Verilen Beğeniler
    83
    Blog Mesajları
    2

iykide yazmış arkadaşımız hepimiz bunu bekliyoruz haberimiz olur gözden kaçmaz...

Üye
    cüneyt26 Avatarı

Gerçek Adı
    cüneyt
    Son Giriş
    19.01-2017
    Saat
    19:30
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

dostum bak şu uslübun can sıkacak vaziyette ama inanki senin kişiliğin beni hiç ilgilendirmiyor ne halt yersen ye
    birincisi bu haber ösym nın haberi değil aile ve sosyal politikalar bakanlıgının haberi anlıyormusun
    ikincisi görür görmez paylaşayım dedim belki görmeyen insanlar vardır diye ki haklıymışım gerçekten görmeyende varmış
    üçüncü buna benzer başka haberde görürsem paylaşıcam ismimi iyi bak bir daha muhattap olma benimle

Üye
    alpingo95 Avatarı

Gerçek Adı
    ATAK BEKÇİ
    Son Giriş
    21.01-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

körfezli41;

Koçum.. güzel kardeşim cidden bazen şüphe ediyorum algılamada güçlük çektiğine inanıyorum.
    Ben ilk başta dedim ki ben bu tarihe göre birkaç plan yaptım ettim... bir yere gidecek edecektim
    ve bu tercihlere göre de gideceğim yerde bir dershaneye yazılacaktım. bunun sonucu da seneye gireceğim o sınavın yolunu çizmiş olacak anlayabildin mi ? bak bu sefer ümitliyim senin anladığın konusunda. ? Tercih konusuda bu sene memurluk olacak diye nasılsa bi memurlukta bir yere gideceğim önce bi gideyim gittiğim yere göre birdahaki sene tercih yaparım dedim. Tercih konusuda budur koçum tamam mı ? anladın mı daha yazıp beni yorup sinirlendirecek misin ? ne oldu bu kadar ilgi alaka yapıyon ucu sana falanda dokunmuyor ama ne bu ısrarla yazma mücadelen ?

Üye
    selocanlar Avatarı

Gerçek Adı
    veli
    Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    00:21
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

ya arkadaşlar kuraya gırecekler,tercıhlerını ne zaman yapacaklar yenı kayıt oldularsa bu yıl kayıt oldum ama tercıh kılavu yayınlanmadı ama bılen varsa solesın allah askına

Üye
    ArTe Avatarı

Son Giriş
    21.06-2017
    Saat
    09:34
    Yaşadığı Yer
    ---
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

cüneyt noldu senin açılan konuyu daha önce açılan konunun içinee gömmüşler bana üslüp öğretceğine kendi uslübuna bak böyle mi örnek olcan, artı ben normal birşey yazdım sonuna illa gülücük mü koyalım sen kendi laflarına dikkat et karakterinde bi sıkıntı var galiba 1 cümle şeyden alınıyorsun ki alıncak bir şey yok ortada. cevap olarak hmm tamam daha önceden açılmışsa farketmedim diyebilirdin ama hemen savunma mekanızmaları devrede bu da kendini aşmanla ilgili bi sıkıntın var onu geliştir lüften kibar ol insanlara karşı her zaman

Üye
    meralmiz Avatarı

Gerçek Adı
    meral
    Son Giriş
    01.02-2015
    Saat
    12:23
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    tahminen ne zaman yayınlarlar arkadaşlar klavuzları

Sayfa 10 / 11 İlkİlk ... 67891011 SonSon