Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 54 mesajın 46-54 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    özcan kamil Avatarı

Gerçek Adı
    kamil
    Son Giriş
    25.05-2016
    Saat
    20:25
    Yaşadığı Yer
    istanbul pendik
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    herseyin hayirlisi arkadaslar

Üye
    özer özkan Avatarı

Gerçek Adı
    ÖZER ÖZKAN
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:05
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    128

işte bu olumsuzluktan dolayı atanamazsam 2016da girmeyecem sınava hep alavere dalavere bizlerle oyun oynanıyor.3000 bence az isterim ki hepiniz atanın keşke hepimiz atansak fena mı olur

Üye
    tecimer Avatarı

Gerçek Adı
    REŞAT
    Son Giriş
    15.11-2015
    Saat
    17:26
    Yaşadığı Yer
    rize
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

en iyisi dağa çıkmak sonuçta dağdan indikten sonra iş garanti

Üye
    aliozyurt33 Avatarı

Gerçek Adı
    ALİ ÖZYURT
    Son Giriş
    05.03-2017
    Saat
    11:36
    Yaşadığı Yer
    ağrı
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar ben artık olumlu düşünmeye başladım.Eminim ki bir çok kişi atanacak.Gönül isterdi ki herkez atansın.Ama malesef devletinde belli bir bütçesi var.Eminim ki o bütçeyi biraz zorlayacaklarını ve birçok engelli kardeşimi devlet kadrosuna işe yerleştireceklerini düşünüyorum.Biraz sabırla beklemenizi diliyorum sizden yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik.Halimize şükür.Bakın çevremizdeki devletler ne hale gelgi.İnsanlar canının derdine düşmüş.Allah onların yar ve yardımcısı olsun.Bizim ülkemiz bakın dimdik ayakta.Buda devletimizin sayesinde.Ne depremler ne savaşlar gördük.Biz birbirimize kenetlenmeyi ve bir olmayı bildik.Eminimki engelli kardeşlerimin de 1 ay içerisinde yüzü gülecektir umuyorum ve temennim budur.Herkeze saygılarımı sunar, biraz daha sabırla beklemeyi umuyorum.

Üye
    oger Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammed Ali
    Son Giriş
    18.05-2016
    Saat
    12:47
    Yaşadığı Yer
    Diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hocam tamam haklısınız da bu söyledikleriniz devletin yapması gereken şeylerdir. Devletin belli bir bütçesi olduğunu ve ona göre davranmalarını gerektiğini biliyoruz fakat bazılarımızın kızdığı nokta devletin bazı konulardaki tutarsız ve birbirinden alakasız açıklamaları. Engelli personel açığımız var deyip de sınavı erken tarihe almaları, DPB'nin engelli kadrosuyla alakalı gerekli açıklamalardan kaçınmaları, topu diğer bakanlık ve kurumlara atmaları. Aynı şekilde bazı engelli abilerimizi açlık grevini yapmaya mecbur bırakmaları ve 'kadro arttırmaya çalışacağız' lafıyla geçiştirmeleri.. Efsane olduk resmen. Dilerim ki hepimizin yüzü güldüğü bi sona ulaşırız artık.

Üye
    Tom@bükücü Avatarı

Gerçek Adı
    osman bulut
    Son Giriş
    25.08-2014
    Saat
    04:56
    Yaşadığı Yer
    aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bence bu tercih ertelenmez ana haberlerde sabah haberlerinde 2 gün ard arda eylemin haberi cıksa belki ertelenirdi kadro artardı ama verdikleri sözün üstünü kapatırlar bence keşke kadro 10 bin olsada 1 ay daha bekleseg emegi gecen arkadaşlara teşekkürler bide şu cb seçimi için adaylara yapılan yardımlara sinir oldum yaa ekmeleddin bey 10 milyon lira tayyib bilmem kac para yardım almış biz isteseg 5 kuruş vermez bu halk bari bu cb adayları bir delikanlılık yapında o paraları bir vakfa falan ve yahut bir yardım kuruluşuna bagıslayın veya bizim hesaplara eşit miktarda yatırın olmazmı sizin gemicikleriniz yatlarınız katlarınız var bizim oyuncagımız bile yog

Üye
    alpingo95 Avatarı

Gerçek Adı
    ATAK BEKÇİ
    Son Giriş
    21.01-2015
    Saat
    16:26
    Yaşadığı Yer
    tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar iyi hoş konuşuyoruz da bu işin bir düzeni sistemi var , ertelemek vs bunlar kolay şeyler değil... 5 ağustos için günlerdir bekleyenlerimiz var... onlar elbette bu tarihlerde tercih yapmak isteyecektir... Tarih ertelenmesi diye bir şey olacağını ben sanmıyorum umarımda olmaz çok bekledik çünkü... Ertelenmeden ümidi kesin. Ancak şu olabilir... kadro arttırılabilir bu olabilir ama kadro arttı diye tarih ertelencek diye bir durum yok... yine artar ama bu kez 2. tercihte o kadar adam alırlar yine alırlar... 5 ağustosta tercihler yapılacaktır herkes rahat olsun... eylülde zaten çalışma başlangıcı olması gerekiyor... biz eylülde nasıl tercih yapalım ki birde çalışalım ? 5 Ağustos tercih günüdür... Eğer denildiği gibi kadro arttırımı da
    olursa büyük ihtimal ya tercihler sırasında fazla alım yapılır. yada ikinci alımlara atılır... yani şu düz mantıkla kafa karıştırılmasın.. kadro sayısı arttı. alım ertelendi.. böyle bişey olmaz. yine fazla alırlar.. siz yine yaparsınız tercihinizi 3 bin alacağına tercih yapan 5bini alır bu kadar basit

Ben ertelenmemesinden yanayım... bu zamanı çok bekledik zaten dahada beklememeliyiz... ertelenmesin yine alım arttırılsın bunu hepimiz isteriz alım arttırılsın ertelenmeye gerek yok yine tercih yapılsın.. tercihlere göre 3 bin alacağına 5 bin alsın.

Üye
    onurakgun Avatarı

Gerçek Adı
    Onur AKGÜN
    Son Giriş
    09.03-2017
    Saat
    11:05
    Yaşadığı Yer
    Tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

30 bin boş kontenjan içinde teknisyenler-öğretmenler-doktorlarda var sadece düz devlet memuru olarak değil.
    bugune kadar ben sabırla beklemeye çalıştım sizlerede sabırlı olmamız gerektiğini söyledim ama HATTİ isimli kullanıcının yazdıklarına katılıyorum

Üye
    saltuk buğra Avatarı

Son Giriş
    25.01-2017
    Saat
    11:36
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    onurakgun;

hocam doktor var olmasına var ama engelli doktoru devlet ne yapsın acil vakada ne yapabilir kalp masayı yapamaz vs alacaksa engel grubu koyar bunlar belli bişey madem engelli doktor hemşire çıkmıyor onar yerine kurum deişikliği ile düz memur kadrosu açın zor bişimi

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234