Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 41 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yalnizefe Avatarı

Son Giriş
    22.10-2017
    Saat
    11:47
    Yaşadığı Yer
    K.Maraş
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bu kadroyla KKTC yazsan gene gelmez, 800-900 lise kadrosu vermişler şaka gibi... hata şakasını yapsan adamı döverler o derece rrezil bi durum :S

Üye
    ferhat kurt Avatarı

Gerçek Adı
    Ferhat
    Son Giriş
    05.11-2017
    Saat
    18:35
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Ya aynen malesef kötü bir durumdayız ama Allah'tan ümit kesilmezmiş elbet yaptıkları hatadan dönerler...

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: yalnizefe Mesajı Gör
    bu kadroyla KKTC yazsan gene gelmez, 800-900 lise kadrosu vermişler şaka gibi... hata şakasını yapsan adamı döverler o derece rrezil bi durum :S

Üye
    Eshat Avatarı

Son Giriş
    24.05-2017
    Saat
    00:15
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    6
    Blog Mesajları
    80

Doğuyu yaz zaten ama örnek vereyim sana ÖMSS son atamada yani 2014/3 atamada hakkariye hizmetli olarak atanan kişinin puanı bu;
    190140059 MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI HİZMETLİ (HAKKARİ / TÜM İLÇELER - Taşra) 3 kişi en düşük puan 77,68897 en yüksek puan 78,06692

Üye
    yalnizefe Avatarı

Son Giriş
    22.10-2017
    Saat
    11:47
    Yaşadığı Yer
    K.Maraş
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ankaradaki arkadaşlar bunun mücadelesini veriyor ama destek yok, sesleri cılız çıkıyor... inş olumlu sonuç çıkar.. bu atamadaa olmasa bile 2015te 6-7 bin kadro sözü verilir...

Üye
    ferhat kurt Avatarı

Gerçek Adı
    Ferhat
    Son Giriş
    05.11-2017
    Saat
    18:35
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Ya su hızlı tren açılsaydı 5 dk durmam gelirdim.Ama sanki planlanmış gibi bayram zamanı bilette yok.Ankarada kimsede yok ki gdiyim yanında kalıyımı olmadı.Ama buradan elimden geldiği kadarıyla twit atıyorum.Sağa sola yazıyorum..

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: yalnizefe Mesajı Gör
    Ankaradaki arkadaşlar bunun mücadelesini veriyor ama destek yok, sesleri cılız çıkıyor... inş olumlu sonuç çıkar.. bu atamadaa olmasa bile 2015te 6-7 bin kadro sözü verilir...

Üye
    Ceren Deniz Avatarı

Gerçek Adı
    Aslı Ceren
    Son Giriş
    19.02-2015
    Saat
    10:56
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

eshat bey sadece bılqı ıçın soruyorum kaç puanla kaçıncı atamada nereye yerlestınız ? bılqı verırsenız sevınırım ...

Üye
    BÜTÜNÜYLE FARKINDAYIM Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:24
    Yaşadığı Yer
    MEKSİKA
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    80

82 yle umudum yok düz lise sen nasıl atanacaksın

Üye
    onuray Avatarı

Gerçek Adı
    onur ay
    Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    13:45
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

87 aldım atanırmıyım acaba,ünvrsite de okuyorum atanırsam nasıl olucak hem çalışıp hem okuyabilrmiyim.

Üye
    HATAYLI... Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    HATAY
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar ben size çalışabileceğim yayın kitaplarını sordum sizlerde konuyu nereye götürdünüz

Üye
    rind Avatarı

Son Giriş
    02.01-2017
    Saat
    22:12
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Fatma Ben sana kısaca öneride bulunayım.EKPSS müfredatı belli.yani hangi konular çıkacak belli. Bu konuları listele yada internetten liste halinde bulunabilir. Bu derslerden matematik, Türkçe, tarih, Coğrafya konularını normal KPSS hazırlık kitaplarından ve Ygs-LYS hazırlık kitaplarından çalışabilirsin. Anayasa ve güncel konuları normal kpss kitaplarından yada internette insanlar notlarını paylaşıyor bu paylaşımlardan çalışabilirsiniz. Yani özellikle Ekpss kitabı aramanıza gerek yok. Eşten dosttan kullanmadiklari kitapları alarak masraftanda kurtulunabilir. Son olarak ekpss soruları özelikle matematik soruları kpssden ygsden daha kolay bu kaynaklarla çalışmak başarınıza da katkı sağlar. Başarılar dilerim.

Üye
    goktug61 Avatarı

Gerçek Adı
    Göktuğ
    Son Giriş
    22.01-2015
    Saat
    22:43
    Yaşadığı Yer
    Trabzon
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben Lise düzeyi 91,92204 puan aldım, Görme engelli olduğum için TeknoFem( Fem akademi)'nin video derslerini dinleyerek çalıştım facebooktan kpss gurublarını beğenerek paylaşılan her soruyu çözüyordum günde ortolama 80soru çözüyordum hocanın verdiği testler hariç, halk eğitim kursunada gittim ama bana faydası olarak sadece konuları tekrar oldu hocaların bile yanlışlarını düzelttiğim oluyordu..

Ben o zamanda demiştim şimdide diyorum gidip EKPSS kaynaklarına para vermeyin adam gibi bir KPSS kaynağı alın çalışın, soru müfredatı aynı sadece sınav isimleri değişik bir "E" harfi fark yaratmış

Üye
    Ali_Gs Avatarı

Gerçek Adı
    Ali
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:33
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

ben kpss dershanesine gittim 3-4 ay gibi bir süre bol bol deneme sınavına girdim zaten üniversitede lisans öğrencisiyim hala bilgilerim var ama benim önerim bol bol deneme çözmek çünkü Türkçe ve genel kültür bol soru görerek çözerek daha iyi yerine oturuyor ortaöğretimden 85,55 puan aldım ama daha fazlası lazım bileydim daha çok çalışırdım

Üye
    mssql Avatarı

Gerçek Adı
    yok
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:40
    Yaşadığı Yer
    yok
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Gecmis yil sorularini cozdum. Ihtiyac yayinlarinin cep kitaplarini 2 tur cevirdim.Takildigim yerleri internetten izledim. Guncel bilgileri zaten haber izledigim icin hallettim. Lise 641 siralama

Üye
    msteriousxyz Avatarı

Gerçek Adı
    Merve
    Son Giriş
    10.11-2017
    Saat
    11:48
    Yaşadığı Yer
    --
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Ben de birkaç bir şey söyleyeyim. Ben konu anlatımlarını sadece Fem Akademi yayınlarından çalıştım (matematik-geometri hariç) ve yeterli geldi. Diğer yayınevlerinin de (kitapseç, data, sınav vs) soru bankalarını bitirdim. rind'e katılıyorum matematik konusunda. Ekpss matematiği kesinlikle YGS ve KPSS den daha kolay. Orta seviyede bir matematik kitabı ihtiyacınızı fazlasıyla görecektir. Ben çoğunluk, özellikle de problem sorularını YGS Zirve konu anlatımından çalıştım. goktug61'in de dediği gibi ekstradan ekpss kitabı almanıza gerek yok. Hele ki Kitapseç'in Ekpss Konu Anlatımlı kitabını kesinlikle almayın derim. Tarih ve matematiği gereksiz zor. Sadece coğrafyasını çözüp bırakmıştım kitabı. Boş yere para vermeyin. Güncel için de netten takip edebiliyorsanız edin. Ben zamanım ve isteğim olmadığı için netten pek bakmadım. Onun yerine güncel bilgiler kitapçığı almıştım birkaç yayınevinden.

Üye
    goktug61 Avatarı

Gerçek Adı
    Göktuğ
    Son Giriş
    22.01-2015
    Saat
    22:43
    Yaşadığı Yer
    Trabzon
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ekpss, matematik gerçekten kolaydı ben 2012deki sınav sorularına bakarak matematikçe çalışacağım konuları belirledim 5-6tane konuya baktım sadece ve sınavda 13net matematik vardı. kursda hoca çok gereksiz konulara girmişti,
    kitapsecin kitaplarının hiç almayın sobada yanar ancak başka işe yaramaz,

kpss de kendini kanıtlamış bir yayın evinin kitabını alın çalışın.

Müfredat yayın evinin deneme kitabını aldım 5adet deneme vardı EKPSS için onuda aldığıma pişman olum sorular hatalı soru başka cevap başka idi, KPSS denemesi alacaktım ama sorular fazla diye almamıştım EKPSS denemesini zaman karşı çözüyordum sonuçta deneme idi sınavda zaman kısıtlı olduğu için kendimi sınıyordum..

Tek yol KPSS'e çalışmak yani EKPSS kaynakları hep Ticari amaçlı zaten yeni sınav yayınevlerinin ellerinde geçmişe yönelik kaynak yok o yüzden amaç kitap içeriğine birşeyler koyup para kazanmak olmuştu öylede yaptılar zaten eminim alan herkez pişmandı.

Şimdi herkezin elinde akıllı telefon vs evinde laptop bilgisayar, tablet var, kitaba para vereceğinize Video veya sesli dersler indirip gün boyunca izleyip dinleme işe giderken otobüste dinle sokakta dinle izle,

ama Görme engelli olduğum için bu benim için çok iyi oluyordu, ben dinlediğimden bir şey anlamıyorum da diyen çoktu arkadaşlarımdan tavsiye edince,
    ama bir dinler anlamazsın iki dinler anlamazsın üçüncüde de anlamıyorsan problem var demek... ben sınavda okuyucuyu biraz zorlamıştım gerçi uzun pragraf sorularında 2-3defa okuttuğum olmuştu

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon