Sayfa 6 / 9 İlkİlk ... 23456789 SonSon
Toplam 123 mesajın 76-90 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    HATAYLI... Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    HATAY
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    greenred;

neden saçmalık olsun asıl saçmalık memur olanların ve emeklilerin tercih etmesi saçmalığın büyüğü buydu. Yine söylüyorum inşallah bundan sonra memur ve emekli olanlar tercih yapamazlar

Üye
    greenred Avatarı

Son Giriş
    13.01-2016
    Saat
    19:20
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bakın tekrar ediyorum hala kabullenmiyorsunuz....! Mağdem kamu kurumunda çalışan engelli memur veya işçiler tercih yapamayacaktı, sınava girmeyecekti ozaman kılavuzda böyle bir ibare konulurdu. Kendinizi kandırmayın..Kötü niyetle söylemiyorum sadece boş yere umutlarınızı boşa harcamayın diye söylüyorum...! Hem kusurabakma ama çok zor şartlarda doğu da görev yapan engelli memurlar var hakları ile giren memurlar çalışarak kazananlar... Bu kişiler kendi şehirlerini tercih etmek için sınava mecbur girecekler... Buna sen değil kimse engel olamaz...İnşallah ile yürümüyor bu işler... Otur çalış herkes nasıl hakkı ile atandı ise sende hakkın ile atan...Ama hala inanmak istiyorsan tercih yapamayacaklarına ozaman bana laf düşmeş karar senin...Saygılarımla.

Üye
    meralmiz Avatarı

Gerçek Adı
    meral
    Son Giriş
    01.02-2015
    Saat
    12:23
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Tamam o zaman devletin başka işi yok sizi bir yere yerleştirecek ve her sene sınava yüzlerce kişi girmesine rağmen oturup sizi oraya yerleştireyim yok olmadı buraya yerleştireyim mi desin olduğun yeri beğenmiyorsan istifa edeceksin sonra sınava mı giriyosun ne yapıyosa yapacak

Üye
    ferhat kurt Avatarı

Gerçek Adı
    Ferhat
    Son Giriş
    05.11-2017
    Saat
    18:35
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Meral hanım ilk defa görüşünüze katılıyorum.
    Bu resmen kul hakkı yemek ya madem gitmek istemiyordun niye tercih yaptın bir kere yanlış yapıyorsan bunu o sınava tüm girenler çekmek zorunda değil...

Üye
    greenred Avatarı

Son Giriş
    13.01-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

meralmiz;

Hakkımla girdiysem sende hakkınla gireceksin. Gelip de burada yok hakkımızı gasp ediyorlar falan gibisinden konuşmayacaksın... Ben atanmak için gece gündüz çalıştıysam sende çalışacaksın. Benim vicdanım rahat bu konuda hak yemiyorum hakkım olanı alıyorum...Açık ve net......!!!

Üye
    HATAYLI... Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    HATAY
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

greenred nerde çalışıyosun

Üye
    greenred Avatarı

Son Giriş
    13.01-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kamu Kurumunda çalışıyorum... Benim kızdığım tek konu hak yediğimizi iddaa ediyorlar bu beni üzüyor.. Ya bir kere gece gündüz çalıştım hakkım olanı aldım hakkımı kullandım...Kalkıp da 40-50 puanlarla dayımı amcamı araya sokup atanmadım...Devletten de beklemedim...Ama şunu belirteyim devlet deseydi kamu kurumunda çalışanlar atanamayacak saygı duyardım ama sonradan çıkma şeylere kulak asmamanız için bir yazı yazdım yazdığıma bin pişman oldum.

Üye
    suyum Avatarı

Son Giriş
    08.01-2016
    Saat
    00:06
    Yaşadığı Yer
    zonguldak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Siz konuşmaya devam edin, nasılsa klavyesi olan herşeyi bilip bilmeden yazar olmuş. Baştan başvuru zamanında yönetmeliğe o madde eklenmeyecekti. Bizden 20 lira alındı, ders çalışanlarımız oldu, hem maddi hem manevi emek harcayanlarımız var. Tabi siz burada sadece böyle boş boş yazabilirsiniz ancak, mahkemeler boşuna var değil mi? Lütfen aklınızı başınıza toplayıp öyle yazın. Neden hizmetli seçmişmişiz, kafamıza silah mı dayamışlarmış? Tövbe yarabbim, kötü kelime kullanmak istemiyorum bu mübarek ay'da, kalp kırmak da istemiyorum ama sizler kronik engelli misiniz? Her ay kontrole gidip (diyaliz sıvısı, diyaliz ilaçları, iğnesi ne kadar biliyor musunuz? ) ilaçlar yazdırıp, devlet bir kısmını ödediği için, diğer kısmını sırf yaşayabilmek için maddi imkanınız ve sosyal güvenceniz olmadığı halde aç kalıp para ödediğiniz oldu mu? Sırf hem kendi sağlık siğortam olsun, hemde maddi olarak güçlü olayım diye, sürünmemek için hizmetli tercihi yapmak zorundaydım. Liseden 80 puanla yerleştim ama şimdi önlisans mezunuyum ve memur olmak istiyorum, parasından asla değil yemin ederim (ki bilen bilir 100 yada 50 lira fark var), hizmetlinin işi garanti olmuyor, hep getir götür işi veriliyor ama memur öyle değil işte, fazla dokunan, laf edeni olmuyor. Yazmayın boş boş, biraz empati yapın. Rica ediyorum.

Üye
    Birtan07 Avatarı

Gerçek Adı
    Birtan07
    Son Giriş
    05.12-2017
    Saat
    23:03
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Adam Teknik personel olmuştur . Tekrar girme hakkı olması lazım .

Üye
    greenred Avatarı

Son Giriş
    13.01-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

suyum;

Tebrik ederim açık ve net belirtmişssin suyum ...bunun üzerine her halde hala gasp ediyorsunuz hakkımız demezler....!

Ben normal memurum şimdi teknik okul bitirdim..hem de birim sorumlusu oldum kaç kişi ile çalışıyorum sorumlu olduğum insanlar var...ve kendimi yükseltmek için müdürlük alabilmem için sınava girmek zorundayım...sorumlu olarak göründüğüm birimde müdür olarak görünmek istiyorum ve bu benim en doğal hakkım....

Üye
    Ali_Gs Avatarı

Gerçek Adı
    Ali
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    10:57
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar benim özel kurumda işe başlama durumum var diyelim işe başladım ben ve benim gibi özelde çalışanlarda tercih yapamayacaksa hiç başlamayım işe açıkcası anlamadım yazılanlardanda bişey kusura bakmayın biri anlatsa çok sevinecem

Üye
    eMeL_eMeL Avatarı

Gerçek Adı
    eMEL
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:26
    Yaşadığı Yer
    başKent
    Alınan Beğeniler
    25
    Verilen Beğeniler
    62

Ali bence özeli kapsamıyor bu tercih olayı, sadece kamudakileri kapsar, zaten ilk başvuruda iş olarak hep kamu sormuştu, Allah'ım bir hayırlısıyla tercih edeydik bir yerleşeydik ne sıkıntı işler bunlar ya

Üye
    pasahankocak Avatarı

Gerçek Adı
    PAŞAHAN
    Son Giriş
    14.11-2017
    Saat
    15:31
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar 7 şubat 2014 tarihnde yayınlanan resmi gazetedeki ekpss alım yönetmeliğinde aynı hizmet sınıfındaki memurlar tercih yapayacak diye söylüyor. Neden yalan yanlış bilgi verip insanları üzüyorsunuz? Aşağıda paylaştığım linkte açık ve net bir şekilde yazıyor. madde 14. bakın

T.C. Resmi Gazete

bu linkten yönetmelikler başlığı altındaki il yazı

Askıda Üyelik
    burak_br Avatarı

Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    21:51
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    o inşllah maşalah diye dua edenlerr çalışanlarda terich yaapcakk

Sayfa 6 / 9 İlkİlk ... 23456789 SonSon