Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 21 mesajın 16-21 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ugir Avatarı

Gerçek Adı
    Uğur
    Son Giriş
    04.10-2017
    Saat
    15:40
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Toplum olarak her konuda ayrışmış durumdayız....BaRi burada bu konuda birbirimize karşı açılım yapmayalım canlar.

Üye
    bulent381 Avatarı

Son Giriş
    06.12-2016
    Saat
    10:07
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben bu partiye oy vermedim dolayısıyla bi beklentimde yok içim rahat herşeyi oluruna bıraktım allah nasip ettikten sonra rte kim diyerleri kim yeterki allah hayırlısını nasip etsin amin...

Üye
    yalnizefe Avatarı

Son Giriş
    22.10-2017
    Saat
    11:47
    Yaşadığı Yer
    K.Maraş
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Tepki, şehit yakınları ve gaziler için verilen müjde değildir aman yanlış anlaşılmasın, hayırlı uğurlu olsun kadroları, sevinmeyen vatan hainidir. aman ola başlık farklı yöne çekilmesin...
    Tepkimiz, bu bakanın engelli adına sessiz kalması, vurdumduymaz tavırları... aylar geçmesine rağmen tercihlerle ilgili tek söz söylememesi, kılını kıpırdatmaması, Fatma Şahini mumla aratması... engelli antipatisi mi var acaba? ya da zoraki mi oturuyor o koltukta? Allah a havale ediyoruz.

Üye
    gakkos Avatarı

Gerçek Adı
    cüneyt
    Son Giriş
    27.01-2016
    Saat
    23:36
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar inanın ki kahrımdan ölüyorum kendim kanser hastasıyım yeni kız cocugum olucak inş ama inanın ki psikolojim bozuldu ya nedir bu ben şehit yakınları alınıyor diye üzülmüyorum alınsın ama demek istedğim şu neden bu ülkede sureyeliler filistin öğretmenler memurlar işçiler taşeronlar geziciler dikkate alınıyorda neden bizi kimse tınlamıyor baksanıza nekadr zaman geçmesine rağmen ses yok kımse cıkıp açıklama yapmıyor neden be biz insan değilmiyiz bizimde yaşamaya hakkımız yokmu ama hep diyorum gelin eylem basın açıklaması yapalım hele bi ıkı basında geldı mı bakın bu cumhurbaşkanlılığı secımı oncesı verılıyor mu 7000 kadro ama kımse yanasmıyor yanasanlarda saman alevi gibiler tamam hayda huyda diğer bakıyorum biri yazıyor şu bakanın danışmanı dediki sakin olun inanın bize diyolar herkes susuyo yapmayın etmeyın bız ancfak kendımız kendımıze derman oluruz yoksa bu gıdısle vallah kı hep bole yazar dururuz

Üye
    dayzalker Avatarı

Gerçek Adı
    ümit hasirci
    Son Giriş
    22.08-2015
    Saat
    19:46
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bunlar reklam kokan hareketler tam seçim oncesi bak biz şehit yakinlarini işe aldik diyecekler

Üye
    dostempati Avatarı

Gerçek Adı
    Kalperen C* Türkoğlu
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kalpOder Turan * Krt
    Alınan Beğeniler
    34
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ayakkabı kutularında trilyonları saklamak dururken senin benim gibi engellileri mi düşünecekler... Bu ülkenin zenginliği başka hiçbir yerde yok yönetemeyenler utansın. Şehit yakınları başımızın tacı onlara helal olsun...

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12