Sayfa 4 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
Toplam 61 mesajın 46-60 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    murat6677 Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    14.08-2017
    Saat
    17:29
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Sevgili Göktuğ arkadaşım;

Sen zihinsel engelli olsan, zabıtalığı, hemşireliği, sağlık memurluğunu ya da doktorculuğu yapabilir misiniz senin aklın alıyor mu buna bir de adam 3.000- 3.500 alımından bahsediyor bu sınava 66.000 kişi girdi, geri kalan 63.000 kişi ne olacak bana bunu açıklar mısınız...? Birde bizi kavgacı olarak itham ediyorsunuz. Ben 14-15 yıl kapı kapı dolaşmaktan usandım artık ben hakkımı aramayacağımda benden nasıl bir yorum bekleyebilirsiniz...!

Üye
    harun82 Avatarı

Son Giriş
    09.06-2015
    Saat
    16:01
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

memur olana taş mı taşıtıyorlar engellilerde herkes gibi bu meslekleri yapabilir. masabaşı işi zihinsel hariç herkes yapabilir. nitelikli işleride işçi alımlarınıda mülakata göre alıyorlar zaten. yeterki alsınlar herkese göre iş var devlette .

Üye
    BÜTÜNÜYLE FARKINDAYIM Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:35
    Yaşadığı Yer
    MEKSİKA
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    80

nitelikli kadroyu nerden bulacaksın elimizde olan bu buna göre alım yaparsın doktoru hemşireyi nerden bulacagız kendimizi geliştirmeliymişiz bundan sonra tıp mı okuyacagız kumbuzoglu adam kafayı yemiş

Üye
    harun82 Avatarı

Son Giriş
    09.06-2015
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kambuzoğlu dpb olarak engellilerle biraz ilgilenirse kimin ne kadar ne bölümü olduğunu bilgisayarından görecek. ona göre doğru yanıtlar
    tahminler verecek.

Üye
    ahmedd29 Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet
    Son Giriş
    09.02-2017
    Saat
    12:07
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Ya nasıl bir ülkede yaşıyoruz herşey bir düzensizlik içinde sürüp gidiyor.Personel başkanı sınav nisanda oldu diyor ardından alımı şubatta yapmıştık diyor bu ne vurdumduymazlık,ne bilgisizlik diyaceğim diyemiyorum çünkü memlekette düzgün bir iş yokki;başkanın karşısındaki soramıyorki nisanda yapılan sınavın alımı şubatta nasıl olur diye.

Üye
    ilk.yaz.. Avatarı

Son Giriş
    26.12-2016
    Saat
    18:06
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Öncelikle engelliler kendilerini geliştirmeliler demesinde bile küçümseme var. Devlet olarak ne yapabilmişler ki.. Bir engelli olarak kendini geliştirmek için dışarı rahatça çıkıp sokaklarda rahatça dolaşabilmelisin. Okullar engellilere uygun olmalı ,kamu binaları, taşıtların ne kadarı engellilere uygun. o yüzden demiştim herkes kendi mücadelesini verir diye. benim gibi okuyabilenler biraz daha şanslı. ya o imkanları bulup da hiç okuyamayan ya da kendini geliştiremeyen ne yapsın. şu an bile bir çok lise de engelliler için asansör bile yok.

Üye
    tnstcn Avatarı

Gerçek Adı
    eylem
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kendisine twitter dan selam etmek istiyen varsa link https://twitter.com/Kumbuzmali

buradan kimseye sesimiz gitmemekte anlaşılan

Üye
    adem76 Avatarı

Gerçek Adı
    adem
    Son Giriş
    17.06-2017
    Saat
    23:07
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

adamların engelliyi umursadığı falan yok ister verin ister vermeyin gibi düşünüyorlar kanımca

Üye
    İron Avatarı

Gerçek Adı
    iron
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:37
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    61

Arkadaşlar benim 6 yıl önce çalıştığım işyerindeki arkadaşlarımın hepsi sınavsız devlet memuru oldu. Ben 6 yıl önce maaş düşük diye ayrıldım şimdi döner sermaye ile 2.000TL ve üzeri alıyorlar. Pişman değilim özel sektörde daha fazasını alıyorum ve inanın kafalarını kaldıramıyorlar çok yoğun çalışıyorlar. Size tavsiyem atanmak için beklemeyin zaman su gibi akıp geçmeden kurumsal firmaların iş ilanlarına başvurun. 3-5 sene atanmak için beklemeyin . Sınava girmeden devlet memuru olan çok arkadşım oldu bu tamamen şans. Kul hakkınız yeniliyor ders çalışıp 2 yıl sına hazırlanıyorsun diğer tarafdan hiç çalışmadan devlet kadrolarına girenler yazık valla çok yazık.

Üye
    tnstcn Avatarı

Gerçek Adı
    eylem
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ağzına sağlık murat6677.söze gerek kalmadı daha.

Üye
    karargahx Avatarı

Son Giriş
    24.08-2017
    Saat
    13:51
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

İron;

Biraz sermaye olsa kendi işimi yaparım memurun kazandıgının 3-4 katı fazlasnı kazanırım özel sektörde iyidir kendi işin olduğu sürece

Üye
    Polat60 Avatarı

Gerçek Adı
    Abdullah Polat
    Son Giriş
    28.09-2017
    Saat
    13:21
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

İşi siyasete dökmenin mantığı yok oy vermeyin falan filan. Bu hükümetten önce 100 kişiye 1 engelli çalışan zorunluluğu vardı ama şimdi tük şirketlerde 1 kişide 4 engelli çalıştırma zorunluluğu getirende bu hükümet. Ekpss diye bir sınav getirerek başarısız olan engellilere daha basit sorular sorarak memeur yapma şansı tanıyanda bu hükümet yapılan bu kolaylıklara oy ver me !! ama atama 1 ay geçikince oy vermeyin bunlara olasun bence çok tezatsınız ve neye hizmet ettiğiniz belli. Unutmayın ki bu gün burda tercih bekliyosanız bu hükümetin çıkarttığı engelli sınavından dolayı tercih bekliyorsunuz. Bence sevmediğiniz bu hükümete memeur olup maaaş almayın.

Üye
    harun82 Avatarı

Son Giriş
    09.06-2015
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bu hükümetten önce taşeron diye birşey yoktu. Devlet taşeronlaşıyor. Devlette on binlerce engelli kadroları boş duruyor yıllardır. Neden doldurmuyor. Sınav yapıyorda yüzde kaçı işe başlıyor. Özel sektörde de engelliyi engelli olarak görmüyorlar. Sana normal insanın bile yaparken zorlandığı ağır işleri en kötü işleri veriyor. işverenin umrundamı senin engelli olman o işinin gördürmeye bakıyor. Yapamıyorsan çıkartıyor. Ayrıca devlet herkesin devleti biz hükümetin memuru değil devletin memuru oluyoruz.

Üye
    relaxx Avatarı

Gerçek Adı
    barın
    Son Giriş
    23.01-2017
    Saat
    11:05
    Yaşadığı Yer
    Bize Her Yer TRABZON
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Syn ssusen sizin yazdıklarınızı insanlara söylemekten hani derler ya ağzımda tüy bitti. Anlaşılan bilinçli bir vatandaşsınız ve neyin ne oldğunu görmüşsünüz yalnız olmadığımı bilmek mutlu etti beni.

Yasaklı Üye
    keremöz Avatarı

Son Giriş
    29.08-2014
    Saat
    22:10
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    selam arkadaslar karargah arkadas devlet engelliye kredi veriyorya tabi alabilirsen

ulan siciyim bunlarin bizi devlet memuru felan yapacagi yok mehleket düdük olmus kayirmacilik yandascilik kol gerziyor

Sayfa 4 / 5 İlkİlk 12345 SonSon