Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 28 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yalnizefe Avatarı

Son Giriş
    22.10-2017
    Saat
    11:47
    Yaşadığı Yer
    K.Maraş
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Atama bekleyen tüm engellilere duyurulur: Devlet Personel Başkanı TRT Haberin konuğu, Kumbuzoğlu'nu soru yağmuruna tutalım...

Devlet Personel Başkanı Sayın Mehmet Ali KUMBUZOĞLU TRT Haber Özel Gündem'in canlı yayın konuğu oluyor.
    Başkanımız Sayın Mehmet Ali KUMBUZOĞLU 2014/1 KPSS yerleştirmeleri öncesinde tercihlerini yapacak memur adaylarına ve Başkanlığımızın yürüttüğü faaliyetlere yönelik açıklamalarda bulunmak üzere 25/06/2014 saat 08:10'da TRT Özel Haber Gündemi programına canlı yayın konuğu olarak katılacaktır.

Engelliler Sitesi - DPB Başkanı TRT Haber'e konuk olacak

Üye
    meralmiz Avatarı

Gerçek Adı
    meral
    Son Giriş
    01.02-2015
    Saat
    12:23
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Haydi arkadaşlar tam destek inşşş

Peki ama sorularımızı kendisine nasıl ulaştıracağız

Üye
    ersin_67 Avatarı

Gerçek Adı
    ersin
    Son Giriş
    07.12-2017
    Saat
    13:27
    Yaşadığı Yer
    zonguldak
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    1

sabah 8mi bu

Üye
    meralmiz Avatarı

Gerçek Adı
    meral
    Son Giriş
    01.02-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Ewt öle yazıo

Üye
    yalnizefe Avatarı

Son Giriş
    22.10-2017
    Saat
    11:47
    Yaşadığı Yer
    K.Maraş
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

TRT'nin telefonlarını arayarak ve twitterden ulaşılabilir. ulaşılamasa bile "ekpss ile ilgili çok soru var telefonlarımız kilitlendi" desin moderatör...
    @Kumbuzmali , @trthaber TRT Telefon (Santral) :0 312 463 43 43

Üye
    meralmiz Avatarı

Gerçek Adı
    meral
    Son Giriş
    01.02-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Anlaşıldı...

Üye
    gakkos Avatarı

Gerçek Adı
    cüneyt
    Son Giriş
    27.01-2016
    Saat
    23:36
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaslar ben aradım trt haberı ust yetkılı bırı cıktı.29 bin kadro boştayken dedım kumbuzoglu 3000 den bahsedıyor mujde verıyomus bıze dedım.bızler engellıyız dedım uzerımızden sıyaset yapılması ne kadar nahos bı durum demı dedım kadın haklısınız dedı dedım kı kanun ve tuzuk te kadroların dolduruması dıyo ama gelın bakın kı her yıl sınırlı sayı dedım dedım kı 2 mılyon memur varken devlet buyuklerımız dıyolar kı 35 bın suan engellı kardesımız calısıyor yahu mılyon nerde bın nerde dedım kadın gercekten durumunuza uzuluyorum dedı ama bana sunu net soyledı bana kadın dedı kı bız canlı yaynına tl alamıyoruz cunku konugumuz kabul etmez dedı ama sunun sozunu verebılırım dedı sıpeker ve yayın yonetmenımıze durumu anlatıcam en azından sunu sorsunlar bayram arefesınden engellı kardeslerımıze bos olan 29 bın kadrodan mujde olsun dıye bı haberınız var mı dedım dıye sorsunlar dedı ne olur su noyu sıze arayın ve konusun bakın bu bızım ıcın fırsat emın olun kı ıse yarayacak bu sefer sızlerde ınan kı ne kadar cok ararsak o kadra dıle gelıcek konu ALLAH yar ve yardımcımız olsun.trt iletişim no:03124634343

Üye
    meralmiz Avatarı

Gerçek Adı
    meral
    Son Giriş
    01.02-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Hmm aradın böle mi dedi trt çalışanı arkadaş hadi arkadaşlar yüklenelim ve bu konuya destek olalım

Üye
    karargahx Avatarı

Son Giriş
    24.08-2017
    Saat
    13:51
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

sabah msj atalım arkadaslar.

Üye
    amonsa Avatarı

Gerçek Adı
    s
    Son Giriş
    30.08-2016
    Saat
    21:19
    Yaşadığı Yer
    k
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaslar ben izleyemedim ama okudugum kadarı ile yine biz askıda kalmışız adam tam bir tarih bile vermemiş ne düşünüyorsuz ve bu konu hakkında hep doktordan ebe den bahsetmiş

Üye
    Heiken Avatarı

Son Giriş
    07.09-2014
    Saat
    17:10
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kaçıran arkadaşlar linkten izleyebilir. Yukarıdaki oklardan sağ üsttekine tıklayarak ilerletebilirsiniz

Özet olarak: 3 bin kadroyu arttırmaya çalışıyoruz ama engelli adaylar için nitelikli kadro açığı ağırlıkta o yüzden 23 bin boş kadroyu dolduramıyoruz. 2. yerleştirme için çalışmalarımız devam ediyor demiş

tv arşivi

Üye
    meralmiz Avatarı

Gerçek Adı
    meral
    Son Giriş
    01.02-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Ne dersiniz bu konuşma hakkında değerlendirmeniz nedir bundan birşey çıkar mı

Nitelikli fazla ise niteliksiz alınsın illa ki nitelik mi olmalı

Üye
    gakkos Avatarı

Gerçek Adı
    cüneyt
    Son Giriş
    27.01-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm arkadaşlar inanın ki artık psikolojim bozuldu desem yeridir neden mi bizleri adamlar yoktan sayıyolar dpb dıyor kı onlar bızım ıcın cok onemlı ama her konuda net acıkken bızımkı belırsız bana kalırsa bu ısın tek cocum noktası ıyı bır eylem basın yolu ıle yoksa burda bole yazmkala bu ısler yurumez hem bu engellı baskanları nerde adam kurmus dernegı benım uzerımden rant saglıyor aıdat dergı su bu satıp duruyolar soruyorum herkese bu gelırlerden hıc bırınıze yardım olumuyo mu hayır tabıkı.en ıyısı bız kendı basımızı kendımız kasıyacaz baksanıza bu ulkede 25 kısıden fazla toplansın vallah kı bıllah kı hemen her dedıklerı oluyor ama bakıyorum hergun burda sadece yazıyoruz bu 63 bın nerde yahu ama tabı beklesınler onların adına bız varız deyıp adamlar kalmıyolar yerınden arkdaşlar gelin birlikte hareket edelım organıze olalım bı basın acıklaması bı toplantı bıseyler yapalım lutfen ya bırde kumbuzoglunu dınleyenler varmı bılmem ama ben dınledım dıyor kıdıanette 2000 saglıkta sukadar falan ama dıyorkı sımdı nıtelıklı kadrolar ıstendıgı ıcın sayı az verıyoruz ee sımdı 2000 ımam yoksa o kadro bosmu kalıcak hayır tabıkı onu genel ıdarı hızmetlere cevırebılırler saglık dıyo 3000 dıyo yahu o kadar tenıker mı var alıcaksın saglıkcı teknıker olmasın memur al hızmetlı al adamı delı edıyolar kafayı yıcem gecem gunduzum kalmadı en ıyısı bız enaz 50 kısı toplanıp basın acıklaması yamazsak hıc bısey olmaz baksanıza yahu adamlarda tarıh vermıyor nasıl olsa kuzular bunlar dıyolar tek care toplanmak baska da yok benım meaıl:fenerli_c23@hotmail.com izmirden yazıyorum saygılarımla....

Üye
    gakkos Avatarı

Gerçek Adı
    cüneyt
    Son Giriş
    27.01-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm arkadaşlar inanın ki artık psikolojim bozuldu desem yeridir neden mi bizleri adamlar yoktan sayıyolar dpb dıyor kı onlar bızım ıcın cok onemlı ama her konuda net acıkken bızımkı belırsız bana kalırsa bu ısın tek cocum noktası ıyı bır eylem basın yolu ıle yoksa burda bole yazmkala bu ısler yurumez hem bu engellı baskanları nerde adam kurmus dernegı benım uzerımden rant saglıyor aıdat dergı su bu satıp duruyolar soruyorum herkese bu gelırlerden hıc bırınıze yardım olumuyo mu hayır tabıkı.en ıyısı bız kendı basımızı kendımız kasıyacaz baksanıza bu ulkede 25 kısıden fazla toplansın vallah kı bıllah kı hemen her dedıklerı oluyor ama bakıyorum hergun burda sadece yazıyoruz bu 63 bın nerde yahu ama tabı beklesınler onların adına bız varız deyıp adamlar kalmıyolar yerınden arkdaşlar gelin birlikte hareket edelım organıze olalım bı basın acıklaması bı toplantı bıseyler yapalım lutfen ya bırde kumbuzoglunu dınleyenler varmı bılmem ama ben dınledım dıyor kıdıanette 2000 saglıkta sukadar falan ama dıyorkı sımdı nıtelıklı kadrolar ıstendıgı ıcın sayı az verıyoruz ee sımdı 2000 ımam yoksa o kadro bosmu kalıcak hayır tabıkı onu genel ıdarı hızmetlere cevırebılırler saglık dıyo 3000 dıyo yahu o kadar tenıker mı var alıcaksın saglıkcı teknıker olmasın memur al hızmetlı al adamı delı edıyolar kafayı yıcem gecem gunduzum kalmadı en ıyısı bız enaz 50 kısı toplanıp basın acıklaması yamazsak hıc bısey olmaz baksanıza yahu adamlarda tarıh vermıyor nasıl olsa kuzular bunlar dıyolar tek care toplanmak baska da yok benım meaıl:fenerli_c23@hotmail.com izmirden yazıyorum saygılarımla....

Üye
    amonsa Avatarı

Gerçek Adı
    s
    Son Giriş
    30.08-2016
    Saat
    21:19
    Yaşadığı Yer
    k
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    dinledim simdi yai umutlar başka bahara yanii lise olarak hizmetli ve kuran okutucusu gibi duruyor

Sayfa 1 / 2 12 SonSon