Sayfa 13 / 19 İlkİlk ... 391011121314151617 ... SonSon
Toplam 282 mesajın 181-195 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    bulent381 Avatarı

Son Giriş
    06.12-2016
    Saat
    10:07
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Fazla yoktur imam hatip mezunu sagolsun hükümet kul hakkı yiyerek 2012 ömss de hepsini atadı

Üye
    özer özkan Avatarı

Gerçek Adı
    ÖZER ÖZKAN
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:05
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    128

tamam imam hatiplide memur olsun ama diğerleri memur olmasın sadece imam hatipliler memur olsun diyor hükümetimiz ama olsun bu dünyanın birde ötekisi var anlayan anlar

Üye
    bulent381 Avatarı

Son Giriş
    06.12-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben 2 dönem bu partiye oy verdim zerre kadarda hakkım varsa ben helal etmiyorum RTE ve onun MİLLET VEKİLLERİNE!!!

Üye
    vuralh Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Zonguldak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bulent381;

Efendi yalan yanlış yazılar yazarak bir kitleyi hedef almayın. Ben İmam hatip mesunuyum ve yerleşemedim. İmma hatip liseliler yerleşemedi istenilen şartları bilmeden burada ahkam kesmeyin..

Üye
    bulent381 Avatarı

Son Giriş
    06.12-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

vuralh;

yerleşemeysen sende bi proplem var çünkü 58 ile bile atandı ve hatta kimi kadrolar boş kaldı gardaşım benim bi incele geçmiş klavuzu sonra yorum yaz

Üye
    özer özkan Avatarı

Gerçek Adı
    ÖZER ÖZKAN
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    128

vuralh;

evet değerli arkadaşımız bülent doğru söylüyor düşük puanla atanan imam hatipliler oldu sayenizde bizim gibi düz liseliler acıkta kaldı ona bir şey demiyon

Üye
    mek Avatarı

Son Giriş
    24.12-2014
    Saat
    09:40
    Yaşadığı Yer
    Sakarya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

İmam hatip mezunu olan direk yerleşemiyor yeterlilik belgesi diye birşey var ki onu almak zaten çook zor. hem yazılı hem sözlü 2 sınava giriyorsun ben hafızlar biliyorum girip alamadılar yeterliliği. Öyle imam hatip mezunu olan direk yerleşseydi haklısınız ama imam kadrosuna yerleşmek daha zor. Ben 91,67 puan yaptım imam hatipliğim sertifikam var diye ama normal memurluk seçecem çünkü imam kadrosuna girmek cidden zor. Ben bu puanla imamlık seçsem kazanamam çünkü yeterlilik belgem yok. Emin olun yeterlilik sınavı bu sınavın 10-20 katı daha zorluğunda.

Yasaklı Üye
    1903ASKIM Avatarı

Gerçek Adı
    fatih
    Son Giriş
    05.01-2015
    Saat
    12:11
    Yaşadığı Yer
    ısparta
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: bulent381 Mesajı Gör
    Ben 2 dönem bu partiye oy verdim zerre kadarda hakkım varsa ben helal etmiyorum RTE ve onun MİLLET VEKİLLERİNE!!!
    yerleşemedim diye hakkını helal etmiyorsun ama bu hükümet gelmeden önce böyle bir sınav varmıydı ayrıca o kadar yatırımı kim yaptı imf ye borcu kim bitirdi ilk milli uçağımız olan atak,ı kim yapmak için öncü oldu şu an kendi savaş uçağımızı yapıyoruz bunlar hangi dönemde vardı bunları açıklar mısın

Üye
    özer özkan Avatarı

Gerçek Adı
    ÖZER ÖZKAN
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    128

diyorsun ki fatih torpille memur olun akpye üye ol memur ol onumu yapalım kusura bakma ben helal yoldan memur olmak isterim.tamam başbakanımız güzel icraatleri var ama konu ekpss

Üye
    vuralh Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Zonguldak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sorunu kendinde aramak yerine gidip hükümete veya bir partiye bulaşmak diye buna denir. özer özkan boş ve zırvalamışsın sağa sola camur atmaktan başka bir şey yapmamışsın. Senin gibilerini devlet kadrolarına almamakta haklı o akılla devlet memuru olunmaz.

Üye
    bulent381 Avatarı

Son Giriş
    06.12-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: fatihH32 Mesajı Gör
    yerleşemedim diye hakkını helal etmiyorsun ama bu hükümet gelmeden önce böyle bir sınav varmıydı ayrıca o kadar yatırımı kim yaptı imf ye borcu kim bitirdi ilk milli uçağımız olan atak,ı kim yapmak için öncü oldu şu an kendi savaş uçağımızı yapıyoruz bunlar hangi dönemde vardı bunları açıklar mısın
    tabi ama birazda AKP NİN yaptıklarını sen tümünü yazmamışsın ben ekleme yapayım 17 aralıkta kim hırsızlık yaptı ismi pararel devlet oldu, ogluyla kim konuştu ses kayıtları çıkınca montaj dedi TU-Bİ-TAK montoj dedi hayvanat bahçesindeki insanı kim getirip tubitaka müdür yaptı sen ben burda atanalım diyoruz suriyelilere kim kuçak açtı tabiki AKP!!! Ama sen ve senin gibi insanlar oy verdikçe emin ol kazanan suriyeliler ve pkk olacak inan buna ekleme yapayım hırzızlık yapan 4 bakan halen AKP DE İHRAÇ EDİLMEDİLER YANİ.

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: vuralh Mesajı Gör
    Sorunu kendinde aramak yerine gidip hükümete veya bir partiye bulaşmak diye buna denir. özer özkan boş ve zırvalamışsın sağa sola camur atmaktan başka bir şey yapmamışsın. Senin gibilerini devlet kadrolarına almamakta haklı o akılla devlet memuru olunmaz.
    Şunuda sölüyeyim sana iki rekat namaz kılmaktan da müslüman olunmaz gardaşım benim töbe haşa gandırdım dersin ama kendini gandırırsın o herşeyi görür

Üye
    krt Avatarı

Son Giriş
    05.03-2015
    Saat
    22:20
    Yaşadığı Yer
    bartın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

İzmir Milletvekili Ahmet Kenan Tanrıkulu engelli memur adaylarının sıkıntılarını soru önergesi olarak iletti.

1-66 bin engelli vatandaşımızın girmiş olduğu sınav sonrasında atanma sayısı neden az tutularak 3 bin kişinin atanacağı açıklanmıştır.
    2-Kamu kurumlarının Devlet Personel Başkanlığı’na bildirdiği engelli ihtiyacı sayısı nedir?
    3-2014 yılı içerisinde temmuz ayından sonra, başka ne zaman engelli vatandaşlarımızın ataması yapılacaktır.
    4-Engelli vatandaşlarımızın istihdamı konusunda özel sektörün teşvik edilmesi düşünülüyor mu? Böyle bir uygulama gerçekleşecekse, teşviklerin düzenlemesi nasıl olacaktır.
    5-Atanamayan engelli vatandaşlarımızın kamu kurum ve kuruluşlarında esnek veya yarı zamanlı iş imkanı yaratılması yönünde bir çalışmanız var mı?
    Ahmet Kenan Tanrıkulu/İzmir Milletvekili
    ekpss aday - 51 bin engelliye müjde, kamudaki boş kadrolar doldurulacak!

Yasaklı Üye
    1903ASKIM Avatarı

Gerçek Adı
    fatih
    Son Giriş
    05.01-2015
    Saat
    12:11
    Yaşadığı Yer
    ısparta
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: özer özkan Mesajı Gör
    diyorsun ki fatih torpille memur olun akpye üye ol memur ol onumu yapalım kusura bakma ben helal yoldan memur olmak isterim.tamam başbakanımız güzel icraatleri var ama konu ekpss
    kardeşim ben ak parti üyesi biriyim ama şu güne kadar devlet memuru olmak için hiç bir girişimim olmadı sadece ömss ye ekpss ye başvuru yaptım onda çıkarsa öyle olsun dedim sizler gibi burda şu söyle bu böyle demedim ve dememde

Üye
    meralmiz Avatarı

Gerçek Adı
    meral
    Son Giriş
    01.02-2015
    Saat
    12:23
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Vekile helal olsun gerçekten...

Üye
    bulent381 Avatarı

Son Giriş
    06.12-2016
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Vekile kendi adıma çok tşk ederim

Sayfa 13 / 19 İlkİlk ... 391011121314151617 ... SonSon