Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 26 mesajın 16-26 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mustafa2014 Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    14.06-2014
    Saat
    18:50
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar AKP yi niye kariyeri diyorsunuz siyasal lastik ayin lütfen AKP olmasaydı bu imkanları bile bulamayacaktik

Üye
    cemal1453 Avatarı

Gerçek Adı
    cemal çabuk
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    19:02
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

altruder adındaki arkadaş torpil olayının akp gelmeden önce nasıl olduğunu bilseydin şimdi akp yi desteklemek için hemen koşar üye olurdun torpil olayının bitmesi konusunda en çok bu iktidar uğraştı nankörlüğün lüzümu yok sen

Üye
    Altruder Avatarı

Son Giriş
    23.07-2017
    Saat
    23:05
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Sadaka gibi 3000 kişilik kadro açan, hakkımız olan %3'lük engelli kontenjanını bile açmayan, on binlerce engelliyi kamuya atayabilecekken, seçim dönemi engelli değil, kendi yandaşları ile kadrolarını dolduranlar AKP'liler değil de kimler? Bir de onları savunuyorsun. Senin, benim, on binlerce engellinin hakkını yemiyorlar mı, yemediler mi, elini vicdanına koy da söyle.

Kuralsızlık kural oldu. Her şey kendi adamları tarafından denetleniyor. Yanlışlar doğru, doğrular yanlış oldu. Doğruyu bilen adam, insan kalmadı. İlkeleri prensipleri olan adam kalmadı. Kim kontrol ediyor bunları, kim denetliyor, kimse. Bir de bunları savunuyorsun. İnsaf. Bu partiyi savunuyorsun ya daha ne diyeyim? Tarih bunları asla affetmeyecek ve Türkiye Cumhuriyeti'ne verdiği zararların idrakına belki bir gün varacaksın, ama belli ki hâlâ varamamışsın, ortada Türkiye Cumhuriyeti diye bir şey kalırsa, o zaman bana hak verirsin belki.

Üye
    Mkocak Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet
    Son Giriş
    21.05-2015
    Saat
    09:02
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Altruder kardeşim sen o kadar cahil bir insansın ki aklım almıyor yazdılarını senin atamanı işkur mu yapacak yoksa ösym mi ???

daha kamuya ne olarak gireceğini bilmiyorsun yorum yapıyorsun. senin atamanı ösym yapacak ve sen kamuya memur olarak atanacaksın. Bu seni ilgilendirmiyor kamuda işçi olmak istiyorsan işkurun açacağı kadroya başvuracaksın... İkincisi yine okumadan iş yapıyorsun. Neden çünkü elli atmış alan insan başvuramıyor iyi oku açılacak kadronun tutarının en fazla üç katı sınava alınacak diyor yani elli almış alan insan diyelimki beş yüz kişi alınacak ilk puanı yüksek olan 1500 kişi mülakata katılacak okumaktan aciz olan insalar haline gelmişsiniz direk nasıl akp'ye bağlıyorsun anlam veremiyorum....

Bu zamana kadar hangi hükümet engelli aldı madem kanuni hakkındıda neden bu hükümetten önce engelli alınmıyordu zaten kanunu bu hükümet çıkardı saçma sapan konuşma cahil insan...

Üye
    Altruder Avatarı

Son Giriş
    23.07-2017
    Saat
    23:05
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Ben ötekilerin hakkını savunuyorum. Bir hükümet kadrolaşılacaksa bunu da kendi bünyesinde yapacağı sınavla kendi adamlarını alacaksa, bunun için de kanun çıkarmışsa, gerisi önemli değil, teferruattır.

Üye
    Mkocak Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet
    Son Giriş
    21.05-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Altruder Mesajı Gör
    Ben ötekilerin hakkını savunuyorum. Bir hükümet kadrolaşılacaksa bunu da kendi bünyesinde yapacağı sınavla kendi adamlarını alacaksa, bunun için de kanun çıkarmışsa, gerisi önemli değil, teferruattır.
    Sen kendin gir ötekilerini kanun savunur yazıyı iyi oku ondan sonra gel yanıma kulaktan dolma bilgiler ile değil gerekli görürse diyor yüz kişilik yere 1000 kişi başvurursa diyor puanı en yüksek ilk üçyüz kişiyi mülakata alacağım diyor torpili olan ilk üçyüze giremiyorsa istersen başbakanın oğlu olsun fark etmez. Bir daha hükümet hakkında daha kanunu okumadan atıp tutarsan hakkında akp partiye suç duyurusunda bulunup karalama kampanyasından dolayı hakkında gerekli işlemlerin başlatılması için elimden geleni yapacağım provakatörlük yapma burada adam akıllı bilgi paylaş yorum yap siyaseti sokma buraya...

Üye
    turan yılmaz Avatarı

Gerçek Adı
    duran
    Son Giriş
    07.10-2017
    Saat
    21:34
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Altruder kardeşim

herşeyi gördün öğrendin yazdın senaryoyu filmi çektin yayınladın

tebrik ediyorum peki kesinmi akp üye olanı hemen atıyorlarsa koşarak gideyim de üye olayım ben ya

KOŞ SENDE GEL ÜYE OLALIM BİRLİKTE ATASINLAR BİZİ ALEMSİN

Üye
    Mkocak Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet
    Son Giriş
    21.05-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben AKP'nin ilk üyelerindenim girecek olsam ben girerdim ama kendim oturdum çalıştım adam akıllı türkiye 13.'sü oldum şimdi ben atandığım zaman senin gibi zihniyetler derki akp sayesinde girdi derler... Yaparsınız bunu sizden beklerim gel sen cumartesi pazar gezerken ben dershanelere gittim evde işimi bırakıp sabahtan akşama kadar ders çalılştım ve hakkım ile kazandım... Birileri hakkında iftira atacaksan bunun hesabına sorarlar adama öyle rasgele konuşması değil.... Merak ediyorum kaç puan aldın eminim puanın düşüktür o yüzden kendin başaramayınca hükümete yükleniyorsundur. Hani klasik bir tabir vardır yüksek not alırsan kendin düşük not alırsan öğretmen suçlu misali....

Üye
    Ali_Gs Avatarı

Gerçek Adı
    Ali
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:31
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar emek olmadan yemek olmaz kimse iktidarı kötülemesin birbirimizlede tartışmaya girmeyelim benim siyasi bir kimliğim yok her vatandaş gibi oy hakkımı kullanıyorum ama hiçbir partiye üye değilim yani siyaset konuşmam bile ama 23 yaşına geldim bunca zamandır hiçbirkimsenin emeğinin karşılığını alamadığını görmedim emek veren herzaman daima kazanmıştır bende üniversite öğrencisiyim hem okula gidip hemde ekpss için dershane gidiyordum sabah 8 den akşam 9 a kadar sadece ders ile geçiyordu zamanım emeğimin karşılığını aldınmı diye sorarsanız ortaöğretimden 85,55 aldım haa eğer az kişi alırlarsa ona diyecek bişey yok bi tek beni vurmuycak az kişi almaları çok kişi alırlarsada bi tek beni almıycaklar lütfen biraz hakkaniyetli olalım

Forum Moderatörü
    sarasota Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    34
    Verilen Beğeniler
    13

arkadaşlar şu bir gerçek bunu kimse inkar edemez eğer bir yerde alımlarda sözlü falan ayağı varsa orada mutlaka bişeler döner bunu kimse inkar edemez eğer sözlü dedikleri şeyde eleme yapılmıyorsa ozaman adaletli olur.......

Üye
    Mkocak Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet
    Son Giriş
    21.05-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bİrileri şu Altruder arkadaşa 2001 öncesini bir gösterse çok iyi olacak layığımı buldum türkiye 13.'sü oldum... Benim gibi adamlar senin gibileri her zaman yönetir bunu unutma türkiye var türk milleti var dünya tarihinde biz hep olduk olmayada devam edeceğiz...
    Bir başvuru yapılır dünyanında her yerinde oraya isteyen kişi başvurabilir... Bunu unutma bunun adınada demokrasi denir...
    kaç puan aldım sen ben söyleyim kesin son dört binlerdesin bu haykırış onun haykırışı...

ALİ_GS Nasibinden varsa olur kardeşim sen merak etme rabbim senin istediğin yere atanmanı nasip eylesin...

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12