Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 18 mesajın 16-18 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ArTe Avatarı

Son Giriş
    21.06-2017
    Saat
    09:34
    Yaşadığı Yer
    ---
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    kanun tanımıyoruz herkes kendi derdinde engelli olsak da benciliz bu forumda onu görüyorum, engelli diye kimseye acınmamalı, engelli olsak da olmasak da kibir , bencillik , kul hakkı yeme gücümüzü yettirebildiğince var hepsinden tadıyoruz

Üye
    onlwolf Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:31
    Yaşadığı Yer
    afyon
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    2

Cenk19 un yazisina gore malul emekliligi iptal edip kamuya atana bilirim YAnlismiyim .......ben emeklilik felan istemiyorum zaten verdigi maas 450tl salik giderlerime yetmiyo ..bide alnim terlesin karnim doysun onu istiyorum.

Üye
    ceng19 Avatarı

Gerçek Adı
    cengiz
    Son Giriş
    22.09-2016
    Saat
    02:27
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    onlwolf;

kardeşim malulen emeklilik ayr tutuluyor.sebebide şu.çalışamaz diye rapor verildiği için işe girişi yasaklamışlar.engelli olan yani engeli 60 altında olanlarda çalışabilir olarak sınıflandırmışlar.

bu forumda şunu anlayamadım gitti.bir istememezlik ve bencillik görüyorum yazan bazı arkadaşlarda.devlet sınav yapıyor ve herkese sorduğu sorular var.engel sınıfalarına görede farklı soru ve zaman aralığı var.herkes aynı şartlarda soruları cevaplıyor.kimse kimsenin verdiği cevapları silmiyor yada yazmasını engellemiyor.sonuçta verdiğin cevaba göre puan veriliyor.burda kul hakkının nerede olduğunu anlamadım gitti.sen 60 puan aldıysan diğer bir arkadaş 80 yada 90 puan aldıysa senin hakkınımı yemiş oluyor.ayrıca emekli arkadaşlar genç arkadaşlardan daha dezavantajlı.çünkü okuldan çıkışları çok daha bir eski zaman diliminde.sınavın amacı nedir.bilgi sorgulaması değilmi.kızmak yerine çalışmak daha akıllıca olurdu bence.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12