Sayfa 1 / 4 1234 SonSon
Toplam 56 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    iLhan Avatarı

Gerçek Adı
    İLHAN ÖCAL
    Son Giriş
    12.10-2017
    Saat
    13:40
    Yaşadığı Yer
    Adana/Ceyhan/izmit/gebze
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar şimdiden hayırlı ugurlu olsun başvurularımızı yapalım Bismillahirrahmanirrahim. Kuraya başvuran arkadaşlarım bu konu altında bilgi ve düşüncelerimizi paylaşalım.

Üye
    sevenler1981 Avatarı

Son Giriş
    12.02-2016
    Saat
    09:33
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

2012 yılında kayıt olanlar tekrar aile sosyal politikalar bakanlığına gidip ön kayıt belgesi alması gerekiyor mu

ösym internet sitesi üzerinden ücreti yatırıp başvuru yapsa yeterlimi bilgi olanlar cevap verebilir mi

Üye
    iLhan Avatarı

Gerçek Adı
    İLHAN ÖCAL
    Son Giriş
    12.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Adana/Ceyhan/izmit/gebze
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Internet üzerinden yapman yeterli arkadaşım ben öyle yaptım.

Üye
    mrdirenis Avatarı

Gerçek Adı
    Mahmut
    Son Giriş
    15.05-2014
    Saat
    14:07
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Engelli kura başvurusu için ne yapılması gerekiyor

Detaylı bir şekilde bilen birisi anlatsın lütfen saçma sapan işlemler yapılıyor ..

Üye
    Loris Avatarı

Gerçek Adı
    Sercan
    Son Giriş
    20.11-2017
    Saat
    21:57
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

kura başvurusu lise mezunu olmayanlar için olandı değil mi?

Yasaklı Üye
    1903ASKIM Avatarı

Gerçek Adı
    fatih
    Son Giriş
    05.01-2015
    Saat
    12:11
    Yaşadığı Yer
    ısparta
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

türkiye ekonomi bankası halk bankası kuveyt türk ekpss kurası için 10 lira yatırıp sonra ösym nin sayfasından sizde yapabilirsiniz kayıt yenileme işlemini ama mutlaka çıktı alın

Üye
    sevenler1981 Avatarı

Son Giriş
    12.02-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

iLhan;

ücreti yatırdıktan sonra yaptınız demi ösym merkezi bana tekrar kayıt yaptırman gerekiyor denmişti ön kayıt formu için

Üye
    iLhan Avatarı

Gerçek Adı
    İLHAN ÖCAL
    Son Giriş
    12.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Adana/Ceyhan/izmit/gebze
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Eğer 2012 kuralar da başvuru yaptıysan internet üzerinden ilk defa yapacaksan başvuru merkezlerinden yapacaksın önce banka 10tl yaptıracak sin

Üye
    sevenler1981 Avatarı

Son Giriş
    12.02-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ilhan;

şöyle anlatayım

2012 yılında ben aile politikalardan ön kayıt oldum ve okula gidip ösym kayıt yapıp internet üzerinden tercih yaptım anladığım kadarıyla benim tekrar aile politikalardan ön kayıt olmam gerekmiyor diyorsunuz demi sadece ösym 10 tl yatırdıktan sonra kayıt olup tercih yapmam gerekiyor bumu

Yasaklı Üye
    1903ASKIM Avatarı

Gerçek Adı
    fatih
    Son Giriş
    05.01-2015
    Saat
    12:11
    Yaşadığı Yer
    ısparta
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sevenler1981;
    ewet aynen öyle ama kayıtı yeniledikden sonra bir çıktı al

Forum Moderatörü
    Jem Avatarı

Gerçek Adı
    Cem
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:10
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    49
    Verilen Beğeniler
    141

Arkadaşlar; Başlık KURAYA KATILACAKALR İÇİN.
    "İlköğretim-İlkokul-Ortaokul Mezunları için kura ile engelli alımı (EKPSS-KURA)"
    Bu pozisyondaki arkadaşlar burada paylaşım yapsın.
    Sınavla girenler için birsürü başlık var, buraya da sorularla dallandırıp budaklandırmalar yapmayın lütfen!

Belirtilen Yönetmelik uyarınca Kuraya; ilkokul/ortaokul/ilköğretim ile özel eğitim iş uygulama merkezi veya okulu mezunu olan veya EKPSS’nin geçerlik süresi içinde mezun olabilecek durumda olan engelli adaylar başvuracaklardır (Adayların tercihlerin son günü itibarıyla mezun durumda olmaları gerekmektedir.). Bu adaylar sınava girmeyecek, sadece kuraya katılmak için başvuru yapacaklardır.
    Bir ortaöğretim kurumundan (*), yükseköğretim ön lisans veya lisans programından mezun olan veya olacak durumda olan engelli adayların 24 Şubat-7 Mart 2014 tarihlerinde 2014 Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavına (EKPSS) başvuruları alınmış olduğundan 7 Mart 2014 tarihi itibarıyla bir ortaöğretim kurumundan (*) diploma almaya hak kazanan adaylar ile 2014-EKPSS’ye ortaöğretim, önlisans ve lisans düzeyinde başvuran adaylar kuraya başvuramazlar. Başvuru koşullarından herhangi birine durumunun uymadığı tespit edilen adaylar, kuraya alınmış olsalar bile kura sonucu ile elde ettikleri hiçbir haktan yararlandırılmazlar.* Milli Eğitim Bakanlığı ve Devlet Personel Başkanlığı görüşleri doğrultusunda;Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi (Okulu) Öğrenim Belgesine sahip olanlar, Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi (Okulu) Eğitim Programı ile İş Okulu Eğitim Programı belgesine sahip olanlar, Eğitilebilir Çocuklar İş Okulu, Mesleki Eğitim Merkezi, İş Okulu, Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi mezunları, 2014-EKPSS’ye ortaöğretim düzeyinde girmek amacıyla başvurularını yapmış olduğundan, 2014-Kura’ya başvuramayacaklardır. Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi (Okulu) Öğrenim Belgesine sahip olanlar 2014-Kura’ya başvurabileceklerdir.Adaylar başvurularını İnternet aracılığıyla bireysel olarak veya herhangi bir Başvuru Merkezi aracılığıyla yapılabilecektir. Başvurusunu bir Başvuru Merkezi aracılığıyla yapacak adayların başvuru yapmak için ÖSYM Başvuru Merkezlerine gelmeden önce, bulunduğu adres ilindeki (varsa adres ilçesinde) Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İl Müdürlüğünden başvuru yapacağı engel grubunu belirtir onaylı Ön Kabul ve Taahhüt Beyanı belgesini, kendileri için yukarıda belirtilen süreler içinde almaları gerekmektedir.Ön Kabul ve Taahhüt Beyanı belgesi yanında bulunmayan adayların ÖSYM Başvuru Merkezlerince başvuruları alınmayacaktır. Ortaöğretim Kurumu (Lise) Müdürlükleri ve ÖSYM Sınav Koordinatörlükleri Başvuru Merkezi olarak görev yapacaklardır. Başvuru Merkezleri tarafından adaylarınbaşvuruları, resmi iş gününde ve resmi iş saatleri arasında alınacaktır. Başvuru Merkezi aracılığı ile başvuru yapan adaylar, Aday Başvuru Kayıt Bilgilerinde yer alan başvuru bilgilerinin doğruluğunu kontrol etmek amacı ile görevli tarafından kendilerine verilen çıktıyı kontrol ettikten sonra çıktı üzerinde yer alan ONAY KODUNU görevliye bildirecekler ve görevli onay kodunu sisteme girdikten sonra başvuru tamamlanacaktır. Onay kodu girilmeyen başvurular tamamlanmayacağı için geçersizdir ve sorumluluk adaya aittir. Başvuruda; 3,00 TL Başvuru Hizmeti Ücreti adaylar tarafından ödenecektir.Kura için başvuru süresi bittikten sonra kura için ayrıca başvuru alınmayacaktır.Adaylar; Akbank, Denizbank, T. Halk Bankası, Kuveyt Türk Katılım Bankası, Türk Ekonomi Bankası, T.C. Ziraat Bankasının tüm şubeleri ve İnternet bankacılığı aracılığıyla ve PTT İş Yerlerinden başvuru ücretini (10,00 TL) yatıracaklardır. Başvuru ücreti ÖSYM’nin internet sayfasında yer alan “ÖDEMELER” alanından kredi kartı/banka kartı ile de yatırılabilecektir. Banka işlemlerinden kaynaklanabilecek hatalardan ÖSYM sorumlu olmayacağından, dekont bilgileri aday tarafından dikkatle kontrol edilmelidir. Adayların başvuru yapmadan önce başvuru ücretini yatırmış olmaları gerekmektedir.Kuraya başvuracaklar ile ilgili kurallar ve işlemler, 2014-EKPSS Kılavuzunda yer almaktadır. Kuraya başvuracaklar için ayrı bir kılavuz bulunmamaktadır. Kuraya başvuracak adayların 2014-EKPSS Kılavuzunu dikkatle incelemeleri gerekmektedir. 2014-EKPSS Kılavuzuna, ÖSYM'nin http://www.osym.gov.tr İnternet adresinden erişilebilmektedir.Adaylara ve kamuoyuna duyurulur.
    ÖSYM:::T.C. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi

Üye
    sevenler1981 Avatarı

Son Giriş
    12.02-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

fatihh32;

ya benim çalıştığım banka ösym nin sisteminde yok hesap numarası versen de yatırsak iban la beraber

Üye
    pusat11 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:45
    Yaşadığı Yer
    ..
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

bu sene tercih yok galiba,burdan https://odeme.osym.gov.tr/ kredi kartıyla yatırabilir isteyen arakadaşlar.

Üye
    sevenler1981 Avatarı

Son Giriş
    12.02-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Her kredi kartı ile oluyor demi

Üye
    pusat11 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:45
    Yaşadığı Yer
    ..
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    olur merak etmeyin

Sayfa 1 / 4 1234 SonSon