Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Loris Avatarı

Gerçek Adı
    Sercan
    Son Giriş
    20.11-2017
    Saat
    21:57
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Selam. Arkadaşlar ben de ekpss girdim puanım 70-84 arası. (Net söylemiyorum) İlk defa ekpss'ye girdim ve daha önce de öss'ye falan girmedim. Bu yüzden tercih nasıl olur ataalar nasıl olur ne zaman olur bilemiyorum. Diğer bir soruda lise mezunu adamı temizlikçi hizmetçi yapan zihniyeti kınıyorum ve sorum şu acaba hizmetli kadrosundaki biri memur statüsüne atlayabilir mi (hizmetli kadrosundan işe girdikten sonra). ?

Üye
    mesafe4272 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben hizmetliydim masa başı çalışıyordum şehir dışıda meb de kadromu sevemediğimden ve daha iyi iş buldugumdan geçen sene istifa ettim 1.5 ay çalıştım bir hizmetli asla ve asla memur statüsüne geçemez bu hayalden de öte temizlik yaparım derseniz hizmetli kadrosu sizin için ama malesef hizmetli kadrosu en alt kadro ben aasla bir daha yazmam önünden geçmem

Üye
    cennetgülsevdi Avatarı

Son Giriş
    26.04-2017
    Saat
    16:25
    Yaşadığı Yer
    Eskişehir
    Alınan Beğeniler
    27
    Verilen Beğeniler
    2

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Hizmetliler de memur statüsündedir. Düz memur veya vhki ile hemen hemen aynı maaşı alırlar. Fakat masabaşı iş yapmazlar. Temizlik, getir-götür işleri ile uğraşırlar. Bir engelli için oldukça zor bir meslek. Diğer sorunuza gelince; 2012'de yapılan sınavda 3 atama olmuştu; 2012,2013 ve 2014'te. Bu sınavında böyle olmasını umuyoruz. Eğer böyle olursa 2014,2015 ve 2016 yılında atamalar olur.