Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 23 mesajın 16-23 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    morfeuse23 Avatarı

Gerçek Adı
    Fenerbahçe
    Son Giriş
    25.07-2017
    Saat
    15:27
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ayazefe kendi adina konus milletin iyi gecmemis olabilir sansina senin iyi gecmis olabilir ama adam yazmiski 6 ay cok siki calistim ama kotu gecti o senden fazla emek verdi belki ama gecmedi iyi yani sen kimsinki diyorsun yapamayan girmesin şöyle bi goz atmismis (benim mat 13 dogru 2 bosum var ama senin gibi hicbir zaman kendimi begenmiscesine 1 ay şöyle göz attim da yaptim yapamayan girmesin demedim )

Üye
    kamu2014 Avatarı

Son Giriş
    20.10-2014
    Saat
    23:52
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sınav berbat geçti 5 mat net var lisans olarak 33 35 netle ilk atamada atanırmıyım

Üye
    AS21 Avatarı

Gerçek Adı
    Baris
    Son Giriş
    20.07-2017
    Saat
    23:52
    Yaşadığı Yer
    Diyarbakir / Merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bilgisayar Programciligi mezunuyum Bilgisayar Teknikeri yani... Atanma sansimiz % kac olur sizce ? Ayrica hangi kurumlar Teknikerler icin iyi detayli (Calisma sekli,Yapacagi is,Maas, Avantaj ve Dezavantaj gibi.) olarak bilgilendirirseniz sevinirim...

Üye
    qmr34 Avatarı

Son Giriş
    06.07-2014
    Saat
    04:29
    Yaşadığı Yer
    MARDİN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

6 ay calisip sinav zordu dien bende. Arkadas 12 mat ile sinavi kazandigini dusunuyor. Arkadasim ben tukce ve mat 21 yaptim 21 de 21 dusunuyorum. G.yetenektede 19 veya 20 dogru bekliorum ki sinavda cok zordu diorum ben derece yapiodum kpss duzeyinde sen bi goz atmissinda yapmisim felan. K.bkma ama dogrulari konusmuyorsun. Konusmasini bilerek yorum yapsaydin tbrk etmesini bilirdik ama bilmiosn. Bsverin arkdslar puanlar aciklaninca hersey belli olur.

Üye
    CengizYurek Avatarı

Son Giriş
    21.05-2015
    Saat
    15:02
    Yaşadığı Yer
    Belirsiz
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sadece matematikte 1 bosum var. Sanirim 40 netin altina düşmem. Allah bana ve sizlere devlet kadrosuna erkenden geçmeyi nasip etsin. Amin

Üye
    Mkocak Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet
    Son Giriş
    21.05-2015
    Saat
    09:02
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ayazefe;

Sen saçmalıyorsun heralde arkadaşım milletin umutlarını mı kırmaya çalışıyorsun ben kursa gittim bu konular hakkında kitaplarda bilgiler yoktu + sorulan güncellerin güncellik ile alakası yoktu milleti küçümsemekten başka bir şey yapmıyorsun...

Birde 12 matematik yaptım diye sınavının güzel geçtiğini nasıl anladın ben genel kültürden fullledim neredeyse matematik 13/13 yaptım türkçede güzel ama yazılarıma bir bakbakalım kimsenin umudunu kırarcasına konuşuyormuyum senin gibilerin sonuçları açıklanınca fiyasko olur sonra aaa yanlışmış mı yapmıştım bu işte bir yanlışlık var demeye başlar...

CengizYurek;
    cengiz kardeşim herkesi düşündüğün için sana çok teşekkür ediyorum dilerimki 45 netin altına düşme inşallah....

Üye
    seçik Avatarı

Son Giriş
    31.03-2015
    Saat
    00:50
    Yaşadığı Yer
    yozgat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ayazefe

bende cengiz bey gibi dişünüyorum sizin yaptığınız terbiyesizlikten insanları küçümsemekten başka bişi değil,bu şekilde insanların umutlarını kırmayın inş herkes istediği yerlere gelir,bizlere hayırlısı olsun demek düşer sizin gibi konuşmak düşmez....

Üye
    morfeuse23 Avatarı

Gerçek Adı
    Fenerbahçe
    Son Giriş
    25.07-2017
    Saat
    15:27
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Boşverin arkadaşlar su uyuzefeyi memurlar netteki daha onceki yazdiklarina baktim ordaki milletide küçümsemis ne kadar yazmissa hepsinde sadece milleti rahatsiz etmek huzursuz etmek icin var bu turler egosunu birakin tatmin etsin insallah kadro sayilari artarda çoğumuz yerlesiriZ.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12