Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 19 mesajın 16-19 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    xman6019 Avatarı

Son Giriş
    12.10-2017
    Saat
    23:45
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar osym nin internet sitesinden üyelik bilgilerimle kura başvurusunda bulundum daha sonra 15 tl ödemeyi de yaptım peki şimdi tercih mi yapacağım tercihler bölümüne baktığımda 2016 ekpss kura görünmüyor acaba tercih ler ne zamana açılır yada tercih yapmadan mı kura ile atanacağız yardımınız için teşekkürler

Üye
    kuzey61x Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    23.09-2016
    Saat
    22:53
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bugün kura için bende işe koyuldum sosyal çalışma müdürlüğü orta son tastiknamemi kabul etmedi gittim okul mudurune anlattim durumu sanki dünyayı kurtar dedik bin türlü şey anlatti çıkmaza sürdü işi arşive bakan yok ben tekim uzun sürer anlatiyoda anlatiyo yalvar yakar tamam dedi öğleden sonra gelin gittik aldik tastiknameyi osym kayıta gittik onlarda tastikname olmaz ilk okul mezunu olarak geciyon orta okulu bitirmediğine göre dediler ve okuldan bir yazı istememi söylediler şu tarihlerde ilk okulumuzdan mezun olmustur imzalı damgalı tekrar müdüre gittik. mudur nuh diyo peygamber demiyor. bu devletin resmi kurumudur benim imzamdır başka birşey yazıp veremem tastiknameden başka dedi kağıtları yırtacaktım arkadaş dedi yine osym ye gidelim ikna oldum ve gittik yine ordakilere mudur vermiyor dedik istediğiniz yazıyı bir tel açtılar mudure izah ettiler zar zor tamam demiş yarın gidecez almaya kısmetse aile sosyal çalışma mudurlugu neden tastiknameyi kabul edip kayıtlarımı yaptı peki dedim osym dekilere kac kez uyardik yollamayın diye demişler ama anlatamıyorlarmış. engelli vatandaşa resmen işkence 2 kez ilçe müdürlüğüne 3 kez okula 2 kezde osym ye gidip geldim bugun ve hala iş bitmedi bunları şikayet edeceğimiz yer neresi arkadaşlar ?

Üye
    kuzey61x Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    23.09-2016
    Saat
    22:53
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende il müdürlüğüne gittim gerekli evrakları doldurtup imzalattılar sonra en yakın osym basvuru merkezine gönderdiler ama orda sorun cıktı tastikname kabul etmiyorlar orta son terk olarak tastiknamem var ilk okulu nerde bitirdiysen oranın mudurunden bir yazı istiyorlar şu tarihte burdan bezun olmustur diye sacmalık tam anlamıyla mudurden o kagidi bekliyoruz bugunde arsive bakan elaman bankaya gitmiş yarına kaldı bakacaz artık

Üye
    sapiens.s Avatarı

Son Giriş
    24.08-2016
    Saat
    17:20
    Yaşadığı Yer
    Mardin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşlar liseyi açıktan okuyorum eğitim belgesi nerden alabilirim

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12