Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ail özdemir Avatarı

Gerçek Adı
    toloy toloy
    Son Giriş
    18.03-2015
    Saat
    16:42
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ilahiyat 4.sınıf okuyorum.bu sene inşallah üniversite bitecek ve önümüzdeki senede inşallah formasyon alacağım.yani bir buçuk sene sonra öğretmen olmaya hak kazanıyorum.
    Şimdi ben bu ekpss ye girmeli miyim.başvuruda bulunmak istediğimde okuduğum üniversiteden üniversiteyi hazirana kadar bitirebilir belgesi istiyorlar. özellikle de aile ve sosyal politikalar il müdürlüğü.biz kendilerine 4. sınıfı okuduğuma dair bir öğrenci belgesi veya transgript vermemiz yeterli olmuyor mu?sonra mesela ben bu sınava girdim bir buçuk sene sonra formasyonu aldığımda bu girdiğim 2014 ekpss puanıyla öğretmen olarak atanabilir miyim.bu konu hakkında bilgisi olan lütfen yardım etsin...
    Konu ail özdemir tarafından değiştirilmiştir (28.02-2014 Saat 09:34 ). Gerekçe: BAŞLIK DEĞİŞTİRME

Üye
    hiL@L Avatarı

Gerçek Adı
    HİLAL
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    hatay
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

EKPSS kılavuzunda
    2.1. BAŞVURU KOŞULLARI
    EKPSS’ye ortaöğretim kurumlarından, yükseköğretim ön lisans veya lisans programlarından mezun
    olan veya EKPSS’nin geçerlik süresi içinde mezun olabilecek durumda olan engelli adaylar
    başvurabileceklerdir. Birden fazla öğrenim düzeyinden mezun olan adaylar mezun oldukları en üst
    düzeyden EKPSS’ye başvurmak zorundadır
    buna istinaden sınava girmelisiniz

Üye
    ebumustafa Avatarı

Gerçek Adı
    abdullah
    Son Giriş
    21.09-2017
    Saat
    09:39
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sınava gir çünkü bu sınav en az 2 yıl geçerli sende 1,5 yıl sonra inş formasyonunuda almış olursun ögretmen ataması olursa tercihini yaparsın 2 yıl içinde yeni sınav yapılmazsa yeni sınav yapılana kadar ekpss'en geçerlidir fakültenin ögerenci işlerine git 2014 hazirana kadar mezun olabilir yazılı belgeni al mühürünü bastır başvurunu yap kardeşim

Üye
    ail özdemir Avatarı

Gerçek Adı
    toloy toloy
    Son Giriş
    18.03-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ebu mustafa kardeşim üniversite biz sadece öğrenci belgesi verebiliriz diyorhazirana kadar bitirebilir belgesi veremeyiz diyorlar.ama ben genede öğrenci belgesiyle müracaat edreceğim

Üye
    ail özdemir Avatarı

Gerçek Adı
    toloy toloy
    Son Giriş
    18.03-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    EKPSS'de lisans başvurusu yapmak istiyorum 4.sınıf okuyorum.aile ve sosyal politikalar ilçe müd. diploma falan diyor.bigisi olan paylaşsın?