Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    redeye Avatarı

Son Giriş
    15.11-2017
    Saat
    22:10
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    18
    Verilen Beğeniler
    2

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba arkadaşlar benim raporum süreli ve raporumun süresi 23,11 2015 tarihinde son buluyor engelli kimlik kartım bulunmakta ve onun üzerinde de yine aynı tarihe kadar geçerlidir diye ibare var. ilk gün gidip sınava başvurumu tamamladım, ama şimdi gördüğüm ve kafama takılan bir durum oldu oda klavuzun 10. sayfasında ENGEL DURUMUNA İLİŞKİN BiLGiLER başlıklı yerde
    ENGEL DURUMUNA İLİŞKİN BİLGİLER Bu formda yer alan “Sürekli Engel Grubu” ve “Özel Durumlar” Aile ve Sosyal Politikalar
    Bakanlığı İl Müdürlüğü tarafından verilecek Ön Kabul ve Taahhüt Beyanı belgesindeki bilgiler
    esas alınarak doldurulacaktır.
    Burada yer alan bilgiler adayın başvuru merkezine gelirken yanında getireceği Ön Kabul ve
    Taahhüt Beyanı belgesindeki bilgiler esas alınarak başvuru merkezi görevlisince sisteme
    kaydedilecektir. Bilgilerde farklılık olması durumunda Ön Kabul ve Taahhüt Beyanı
    belgesindeki bilgiler esas alınacaktır.
    Her aday için Sürekli Engel Grubu içinde bir seçeneğinin işaretlenmesi zorunludur.
    yazmakta....... ve ösym merkezinde yaptığım başvuruda verilen çıktıda da engel bilgileri yazan kutucuklar

Engel Durumuna İlişkin Bilgiler

Engelli Grubu (Sürekli)

Tam Vücut Engel Oranı (%) 43

şeklinde doldurulmuş durumda......

buradan çıkacak ifade bu sınava süreli raporların başvuru yapamayacağı mıdır?

Üye
    muhendis3232 Avatarı

Son Giriş
    09.03-2017
    Saat
    13:01
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

süreli raporu olanlar başvurdu 2 kiş biliyorum..başvuruda sorun yaşamamışlar.

Üye
    redeye Avatarı

Son Giriş
    15.11-2017
    Saat
    22:10
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    18
    Verilen Beğeniler
    2

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    dostum bende ilk gün yaptım başvurumu tamamladım ama burada bir çelişki ortaya çıkıyor yukarıdaki ifadeyle ve ösym aday işlemlerinde görülen
    Engelli Grubu (Sürekli)Tam Vücut Engel Oranı (%) 43 ifadesi hatalı olmuş oluyor parantez içinde sürekli yazmaması gerekiyor... süreli raporla başvurduk sonuçta sürekli yazmaması lazım kafama takılan acaba süreliler alınmayacaktı da bize dikkat etmediklerinden dolayı mı başvurumuz alındı.... yani aile ve sosyal... de dikkat etmediler süreli mi diye de öyle mi ön onay verdiler acaba.....