Sayfa 13 / 16 İlkİlk ... 3910111213141516 SonSon
Toplam 238 mesajın 181-195 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    zendark Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    23

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bir tek sarı nokta hastalığından nasıl bu kadar yüksek oran alabildiniz?

Üye
    yankes42 Avatarı

Son Giriş
    23.10-2017
    Saat
    14:38
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hocam yaklaşık 6 yıldır var bende bu hastalık ve sürekli ilerlediği için normal bu oran dahada kötüye gitmemesi tek dileğim

Üye
    Oktay yaşar Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    20:18
    Yaşadığı Yer
    Malatya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar merhaba myo terk yani lise mezunuyum. % 40 rapor ile Ekpss girmem gerekirmi birde bu kura meselesi nedir? İlk defa duydum.

Üye
    Bugraca006 Avatarı

Son Giriş
    07.01-2016
    Saat
    22:45
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaslar %45 raporum var başvuru zamanı ne yapmam gerekiyor?Birde bi arkdsım dedi ki başvuruyormusum sonra beni birde hastaneye gönderiyorlarmış?

Üye
    rackyt Avatarı

Son Giriş
    15.02-2017
    Saat
    19:21
    Yaşadığı Yer
    ağrı
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Selam ben psikiyatri den oran aldım (yaygın anksiyete bozukluğu) sanırım rapor süreli olacak. EKPSSye gireceğim. Bir kadroya yerlestikten sonra raporun süresi biterse ne olacak? Veya gözden ameliyat olur isem rapor alamam o zaman memurlugum yanar mi lütfen yardım. Süreli raporun atamada olumsuz yanları neler

Üye
    zendark Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    23

Kazanılmış hak oluyor geri alınamaz.Ancak yerleşene kadar süresinin olması lazım yoksa işe girerken yeni rapor istiyorlar.

Üye
    rackyt Avatarı

Son Giriş
    15.02-2017
    Saat
    19:21
    Yaşadığı Yer
    ağrı
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Tesekkur ederim @zendark ALLAH razı olsun

Üye
    nesimdal Avatarı

Son Giriş
    01.11-2017
    Saat
    20:27
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kamu Yönetimi Bölümü mezunuyum 2016 ekpss ye gireceğim ins.soru sayisi ve almamaiz gereken taban puan nedir atama icin

Üye
    serkan1976 Avatarı

Gerçek Adı
    Tak Tak Taka Tak
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:49
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    2

Raporum süreli 17.07.2015'e kadar %50 oranlı başvuru yaparken sorun çıkar mı? Yenilemem gerekir mi?

Üye
    vetbat Avatarı

Gerçek Adı
    Taner
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:52
    Yaşadığı Yer
    Denizli
    Alınan Beğeniler
    31
    Verilen Beğeniler
    2

başvuru tarihinde geçerli olan raporla başvuru yaparsınız ancak atamanız sizin raporun süresinin bittiği tarihten sonra ise tekrar rapor istenecek bilginize.

Üye
    Okan06. Avatarı

Son Giriş
    22.09-2016
    Saat
    18:11
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Aynen tekrar rapor almanız gerekecek atandiginizda

Üye
    berfa Avatarı

Gerçek Adı
    bfk
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:37
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Öncelikle merhabalar...
    Ben Omurilikfelçlisiyim ve %98 raporum var.Şu anda bir devlet üniversitesinde okumaktayım.Sizlere sorum şu : Raporun yüksek olması ve ben lise düzeyinde sınava gireceğim buna okuduğum üniversiteden dolayı sıkıntı çıkarırlar mı? Şimdiden Teşekkür ederim...

Üye
    YILMAZ35 Avatarı

Gerçek Adı
    Yılmaz
    Son Giriş
    07.12-2016
    Saat
    17:16
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Selam arkadaşlar ben %90 ağır özürlüyüm (80 kronik psikoz calisma olanagi vermeyen - 46 kronik ortopedi engelliyim. Toplam [90 puan])
    Bende 2016 Nisan ayındaki EKPSS gireceğim.Muhtemelen psikoz puanım daha çok olduğu için zihinsel bölümden gireceğim.Sınavdan yeterli puan alıpta,ataması kabul edilen şahıslardan engelli raporu ile başvurup 1 sefere mahsus olmak üzere istediği il ve ilçeye atamalarıda gerçekleşecekmiş buda güzel bir haber.
    Ben daha önce hiç bu sınavlara girmedim,kafama takılan bazı şeyler var yardım ederseniz çok sevinirim.
    ÖSYM:::T.C. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi burada OSYM nin kendi sitesinde 2012 yılında yapılmış olan soru ve cevaplar var.Ben Lise mezunuyum ve sorularım şunlar.
    1-Zihinsel bölümden gireceğimi düşünürsek,Osym nin yukarıdaki geçmiş yıllara ait soru ve cevap linkinden http://i.hizliresim.com/3Yp0OM.jpg bu fotoğraftaki işaretli soruları çözdüm.Bu sorular mı beni ilgilendiren bölüm çünkü Lise soruları diye birsey yoktu ve sadece zihinsel Orta Öğretim vardı.Bende fotoğraftada gördüğünüz üzere onu çözdüm.Cevaplara bakmadan çözdüm 60 soruydu ve 57 sini doğru yaptım.Doğru testi mi çözmüşüm yani sorum buydu ve diğer sorum ise;
    2-Benim raporumda 90 puan ağır özürlü,arka tarafında ise kamu istihdamı hayır işaretli.Yani ben kazansam dahi memur olamayacakmıyım.
    Kalem ablamız bir konuda genele yazmıştı siz sınava girin rapor işleri kolay onu ben size anlatırım demişti.Nasıl oluyor bu atanma rapor işi ,sağlık ocağımın hekimi ilacımı içtikten sonra çalışabileceğimi biliyor,hatta çalıştığımıda biliyor atamada sağlık ocağı hekimim bile ilacını içtikten sonra çalışabilir diye rapor verir.
    Zaten 1,5 yıldırda özel bir işyerinde halen çalışmaya devam etmekteyim SGK lı olarak.Zaten 1,5 yıldır bir özel şirkette çalıştığımı atamada isterlerse E-devletten dökümünü verebilirim,ki hali hazırda elimde devamlı 1. dereceden vergi indirimimde var Ankara'dan gelen dosyamda bu da çalıştığımın kanıtı.
    Benim calısmamda bir sıkıntı yok yani sadece sınava gireceğim raporda öyle yazıyor.Diyelimki illede çalısabilir engelli raporu getirmen gerek derlerse kurum beni 1-2 ay beklermi yeni çalısabilir engelli raporum için.
    Cevaplarınız için şimdiden tesekkürler.

Üye
    gökhan_ Avatarı

Gerçek Adı
    Gökhan
    Son Giriş
    24.11-2017
    Saat
    00:06
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

@berfa rapor oranına bakılmaz sınava girme şartını ve rapor süresini sağladıysan gerisi önemliğ değil. Yerleşilen kontenjana göre Kurum "istihdam" veya çeşitli ibareler isteyen (gümrük muhafaza elemanı için mesela bildiğim örnek bu silah kullanma raporu istemişti) içeren rapor isteyebilir atamalardan sonra. 2014 atamalarındaydı sanırım, diyanet başkanlığı bazı atamaları iptal etmişti. Burada da konuları açıldı hatta. (yanlış hatırlamıyorsam cenaze yıkayıcılığı kazanan bir arkadaştı). Üniversite ise sorun olmaz. Ders saatlerini ve mesai saatlerini ona göre ayarlarsın en olmadı eksik mesai alırsın.

Üye
    Okan06. Avatarı

Son Giriş
    22.09-2016
    Saat
    18:11
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Yılmaz kardeşim ataman olsa dahi maalesef seni çalıştıramazlar kurum böyle biseyi kabul etmez ağır engelliler hüküm gereği calistirilamiyor.

Ama eğer raporunu degistirebilirsilen istihdam alanını isaretlettirir ve ağır engelli ibaresini kaldirtabilirsen her halükarda atanır ve işine baslayabilirsin

Sayfa 13 / 16 İlkİlk ... 3910111213141516 SonSon