Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 19 mesajın 16-19 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    buyucu Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:21
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    33
    Verilen Beğeniler
    13

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bana kalırsa işini bırakma.Kazansan dahi atamalar ne zaman olacak belli değil.O zamana kadar boş kalmış olursun. En iyisi sistem oluşturup ikisini yürütebilmek.Bende çalışıyorum. sabah 9 akşam 7 sınava da hazırlanıyorum...

Üye
    UnFeeLinq Avatarı

Gerçek Adı
    R. Eyüp Eken.
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    15
    Verilen Beğeniler
    2

buyucu şöyle bir şey var şimdi arkadaş hiç çalışmadığım halde 69 aldım diyor. sen full time çalışıyorsun 35 alıyorsun misal bırakın adam çalışsın biryerlere gelsin.

Üye
    tsrahman Avatarı

Gerçek Adı
    Tayyip Rahm Saltoğlu
    Son Giriş
    07.12-2017
    Saat
    07:50
    Yaşadığı Yer
    Trabzon
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    1

her şeyi bir sınava endekslemenin doğru bir yol olmayacağını buradaki yorumlardan da anlaşıldığı gibi çok az kişi destekliyor. bende çoğunluktan yanayım düzgün program bu işi çözer Allah'ın izni ile. hayat elindekinden yenisi gelmeden vazgeçilecek kadar uzun değil.

Üye
    morfeuse23 Avatarı

Gerçek Adı
    Fenerbahçe
    Son Giriş
    25.07-2017
    Saat
    15:27
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Calistin olmadi diyelim olacak diye birsey yok cunku bisey olur yapamazsin olurda kotu puan alirsan ayrildigin is gibi memnun oldugun is bulabilecekmisin bunu düşü n yok bulamasamda sikinti olmaz dersen isi birak kpss ön lisans74aldm ekpss sinavina ilk defa girecegim hafta ici çalışıyorum hafta sonu kursa gidiyorum ayrica farklida olsa bir ornek vereyim geçen sene katiplik sinavi vardi isi birakayim dedim biraktimda katiplik sinavina oturdum klavye calistim yuksekde yazdim mulakati gectim yanlissiz yazan tekkisiydim herkes kesin girersin diyordu ama sözlü mulakat denen birsey oldu bisekilde olmadi geldim bos bos ewde oturdum oturmaktan sinir stres ve verdigim emekle birlikte çalıştığım isde gidince iyice hersey kötü ye sardi simdi ise tam tersini yapiyorum hafta ici calisip hafta sonu kursa gidiyorum

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12