Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    DesertEagle Avatarı

Gerçek Adı
    ismail Tamer Sayan
    Son Giriş
    06.05-2014
    Saat
    16:36
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar...
    Ben 2008 yılından beri şeker hastasıyım. Şeker teşhisi şans eseri ortaya çıktı. Evlenmek için kan tahlili verdiğimde , kontrol yapan laborant fark ediyor. Ha1C 13.11 çıkmış , ozamandan beri şeker hastasıyım. Ayrıca Tansiyon hastasıyım.

Şimdi sizin engin bilgine ihtiyacım var.
    Yeni düzenlenen kanun ve yasalar çerçevesinde şeker hastalarına erken emeklilik , vergi indirimi gibi haklar tanındı.
    Şimdi ben vergi indirimi için vergi dairesine dilekçe için müracaat edeceğim , oradan beni devlet hastanesine gönderecekler. 7 doktor muayenesine girip heyete çıkacağım. Bunları sen zaten biliyorsun.

Bu işlemler sonucu % 41 üzeri rapor aldığımda vergi indiriminin 3. derecesinden yararlana biliyorum. Fakat benim asıl merak ettiğim konu % 41 üzeri rapor aldığımda ben bu raporu farklı yerlerde kullanabiliyor muyum...?
    Yani EKPSS ( engelli kamu personeli seçme sınavı ) gibi...
    senden bu konuda bana yardımcı olmanı istiyorum.
    saygılar...

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    00:15
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Evet kullanabilirsiniz... Vergi avantajı almanız da sizin için iyi olmuş yazınız maliyededir mutlaka eğer ki herhangi bir atamada kurum sizi yeniden vergi indirimine yollamaz ve işleminizi hemen gerçekleştirir.