Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 17 mesajın 16-17 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    murat 01 Avatarı

Son Giriş
    10.07-2016
    Saat
    20:13
    Yaşadığı Yer
    İZMİR -F.ALTAY
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    kardeşim bende yeni 2 hafta önce aldım raporu % 91 ortopedik agır özürlü sürekli ,bendede çalışabilir hanesi boş,bende kuraya müracaat edeceğim sıkıntı yapma yaaaa olduğu kadar,olmadığı kader

Üye
    selocanlar Avatarı

Gerçek Adı
    veli
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    23:46
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    "Sayın ..................Bakanlığımıza yapmış olduğunuz bilgi edinme talebiniz incelenmiş olup, talebiniz ile ilgili olarak Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğümüz ile yapılan yazışma sonucunda; EKPSSye başvuruda mevcut engelli sağlık kurulu raporunuzun % 40 olmasının yeterli olduğu, başvuru sürecinde İstihdam kısmı boş ibaresinin dikkate alınmayacağı bildirilmiştir.Bilginize sunar, iyi günler dileriz.T.C.Aile ve Sosyal Politikalar BakanlığıBasın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği"
    bızımdee okmumamız var kımse yardım etmesede bu genelge bızım içinde gecerlı bızde ınsanız,
    muhendıs?
    oku bak?
    ınsana yardım etmıyorsan yanıtma gunah muhendıs efendı
    Konu selocanlar tarafından değiştirilmiştir (25.02-2014 Saat 14:19 ). Gerekçe: eksık

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12