Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    alopes Avatarı

Gerçek Adı
    nazif
    Son Giriş
    25.01-2014
    Saat
    19:23
    Yaşadığı Yer
    kırşehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    geçen hafta sormuştum kimseden yanıt gelmedi...

Üye
    buyucu Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:26
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    33
    Verilen Beğeniler
    13

Emss başka normal kpss başka birbiriyle alakasız iki sınava girebilirsiniz.sorun yok

Üye
    muhendis3232 Avatarı

Son Giriş
    09.03-2017
    Saat
    13:01
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

girersin ben özellikle kpss ye çalışıyorum..ekpss de her kadro açılıyor. kpss olmazsa son çare ekpss benim için.

Üye
    özer özkan Avatarı

Gerçek Adı
    ÖZER ÖZKAN
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:51
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    26
    Verilen Beğeniler
    120

ben her ikisine birden hazırlanıyorum kpss için engel yok ben haftaya cumartesi izmir konak halk eğitim ekpss kursuna gidecem ekpss sınavından 1 gün sonra konuları sıfırlayıp kpssye hazırlanacam tabi kpss çok zor ama ekpss en basiti kpssden rahat 70 alınır ama ekpssden rahat 80 alınır hatta daha da fazlasını alabilirsiniz mesela ben çok rahat 85 aldım ama yanlış tercihden dolayı atanamadım ama bu sefer ilk tercihimi doğu illerine yapmayı düşünüyorum büyük şehirleri pek düşünmüyorum çünkü puanları aşırı yüksek bu arada ekpss yada kpssde atanırsanız tavsiyemdir ygsye girip 2 yıllık açıköğretim okuyup kıdeminizi artırın derim ilerde emekli olursanız kıdem artmış olarak belki yüksek emekli maaşı alabilirsiniz ygsyede engelli olarak girelim 100 puan yeterliymiş ygsde hepinize başarılar dilerim

Üye
    alopes Avatarı

Gerçek Adı
    nazif
    Son Giriş
    25.01-2014
    Saat
    19:23
    Yaşadığı Yer
    kırşehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    sağol arkadaş, aydınlattın. Zaten lisans mezunuyum. sos. bil. öğretmenliği ve önlisansım işletmecilik. ama öğretmenlik yapmak istiyorum. size de başarılar dilerim.

sağol arkadaş, sos. bil. öğtr. mezunuyum. ön lisans işletmecilik. öğretmenlik yapmak istiyorum. çabam bunun için. sağol, başarılar dilerim.

sağolasın, teşekkür ederim. önlisansım işletmecilik, lisansım sos. bil. öğrt. öğretmenliğe atanmak için çabalıyorum. size de başarılar dilerim.