Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 57 mesajın 46-57 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    wepster5 Avatarı

Gerçek Adı
    hakan duman
    Son Giriş
    17.01-2016
    Saat
    21:03
    Yaşadığı Yer
    hatay
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    dediğiniz dogru ama son atanan öğretmenler değiniz gibi protesto ettiler dosya hazırlayıp içişleri bakanlıgına verilmek üzere çok ugraştılar bizimde yapma zamanımız geldi arkadaşlar türkiyedeki engelli kardeşlerimiz için ses çıkaralım saygılarımla

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:15
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Bun tip girişimleri engelliler olarak bütün engellilerinde yapması gerekiyor hakan kardeşim... Ama bakıyorum en ufak bir hareket yok...

Üye
    diyarbakırlı Avatarı

Gerçek Adı
    hasan
    Son Giriş
    01.11-2017
    Saat
    11:22
    Yaşadığı Yer
    diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

maillerimizle akıyoruzda inşallah bir yerlere varırız

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Eyvallah Hasan sen üstüne düşeni yap kardeşim belki bir faydası olur. Burdan birşey olmaz diyerek mail atmayan hakkını aramayan binlerce kişi var çok yazık ...

Üye
    DuyguB Avatarı

Son Giriş
    07.03-2014
    Saat
    12:52
    Yaşadığı Yer
    Kıbrıs
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar,

2014 ekpss sınavı için kulaktan kulağa kaç binlerce engelli alım yapacağını söz etmişlerdi.

Şimdi ise 1620 Sadece Milli Eğitim Bakanlığında alım yapılacak. Peki Belediyelerde, Hastanelerde engelli kadrosu alım olmayacak mı?

Nerde Hastane, Belediye, Adalet Bakanlığı boş kadrolar.

Bence 1620 sayı çok az büyük bir haksızlık!

Üye
    AYBAROGLU Avatarı

Son Giriş
    30.03-2015
    Saat
    19:29
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben bir kamu hastanesinde taşeron olarak çalışıyorum 27 ocakta yapılacak olan 3. alımlarda çoğunluk meb ve hizmetli kadrosu var sizce ben tercih yapsam mantıklı olur mu velev ki kazandım diyelim hizmetli olarak ne gibi işler yapılır bana yardımcı olabilir misiniz...

Üye
    nurse1988 Avatarı

Gerçek Adı
    ÖZEL
    Son Giriş
    09.03-2017
    Saat
    21:34
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

MERHABA ÖNCELİKLE BÖYLE HAK ARAYAN İNSANALRI SEVERİM.BEN KONUYA FARKLI BİR AÇIDAN BAKMAK İSTEİDM...BEN KAMU YÖNETİMİ BÖLÜMÜNÜ İYİ DERECEDE BİTİRDİM.ANCAK SON SINIFI ZAR ZOR BİTİRDİM ÇOK SIK BÖBREGİMDEKİ SIKINTIDAN İDRARA GİDİYORUM.MEGERSEM KİFOSKOLYOZ HASTASIYMISIN VE CİĞERLERDE TAHRİBAT VE AKABİNDE MESANEYEDE BASKI BURDANMIŞ.SONRA KPSS SINAVINA GİRDİM.ANCAK PROBLEMİN SINAVDA DEVAM ETMESİNDEN DOLAYI SINAVDAN ÇIKARILDIM VE BİR DAHA SALONA ALIINMADIM.KAHROLDUM 15 SENE HAYATIMI EGİTİME ADADIM VE O KADAR KOLAY OLABİLECEĞİM ALANINDA %95 KADAR BİLGİME GÜVENDİĞİM YERDE KAYMAKAM OLACAK YERDE SINAVA GİREMİYORUM.3 SENEDİR YAPILAN SINAVLARADA GİREMİYORUM.SONRA PSİKİOLOJİM BOZULDU.TEDAVİYİ RET ETTİM.ŞİMDİ ETRAFIMDA BENİ DERSLERDE GEÇEMEYENLER TEK TEK İYİ YERLERE GELDİ EVLENDİLER.BUNLARI GÖRMEK BENİ İYİCE BUNALTTI.SONRA TBMM DİLKEÇE YAZDIM.DİLEKÇE METNİM ŞU;

TÜRKİYE CUMHURRİYETİ ANAYASASININ 10,41,42,49,50,60,61 MADDELERİNCE BENİM DEVLET TARAFINDAN.
    KANUN ÖNÜNDE ETŞİLİĞİMİN OLDUGU ,SOSYAL GÜVENLİK HAKKIMIN OLDUGU,ENGELLİ İNSANLARA TEDBİRLERİN ALINIP KORUNMASI GEREKTİGİ,EGİTİM VE ÖĞRETİM HAKKINDAN KİMSENİN YOKSUN BIRAKILAMIYACAGI,ÇALIŞMA HAKKIMIN OLDUGU BELİRTİLMETEDİR.
    BEN ÖSYM TARAFINDAN KPSS A GİBİ SINAVLARDA HERKESE TANINAN 3 SAATLİK ÇIKMA YASAGININ ENGELLİLERE KALDIRILMASINI İSTİYORUM. DEVLET MADEMKİ OTOBÜSLERDE KALDIRIMLARDA GİRİŞ ÇIKIŞ OLAN YERLERDE ENGELLİLERİ DAHA İYİ BİR YAŞAM SEVİYESİ KATMAK İÇİN ÖNLEMLER ALIYOR .ÖSYMNİNDE BU KONUDA ADIM ATMASI GEREKMEKTEDİR.
    KİMSE ENGELLİ KAYMAKAM ,VALİ ,MÜFETTİŞ,GELİR UZMANI OLAMAZ DİYEMEZ KANUNUN 10 MADDESİNDE EŞİTLİK İLKESİ GAYET AÇIKTIR..
    GEREGİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM……

DİYE YOLLADIM SONUÇ GELDİ...

ilgili sınav basvurusunda durumunu anlatan dilekçe ile birlikte bir devlet
    veya üniversite hastanesinden alınmıs saglık raporunu ÖSYM'ye gönderdiginde ve ÖSYM yetkili
    kurulunca kabul edildigi takdirde; durumuna uygun sınav kosullarının saglanacagı, ancak, bu
    kosulların, esitlik ve sınav güvenligi ilkelerini zedelemeyecek sekilde olusturulacagı, bu
    baglamda dilekçede yer alan sınav süresiyle ilgili talebin, tüm adaylara esit mesafede yaklasan
    ÖSYM tarafından belirlenen yukarıdaki kurallar, esitlik ilkesi ve sınav güvenligi geregi
    karsılanmasının mümkün olmadıgı belirtilmis olup, idarece beyan olunan açıklamalar dısında bu
    asamada 3071 sayılı Dilekçe Hakkının Kullanılmasına Dair Kanun ile TBMM Içtüzügünün
    116’ncı maddesi uyarınca dilekçe hakkında Komisyonumuzca baska bir islem yapılamayacagına
    karar verildi.

YANİ
    BEN
    SINAVA ENGELLİ RAPORUMU ONAYLATIP GİRMEM LAZIMMIŞ AKSİ TAKTİRDE GENE ELLERİNDEN BİŞEY GELMİYORMUŞ.BENİM GAYEM ZATEN İŞE ENGELLİ RAPORORUNU KATMAMAK.KATTIGIM TAKTİRDE.ZATEN BAŞVURU ŞARTLARINDA TM TEŞEKKÜLLÜ HASTANEDEN GÖREVİNİ YAPABİLECEK MAHİYETTE SAĞLIK RAPORU İSTİYORLAR Kİ BENDE ORDA ZATEN ELENİCEM..

ENGELLİ MEMUR SEÇME SINAVINA GİRCEZ AMA ZOR ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN....BEN BANA YAPILANLARA HAKKIMI HİÇBİR ZAMAN HELAL ETMİYECEĞİMİ SÖYLÜYORUM .

Asr-ı Saadet’te engelli ve istihdam birlikteliğinde âdeta somutlaşan isim meşhur âmâ sahabi Abdullah b. Ümmi Mektûm’dur. Sözkonusu sahabinin Hz. Peygamber tarafından Medine’ye on üç defa vali vekili olarak bırakılması, konumuz açısından son derece önemlidir. Sözkonusu sahabinin Allah Resulü’nün üç müezzininden biri olması ve Hz. Peygamber’in yokluğunda Mescid-i Nebevî’de namazları kıldırması da engellilerin istihdamı konusunda önemli örneklerdir

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

https://edilekce.tbmm.gov.tr/Login.aspx bu linkten dilekçe yazabilirsiniz arkadaşlar bilginize... son 5 gün ...

Üye
    MoonWalker Avatarı

Son Giriş
    03.11-2017
    Saat
    16:31
    Yaşadığı Yer
    Siirt
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    8

Arkadaşlar twitter üzerinden sesimizi duyurabiliriz.Herkes aynı saatte bir konu başlığını twitterde payaşırsak TT yapabiliriz saat olarak prime time yani 20:30-21:30 arası herkes durmadan twitt atabilir.Tag olarak ne yazabiliriz ?

#ÖmssKadroArtırılsın tagını kullanabiliriz.

Üye
    mkursad71 Avatarı

Son Giriş
    10.07-2017
    Saat
    16:26
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

güzel olur herkes twet lütfen

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Bütün sitelerde face adrteslerinizde arkadaşlarınızdan rica ederek yayılmasını sağlarsanız işe yarar bir fikir tebrikler...

Üye
    MoonWalker Avatarı

Son Giriş
    03.11-2017
    Saat
    16:31
    Yaşadığı Yer
    Siirt
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    8

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ben atmaya başladım arkadaşlar herkes bu tagı kullanarak twittlerse TT yapabiliriz.
    #ÖmssKadroArtırılsın

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234