Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    CANONURCAN21 Avatarı

Gerçek Adı
    ONUR BAYAR
    Son Giriş
    05.12-2013
    Saat
    00:45
    Yaşadığı Yer
    yalova
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ben epilepsi hastasiyim hepinizinde bildigi uzere cogu arkadasimiz EKPSS ye hazirlaniyor .Yalniz soyle bir durum var EKPSS de degisik ozur gruplari var kendi rahatsizligina gore sinava tabii tutulacak bende sunu merak ediyorum EKPSS icin dershaneye basladim ancak aramizda benim durumumu bilen arkadaslar vardir Nobetten sonra bildigim calistigim herseyi unutuyorummm bazi dr lar nobet anina dair oldugunu soyluyor.Sonra hatirlarsin diyor Ama oyle degil her calismam bir nobetle yok oluyorr ki herseyde nobeti tetikliyor Dusunmek,usumek,uzulmek vs sizden yardim istiyorumm napabilirim yada ne yapmaliyimm simdiden verdiginiz cevaplar icin sagolun.....

Üye
    metin_25 Avatarı

Gerçek Adı
    metin
    Son Giriş
    05.03-2017
    Saat
    12:01
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ben kendimde epilepsi hastasıyım. ilaç düzeyine ve kan sonuçlarına baktır. İlaç dozu istenilen seviyeden yüksek veya düşük çıkarsa denge kaybına ve yan etkilere yol açabilir. Unutkanlık için B12 vitamin eksikliğide olabilir. Vitamin ilaçlarıyla bunun üstesinden gelirsin. Geçmiş olsun Allah şifa versin...