Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 21 mesajın 16-21 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    00:15
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar bize size kısa yolu ve zamanınızı kaybetmemeniz adına bazı fikirlerde bulunduk ama siz istediğiniz gibi davranabilirsiniz yapacağınız tek şey heyete dilekçe ile itiraz edip o alanı doldurmalarını sağlamak hepsi bu kadarcık yahu ne zor gelirmiş iş yapmak size sanırım sıkıntı çekmek istiyorsun yorumlara bakılırsa öyle gibi neyse kolay gelsin ....

Üye
    suyum Avatarı

Son Giriş
    08.01-2016
    Saat
    00:06
    Yaşadığı Yer
    zonguldak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Aynı fikirdeyim seninle Bio arkadaşım. Bizden fikir almak için soru soruyorlar, biz yapmaları gereken (mağdur olmamaları için) şeyleri yazıyor ama kendi düşüncelerini değiştiremiyoruz malesef.Karşılarında ağır özürlü biri yazıp, fikir verdiği halde kendi yollarından gitmek istiyorlarsa, sorun değil, bende yardımcı olmam, olur biter.

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Sıkıntı yok ben yorum yazıyorum sebebi şu bu başlıktaki yorumları sadece başlığı açan arkadaşlarımız veya başlığa yorum yapan arkadaşlarımız okumuyor mutlaka olumlu alanlarda oluyordur. Net bilgi sahibi olmadığım konu hakkında asla yorum yapmamaya gayret gösteriyorum çünkü burda bir kelimem insanları yanlış yönlendirmeme sebep olur ise vebal alırım buda benim vicdanımı acıtır boynuma yük bindirir, Ömss yeni adı ile ekpss sürecinin ilk başladığından bu yana aktif olarak her safhasında mücadele ettim kendimce faydalı birşeyler yapıyorsam ne mutlu bana Saygılar...

Üye
    uzungöl Avatarı

Gerçek Adı
    suna uysal
    Son Giriş
    09.04-2017
    Saat
    19:27
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben polemik yaratmasi icin degil gercekten bilgi almak icin yazdim ve bilgi de aldim. Bu alanda yazmis olan butun arkadaslara sonsuz tesekkurler sayenizde eksik oldugum herseyi ogreniyorum tecrubeli olan sizsiniz o yuzden itimad ediyorum sizlerin soylediklerinize zaten gerisidr vesaire takmaya gerek yok arkadaslar

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

eyvallah suna arkadaş bizde sadece fikirleri yazıyoruz isim olarak herhangi bir eleştirim olamaz ama yazdıklarım genel fikirlerim, düşüncelerim ...

Üye
    OnurcanG Avatarı

Gerçek Adı
    Onurcan
    Son Giriş
    11.09-2016
    Saat
    10:27
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bio güzel söylüyorsunda hocam tekrar heyete girmemiz gerekecek deniliyor heyette oran düşerse ne olacak bu riski alamıyorum ben şahsen

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12