Sayfa 6 / 17 İlkİlk ... 234567891016 ... SonSon
Toplam 255 mesajın 76-90 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    özer özkan Avatarı

Gerçek Adı
    ÖZER ÖZKAN
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:50
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    27
    Verilen Beğeniler
    128

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    hakkımızda hayırlısı neyse o olsun

Üye
    musty35 Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    19:28
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    51
    Verilen Beğeniler
    105

golden_heart;

kaç yanlış dogruyu goturuyo matemati gı ona gore sallrız bıde kaç mat. yaptın

Üye
    golden_heart Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    00:51
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    12

musty35 ;
    4 yanlış 1 doğruyu götürüyordu..bu sınavda değişir mi bilemem..ben emin olduğum 5 tane matematiği yaptım diğerlerine hiç ellemedim..bi kere "sallama" kelimesini aklından çıkar arkadaşım.. vurguladığım gibi bilmediğini yapma.bu bir strateji..benden demesi..

Üye
    cvkugurcv Avatarı

Gerçek Adı
    uğur
    Son Giriş
    25.01-2014
    Saat
    15:12
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Mail atalim arkadaslar tekrar ertelenmesi için ertelenmesini isteyen herkez ösym yi mail e boğsun Ben dilekce felanda yazcm

Üye
    e.kılıç11 Avatarı

Gerçek Adı
    emin
    Son Giriş
    14.06-2014
    Saat
    19:19
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

halk eğitim merkezleri açıldı mı ?

Üye
    ahuse Avatarı

Gerçek Adı
    ahuse akın
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    10:07
    Yaşadığı Yer
    nija uganda
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

mayısın sonuna aldırmaya bakalım arkdslar yada hazıran bası ne yapabılırız bunun ıcın ??

Üye
    muhendis3232 Avatarı

Son Giriş
    09.03-2017
    Saat
    13:01
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

ahuse;

bidaha tarih değişmez bende dilekçe yazacağım daha erkene alınması için veya tarihi değişmemesi için pazartesi ilk iş

Üye
    Kalender ŞAH Avatarı

Son Giriş
    27.10-2017
    Saat
    22:09
    Yaşadığı Yer
    SİVAS
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar EKPSS kadar önemli bir durumda kurum içi görevde yükselme sınavları ve yönetmelikleri .. Bu yönetmelikle ilgili başlık açtık nerdeyse doğru düzgün yorum yok yinede en azından ziyaret edilmeye başlık incelenmeye başladı .. ama yorum şart ve desdekleriz şart .. arkadaşlar başlığın linki bu sahip çıkın, başlığın içeriği ve paylaştığı bilgilerde çok değerli lütfen yorumları ve başlığı 1.sayfadan itibaren inceleyelim .http://www.engelliler.biz/forum/ozur...vi-aciyor.htmlBu yönetmelikler de engelliler için pozitif ayrımcılık yapılmalı .. Öyle ki bu yönetmelik ler engelliler için nerdeyse hiç bir pozitif bir durum içermiyor .... kurum içi yükselme sınavların da 2ila 3 yıl aynı görevde çalışma süresi aaranıyor ömss ye 2012/1 le atanan engelliler daha 2 yılını doldurmadı bile ..... hani nerde engelliye pzitif ayrımcılık söylemi Engelli personel için her hangi bir süre şartı olmamalı... Eğer Bu durum Gündeme gelirse de inanıyorum ki ek bir düzenleme gelecektir .... Kal diki ÖMSS sürecinde çağrılarımıza cevap geldiğini gördük. Onlar ca olumlu gelişme oldu.. Engelliler için Onca düzenleme yapılmak istenirken , Biz engellilerin menfati için on ca şey yapılırken bu neden yapılmasın ki tabiki yapılır .. Ben inanıyorum ki Meclis çatısı altındaki tüm siyasi partiler ve millet vekilleri bu konuda bize destek verir ...

Bu Konuyu Ana sayfaya taşımalıyız .. Bu öyle önemli bir konu ki Ömss yada yeni ismiyle Ekpss Kadar değerli .. Kaldıkı Bu durum Yeni yapılacak Emss sınavınıda kaderini Pozitif yada Negatif olarak etkiliyecek yada değiştirecektir .. Milli eğitim Bakanlığımız Bünyesinde çalışan Engelli Memur ve özellikle Hizmetli sayıları Binler le belki on binlerle ifade edile bilir ..

Bu durumda , özellikle çalışma şartları daha ağar olan hizmetli kadrosundan memur kadrosuna yeniden atanıp geçmek isteyen tüm engelliler etken olacaktır ,Tekrar Emss SINAVINA GİRMEK İSTEYECEK DİR . kamuda çalışan belki binlece engelli Bu sınava yeniden girerek tekra atanacaktır ...Bu özellikle de hizmetli kadrosu için geçerli olacakdır ...Bu DURUM yENİ Ekss de sınavda puanlamaların dan atanma sırasına , tercih saysına kadar onlarca şeyi değiştirecek olumsuz yönde etkiliyecek dir .. siz atanmayı beklerken , zataen kamuda çalışan biri yeniden kadroda yükselmek için tekrar atana bilecektir

Üye
    qakkos2332 Avatarı

Gerçek Adı
    qakkoş
    Son Giriş
    22.07-2014
    Saat
    03:03
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bu ne saçma tarih böyle okulum haziranda bitiyor üniversiteden mezun olacağım mühendis adayıyım ben ne yapacağım şimdi!mezuniyet belgemi almadan nasıl gireceğim!eski tarihler daha iyiydi

Üye
    Kalender ŞAH Avatarı

Son Giriş
    27.10-2017
    Saat
    22:09
    Yaşadığı Yer
    SİVAS
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bu durum Özellikle EKPSS de açılacak memur kadrolarında izdihama ve yüklenmeye sebep verecektir ...ATANAN BİRİ BİRDAHA NASIL ATANSIN Kİ DEMEYİN ... Farazi konuşuyum kamuda atanıp çalışan birinin yeniden atanması çok da zor değil .. zaten kamuya atanmış atanacak bir bilgi ve beceri potansiyeline sahip yeniden bir bilgi tazaler üzerine biraz daha çalışır eskiden 80 le atanmıştır şimdi 85 le 90 la atanır .. geçmiş sınavda yaptığı hatalarında farkındadır zaten üzerinde atanmışlığında rahatlığı var .. Tercih yaparken de sıfır hatayla tercih yapar , en iyi kurumu en iyi maaşı kapar ) .. Nasılmı Kamuda çalıştığı sürede fazlaca bilgi ve beceriye sahiptir , çalışma sürecinde bu bilgi ve beceriyi edinmiştir ..tercih yaparken ve sınavda sizin le aynı oranda hata yapmaz

Bu linki ve başlığı iyi inceleyin

http://www.engelliler.biz/forum/ozurlu-memur-secme-sinavi-omss-29-nisan-2012/119876-engellilere-mujde-ve-kotu-haber-meb-gorevde-yukselme-ve-yer-degistirme-sinavi-aciyor.html

Üye
    mustafa.ay Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    04.05-2017
    Saat
    12:50
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

halk egitimin yardım kursları ne zaman açılıcak _?

Üye
    muhendis3232 Avatarı

Son Giriş
    09.03-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

qakkos2332;
    merak etme lisan olarak girersin

Üye
    tılafsınlı Avatarı

Gerçek Adı
    Katip
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Yaşamak istemediğim bir yer.
    Alınan Beğeniler
    30
    Verilen Beğeniler
    0

golden_heart;
    senin dediğin yöntemi uygulucam

Üye
    muhendis3232 Avatarı

Son Giriş
    09.03-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

golden_heart;

kardeş sen 30 netle o puanı nasıl oldun aklım ermedi lisans bile 35 nete 75 puan almışken bu bir ikinciside hadi diyelim ben 44 doğru 16 yanlış yaptım 40 net eder sen ise 40 doğru 0 yanlış yaptın şimdi ikisinin arasında fark varmı bence yok sanırım sen kimsenin yapamadığı en zor sorularu yaptın bide lise düzeyindenmi girdin sen?

Sayfa 6 / 17 İlkİlk ... 234567891016 ... SonSon