Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    onlwolf Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:47
    Yaşadığı Yer
    afyon
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    2

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba 2010da tarım bakurundan malül emekli oldum şuan 400tl civarı maaşım var rahatsızlıgım ise onkolojik ,, tedaviler amaliyatlar vs. sona erdi..ama bayagı kalıcı hasarlar bıraktı ... gecen hafta kontrole girdim 4ay sonrası kontroldediler ... calışma hayatına alışık oldugumdan bu4yıl zaman gecirmekte oldukca zorlandım ....verdikleri maaşında aslıyok .beni muayene eden prf.un sadece 1 muayene ücreti BEN HEMCALIŞMAK HEMDE BİRAZDAHA İYİBİR GELİRLE GELECEGE BİRİKİM YAPMAK İSTİYORUM 2014 EMSS YE BARVURU YAPSAM EMEKLİLİgim İPTAL OLURMU , deneyimi olan bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurmusunuz ...

Üye
    allakasi Avatarı

Gerçek Adı
    ugur
    Son Giriş
    13.08-2017
    Saat
    08:49
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

baş vura bilirsin fakat kazanıp memurlu ga başladıgın tarihte emekli maaşın iptal olur

Üye
    onlwolf Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:47
    Yaşadığı Yer
    afyon
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    2

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    yani başvuru tarihi veya sınav tarihi kaideye alınmıyor,,,sınavı kazanıp memuriyete giriş tarihimden itibaren...... yanlışmış varmı