Sayfa 3 / 10 İlkİlk 1234567 ... SonSon
Toplam 138 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    akadir Avatarı

Son Giriş
    09.09-2014
    Saat
    12:38
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar ben silahlı kuvvetlerden %65 malulen emekli oldum. ekpss sınavına girebilirmiyim

Üye
    slymn Avatarı

Gerçek Adı
    süleyman
    Son Giriş
    31.10-2017
    Saat
    02:20
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yargı yayın evinin yayınladığı akıllı adam emss kitabını tavsiye ederim çok kapsamlı kitap

Üye
    Biumut Avatarı

Son Giriş
    26.05-2015
    Saat
    13:03
    Yaşadığı Yer
    Tokat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@akadir emekliysen daha niye giriyosun sınava , hiç işi olmayıpta bu sınavı kazanmaya çok ihtiyacı olan insanlar var..

Üye
    özer özkan Avatarı

Gerçek Adı
    ÖZER ÖZKAN
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:44
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    128

akadir;

giremezsin daha bir çok emekli olmayıp memur olmak isteyenlerinde hevesini kırmazsan iyi olur

Üye
    ForeverCeo Avatarı

Gerçek Adı
    Cengizhan
    Son Giriş
    19.03-2016
    Saat
    19:54
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çigdem çelebi;

Çiğdem Hanım bana özel mesaj göndererek kitabımı nereden aldığımı sormuşsunuz. Ben de size aynı şekilde özel mesajla cevap vermek istedim ama posta kutunuz dolu olduğu için mesajım gitmiyor. Ben de yazayım o zaman. Kitabı internetten araştırdım, Ankara'da kitapçılar çarşısından aldım. İnternette araştırdığım sitede satışı yoktu zaten sadece tanıtımı vardı. İyi çalışmalar dilerim...

Üye
    ForeverCeo Avatarı

Gerçek Adı
    Cengizhan
    Son Giriş
    19.03-2016
    Saat
    19:54
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kitap doğru ama sitenin ismine aldanmayın. Kitap Yargı Yayınevine değil Akıllı Adam Yayınlarına ait. Yargı Yayınevi'nin kitaplarını pek tavsiye etmiyorum, konuları ağır oluyor, insan çalışma hevesini yitiriyor.

Üye
    tılafsınlı Avatarı

Gerçek Adı
    Katip
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Yaşamak istemediğim bir yer.
    Alınan Beğeniler
    30
    Verilen Beğeniler
    0

yazıyor orda yayın evini zaten aldalmayız

Üye
    <MEHMET> Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    10.05-2014
    Saat
    08:26
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba bırsey sorucam ben henuz lıse mezunu degılım acıkcası engellıyım ve raporumda gelmedı noksanlıktan gerı gonderdıler bırdaha ıslemlerımı yaptırıcam acık ogretımden lıseyı okuyorum ama ekpss gırme hakkım var mı ?

Üye
    tılafsınlı Avatarı

Gerçek Adı
    Katip
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Alınan Beğeniler
    30
    Verilen Beğeniler
    0

bende açık öğretimde okuyorum son bi sınav kaldı bitecek sen kaçıncı dönemdesim kredin kaç

Üye
    <MEHMET> Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    10.05-2014
    Saat
    08:26
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

159 puanım var ve son sınavda bıtırme ımkanım yok buyuk ıhtımal nısan ayı sınavlarında bıtecek

Üye
    tılafsınlı Avatarı

Gerçek Adı
    Katip
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Alınan Beğeniler
    30
    Verilen Beğeniler
    0

nisanda bitirirsen girebilirsin bende ocakta bitiriyorum 7 kredim kaldı mutlaka bitirmeye çalış Allah kolaylıklar versin

Üye
    gönüllersultanı Avatarı

Gerçek Adı
    Melek Cömert
    Son Giriş
    02.06-2014
    Saat
    22:57
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Çanakkale'ye gidin şehitliğe bakın orda en çok yatan şehit neredendir? &nbsp;Halep'ten yani Suriyeli deyip nefret ettiğiniz kardeşiniz bu topraklarda kan dökmüş emek vermiş can vermiş sadece Suriye'den değil bir çok ülkeden şehit yatan var Çanakkale şehitliğinde ayrıca sınavsız parasız üniversiteye giriyorlar yalan yanlış bilgiler yaymak kanıt olamadan, gözünüzle görmeden sadece&nbsp;Müslümanlar arasında kin nefret duygusunu yaymanın göstergesidir. Önce telefonu kaldırıp üniversiteleri arayın sonra gelip buraya yazın şu üniversite yetkilisiyle konuştum Suriyeliyi sınavsız aldı beni almadı burada klavye başına geçip&nbsp;saçma sapan şeyler&nbsp;yazmak kolaydır Suriyeli Türkçe bilmiyor ülkesinde aldığı eğitim Arapça ve İngilizce Türkiye'de üniversiteye yerleşmişse sınavsız ve bu&nbsp;öğrenci mezun oluyorsa demek çok başarılı bir öğrencidir gidin bakın Avrupa'da çağdaş ülkelerde yerli yabancı ayrımcılığı yapmadan başarılı öğrencilere desteğe, burs imkanlarına, akla hizmetlere bu yüzden gelişmişler sizlerde hangi akla hizmet ediyorsunuz düşündürücü!!! ayrıca küçük bir hatırlatma her yabancı öğrenci kendi ülkesinde üniversiteye yerleşmek için sınava giriyor diplomasını alının teriyle kazanıyor denklik yapıp öylece yurtdışında uluslararası öğrenci olabiliyor tekrar sınava girmesine gerek kalmıyor&nbsp;yoksa Çin den, Arap ülkelerinden, Hindistan'dan v.b gibi uluslararası öğrenciler Türkiye'ye eğitim için geldiklerinde denklik yapmayıp Türkçe ÖSS sınavına mı girecekler uluslararası ilişkileri bilmeden araştırmadan konuşmak çok komik diğerleri de araştırmadan hemen onaylamak daha komik

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    00:15
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Çanakkaleyi iyi analiz etmek gerekir bu birincisi oralarda yaşayan ataları unutmadık çünkü osmanlı yedi düvele hükmetmiş idi doğal olarak oralardan gelenlerin kim olduğu bellidir. bugün almanyada ve bir çok ülkede Türk var alman vatandaşı bir savaş çıkıyor ama doğum yeri almanya diye almanlar mı savaşmış oluyor neyse çok bilmiş gibi girmişsiniz konuya ama ucu bir yere dokunduğu belli apoyu besleyen ve kendi ülke savunmasından kaçan insanlar ve bu işe sebep veren şuanki başımızdakilerin yürüttüğü siyaset hani suriyeye gireceklerdi ne oldu birilerinin projelerinin kuklasıyız ötesi yok benim vatanımda önce can derim ben sonra canan suriyeliler konusuna gelincede sizden çok daha fazla ilgileniyorum Allah 'a çok şükür üniversiteleri arayınca öyle almıyoruz alıyoruz gibi cevaplarda vermezler komik olmayın lütfen çalıştığım işyerinin 4. katında kaymakamlık var neyin nasıl olduğunu çok iyi biliyorum. Hastahanede bu ülkede vergi ödeyenlerin zor muayene olduğu o parası bu parası alınmasına karşın suriyelilerin her yerde şartsız tedavi edilmesi sıkıntıdır. Aldığın kamplarda bunun önlemini alırsın, bir çoğu dileniyor, bir çoğu hırsızlık yapıyor fuhuş yapanları bile var , eeee başımızdakiler kabadayılık yaptılar ceremesini halk çekiyor orada yazdıklarımın birçoğunu es geçmişsiniz mesela engellilerin sınava tabi tutulması kadroların boş olduğu halde doldurulmaması ve 2014 bakanın açıklaması kemer sıkma politikası yoksa bu memleketin evlatlarına neden yok suriyeliler savaştıysa en çok onlardan şehit varsa bırakıp gidelim o zaman vatanımızı düne kadar apoyu besleyenler kimlerdi acep .................................................. .......................

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    09:19
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: akadir Mesajı Gör
    arkadaşlar ben silahlı kuvvetlerden e malulen emekli oldum. ekpss sınavına girebilirmiyim
    Sınava girebilirsiniz kazanıp atanmanız halinde malulen emekliliğinizi iptal ederek çalışma hayatına atılırsınız.

Sayfa 3 / 10 İlkİlk 1234567 ... SonSon