Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 54 mesajın 46-54 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Forum Moderatörü
    Life Avatarı

Gerçek Adı
    ---
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    17:29
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    87
    Verilen Beğeniler
    76

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Masraflı birşey değildir halk eğitim merkezleri ücretsiz olarak vermekte ya da halk eğitim merkezinin anlaşmalı olduğu özel dersanelerden alabilirsin ama olması gereken meb onaylı bilgisayar sertfikası olmasıdır. Genelde haftasonları verilir ama çalışanlar düşünülerek akşam 5'ten sonra da kurs açan merkezler vardır. Toplamda 160 saat eğitim görürsünüz sonrasında sınav ve sınavda başarılı olanlar sertifika almaya hak kazanır.

Üye
    pasini Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:18
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

bende aynı soruyu sorcaktım benım 96 saatlık halk eytmden bilgisayar oparatörlük sertifıkası var bunu yazabılırmıyım tercihlerde...

Üye
    Sselma Avatarı

Gerçek Adı
    Selma
    Son Giriş
    15.07-2017
    Saat
    15:49
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Üye
    pasini Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

selma hanım ben bılgısayar kulanıyorum lakın ofıs exsel programını bılmıyoum ...siizn verdıyınız lınkten bır şey anlamadımben şimdı bu sertıfıkamla tercıhlede bılg işletmenımı yazıcam ne yazıcam ...

Üye
    Sselma Avatarı

Gerçek Adı
    Selma
    Son Giriş
    15.07-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

pasinii;

Siz ne kadar biliyorsanız ben de o kadar biliyorum. Tercih kılavuzu yayınlandığında netleşecek aklımdakiler.. ne söylesem eksik... MEB onaylı bilgisayar sertifikası konusunda geciktiğim için ben de Madde 5 (gönderdiğim link içinde bir üyenin iletisi mevcut) e göre hareket edeceğim. Yani lise / üniv. transkript sayesinde bilgisayar eğitimini ispatlamaya çalışacağım.. Hepsi bu..

Üye
    pasini Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

çok teşekkür ederım ..benım sertıfıkada...MİLLİ EYTİM BAKANLIGI ÇIRAKLIK VE YAYGIN EYTİM GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BİLGİSAYAR MESLEK DALI EĞİTİM PROGRAMLARI KUR SERTIFIKASI ... 96 SAATLIK İLÇE MİLLİ EYTIM MÜDÜRÜ ONAYLI PROGRAM ADI:BİLG.OPARATÖRLÜK YAZIYOR NE YAPICAM BİLMİYORUM.

Selma hanım sıze tşk ederım..yukarda bır soru sordum ama bu sıtede sgk uzamnı gıbı admınleımız var ama neden cevaplamıyorlar sorularımızmı zor anlamadım...ıkı soru sordum ıkısıde boş yazanyok.

.milli eytim bakanlıgı çıraklık ve yaygın eytim genel müdürlüğü bilgisayar meslek dalı eğitim programları kurs sertıfıkası ... 96 saatlık ilçe milli eytım müdürü onaylı program adı:bilg.oparatörlük yazıyor..bu seertıfıka veri kont işletmenı için olurmu..birde benım raporumda ince el becerisi gerektıren işlerde ve tam görme gerektıren işlerde çalıştırılamaz yazıyor... Ne yapıcam bilmiyorum.yardım edin lütfenn.

Üye
    Sselma Avatarı

Gerçek Adı
    Selma
    Son Giriş
    15.07-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Az önce açtığınız konu altında da aynısını yazdığınızı gördüm... Sitede konu hakkında bilgisi olanlar yardımcı olmak adına yazıyor biliyorsunuz. Site yöneticileri görüp cevapsız kalmayı "tercih" etmezler, konuyu görmemiş olabilirler 7/24 bilgisayar başında olamazlar takdir edersiniz Biraz sakin ve sabırlı olun mutlaka dönüş olacaktır

Üye
    pasini Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

.milli eytim bakanlıgı çıraklık ve yaygın eytim genel müdürlüğü bilgisayar meslek dalı eğitim programları kurs sertıfıkası ... 96 saatlık ilçe milli eytım müdürü onaylı program adı:bilg.oparatörlük yazıyor..bu seertıfıka veri kont işletmenı için olurmu..birde benım raporumda ince el becerisi gerektıren işlerde ve tam görme gerektıren işlerde çalıştırılamaz yazıyor... Ne yapıcam bilmiyorum.yardım edin lütfenn.

Üye
    pasini Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bu konuda admınlerımız benım soruma cevap vermedı rica edıyorum yukardakı soruyu cevaplarmısınız...

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234