Sayfa 9 / 12 İlkİlk ... 56789101112 SonSon
Toplam 172 mesajın 121-135 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    MeçhulAdam Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ABD - Türkiye
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @sokrates ayıp ettin hocam,sadece o da değil daha neler neler olurdu.Ne adamlar tanıyorum bende,fani dünya burası Türkiye hem alışkınız bu vakalara.Zaten ne diyorum ben hem saçma hem mantıksız.Yani birisi size torpilli bu diyecek,gülerim sadece. Ben yanlış anlaşılmasın diye öyle yazdım.Yoksa açık açık onu demiyorum.Meraktan sordum.Her kafadan ayrı ses çıktığı için.Tekrar geçmiş olsun.

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: sokrates Mesajı Gör
    @MeçhulAdam kusura bakmayın ama pek iyi niyetli gelmedi bana yazdıklarınız . Zaten torpilim olsa yanlış teşhis yüzünden silahım alınmazdı benim rahatsızlığım okb dir .
    Ben neden sorduğumu söyledim.Yanlış anlaşılmaması için öyle yazdım.Şimdi siz anlarsınız dediğimi başkası anlamaz,gelir laf atar,kavga çıkar,olan sizin konuya olur sizde kızarsınız yönetimde kızar diğer üyelerde.Yoksa banane.Ben iyi niyetimden açıklama yapma gereği duydum.Bu da sizi rahatsız ettiyse ben özür dilerim esas siz kusura bakmayın.Tekrar geçmiş olsun,iyi forumlar.

Üye
    sokrates Avatarı

Gerçek Adı
    ???
    Son Giriş
    16.10-2017
    Saat
    14:08
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    6

@MeçhulAdam size de iyi forumlar bu bahsi kapatalım .

Üye
    MeçhulAdam Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ABD - Türkiye
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Kapatalım elbette çünkü olay alaksız ve saçma bir boyuta taşındı.Ama kusura bakmıyorum önemli değil,ben anlayışlı insanımdır kimsenin kalbini kırıp üzmek gibi bir niyetimde yoktur.Lakin dediklerimde hiç bir kötü niyetimin olmadığını üstüne basa basa belirtiyor ve arkasında duruyorum. Artık ya ben anlatamıyorumdur ya siz anlamıyorsunuzdur ya da anlamak istemeyenler vardır,orası ayrı konudur.Eğer benim niyetim aksi ve kötü bir niyet olsaydı emin olun ben o şekilde değil alenen direk yazardım konuya ne olacaksa olurdu. Ama yazmadım.Kimseyi kırıp,incitmek,üzmek istemem.Ve ya engellilerin olduğu bir platformda başka bir engellinin önüne engel üstüne engel koymam,istemem.Çünkü öyle bir niyetim yok.Ben hayatım boyunca herkese iyi davrandım,iyilik yaptım her ne kadar karşılığını alamasam ya da kötü yönde karşılığını alsam da bundan vaz geçmedim bu saatten sonra da vaz geçecek değilim.Lakin ben zamanında askerde haksızlık yaptığı gerekçesiyle komutanımı dövmüş birisiyim.Dayak yiyeceğimi bilsem de ceza alacağımı bilsem de bile bile yapmış biriyim.Neden dünyada taklit edilemeyen tek şey cesarettir.Böyle olan biri gelipte burada size üstü kapalı ( öyle değil de size göre öyle olduğundan yazıyorum ) şöyle böyle demez.Delikanlı gibi açık açık söyler.Üstelik sanal bir ortamda bunu gerçeğe göre yapmak daha kolaydır.Küfür etmek gibi düşünürseniz öyledir.Sonra kavga mı çıkar başka bir şey mi olur adam yasaklanır mı orası muamma.Ama cesaretli adam başına gelecekleri ya da olacakları bile bile kafasındaki davranışı yapar ve bunun bedelini ama ağır ama hafif öder,ya da hiç ödemez haklı bulunur.Durum bundan ibarettir.Ve bir kez daha görmüş oldum iyilik yapmanın iyi davranmanın karşılığı alınamadı hatta kötü olarak alındı ve bir kadar da üzücü oldu,yapılan bu iyi davranış boşa gitti daha kötüsü suçlu konuma düştü... Neyse sağlık olsun,ben alışkınım hiç problem değil.Ama diğer üyelere benden bir tavsiye; Bir iyilik yapacaksınız bunu bir kaç kez daha düşünün,çünkü sonuçları hiçte beklediğiniz gibi olmayabilir ve ya gitmeyebilir.

Saygılar.

Üye
    sokrates Avatarı

Gerçek Adı
    ???
    Son Giriş
    16.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    6

@MeçhulAdam sizi yanlış anladıysam ben sizden özür dilerim emin olun hayattan ben de çok darbe yemiş birisiyim insanlardan özellikle de yakın davrandığım insanlardan çok darbe yedim zaten en çokta o yüzden psikolojim bozuldu ya neyse benim söyleyeceklerim bu kadar iyi akşamlar .

Üye
    MeçhulAdam Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ABD - Türkiye
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

@sokrates teşekkürler.Anladım hocam ben sizi anlıyorum,hatta buradaki bir çok insanı en iyi şekilde anlıyorum çünkü aynılarını hem günümüzde hemde geçmişte çok yaşadım.Birinin halini en iyi anlamak da zaten o kişinin yaşadığı şeyleri yaşamaktır.Uzaktan gören birisinin anlaması zordur ancak düşünebilir ya da hayal edebilir empatı kurar vs.Ama anlayamaz.Zaten kayıt olma nedenlerimin başın da da bu gelir.Maksat birilerine yardımcı olabilmek.Bazen de soru soruyorum böyle o da foruma güncellik katması için ve bilmediklerimi öğrenmek içindir.Neyse hepimize geçmiş olsun diyelim.Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun inşallah diyelim.Allah sağlık sıhhat nasip etsin , versin inşallah.Herkesin derdi var şu dünyada.Herkes en büyük bende sanar ama farklı farklıdır.Büyüğü küçüğü olmaz.Ne kadar dertli olsak da şükürler olsun halimize.Bende iyi akşamlar dilerim size ve herkese.

Üye
    selametle10 Avatarı

Son Giriş
    21.07-2016
    Saat
    14:28
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhabalar...
    En son heyet raporum d dilimi. Tanı: major depresyon (suisid girişimi). Sonuç ne olur ve süreç nasıl işler?

Üye
    Uguroviccc Avatarı

Son Giriş
    23.11-2016
    Saat
    16:21
    Yaşadığı Yer
    Aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Abi simdi bende psikolojik rahatsizligimdan dolayı tam teşekküllü devlet hastanesine gidiyorum. Calistigim birim bilmiyor. Ben tedavi sonucunda dilim belirtir rapor alip saglik daire baskanliga faxslasam herhangi bir sıkıntı olur mu birimim beni sevk etmedi diye...

Üye
    selametle10 Avatarı

Son Giriş
    21.07-2016
    Saat
    14:28
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@Uguroviccc

Çalıştığın birimin bilmesine gerek yok.gitmekte özgürsün. Ama istirahat raporu alırsan ve bu raporu birimine verirsen işlemler başlar...

Üye
    tb2nhf Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    02.10-2017
    Saat
    02:01
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    39
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar mesajları başdan sona kadar okudum ben şirket calısaniyim sizin gibi memur degilim sizin meslege yakin bir meslek yâpiyorum anlamadigim türkiyede bi sürü özel psikiyatri merkezi bir sürü psikiyatri özel doktor var niye durup dururken devlet hastanesine gidip kendinizi mim letiyorsunuz ondan sonrada böyle ugraşip duruyorsunuz hakli yönlerniz var amiriniz giciklik olsun diye sizi psikiyatriye sevk edebiliyor şirketlerdede aynisi var yani kamuda sirkette calisiyorsaniz arkadaşinbirini kıllık olsun diye piskiyatriye sevkk ettiler adam deprosyondaydı doktora konuyu gicıklıgı acikca anlatti saglam raporu alip geldi yaklasık 15 yildir şizofrenim 15yil hastaligimi saklayip güvenlik yapabildim özel hastanenin kayitları diger hastanelerden gözükmüyor tedavinizi dısardan yapmanizi öneririm ayrica hasta mahrumiyeti diye bi sey var aciklamak zorundada degilsiniz cünkü bu memleket dürüslügü götürmüyor

Üye
    sokrates Avatarı

Gerçek Adı
    ???
    Son Giriş
    16.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    6

@tb2nhf haklısınız hem de çok haklısınız .

Üye
    tb2nhf Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    02.10-2017
    Saat
    02:01
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    39
    Verilen Beğeniler
    0

Sayin sokrates sizin icin en hayirlisi olur insallah size tavsiyem gittigi yere kadar calismaniz biz sizin gibi şansli degiliz hastalik ortata cikinca bizim poopoya teneke bagliyolar sizde böyle bi durum yok allahtan guvencedesiniz ben silahli guvenligim hastanede mecburiyetten yattim adamlar hastaneden cikinca sebebsiz beni isten cikardilar lsci ile memur arasindaki fark iste size tavsiyem cok iyi bir arastirma yaparak size uygun secenegi secmeniz henuz bi sey kaybetmis degilsiniz

Üye
    rmz68 Avatarı

Son Giriş
    07.03-2016
    Saat
    10:09
    Yaşadığı Yer
    mardin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar Ben 7 Yıllık polis memuruyum ve Panik atak var ve bunu arkadaşlarım sürekli uyarıyor çok paniksin diye bu hem iş hayatı ve aile hayatımı etkiliyor tedavi görmeye başlasam beni idari polis olarak mı devam ederim yoksa gih memurluğuna mı akibetim ne olur acaba gih çalışmak istemiyorum şartlar gereği ne yapmalıyım yardumcı olursanız sevinirim

Üye
    sokrates Avatarı

Gerçek Adı
    ???
    Son Giriş
    16.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    6

@rmz68 özele git özel psikiatride tedavini gör bence .

Üye
    Muzo Avatarı

Gerçek Adı
    Muzo
    Son Giriş
    23.06-2016
    Saat
    22:33
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Geçmiş olsun beyler...
    ya kardeşim kurum değiştir geç masa başına otur keyfine bak maaşınıda al. iyide bir tedavi ol yeterli.. zaten piskolojik olarak emekli olursan seni bu sefer sürekli muayene istegi ile annenden emdigin sütü burnundan getireçekler....
    boşver sen kardeşim kurum degiş bak keyfine...

Üye
    sokrates Avatarı

Gerçek Adı
    ???
    Son Giriş
    16.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    6

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @Muzo kontrol muayenesi olmadan emekli olmak mümkün değil mi mesela emekli ettiler diyelim kontrol muayenesi var mı yok mu nasıl anlarız .

Sayfa 9 / 12 İlkİlk ... 56789101112 SonSon