TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 38 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    tb2nhf Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:54
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    89
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    alprion inşallah d dilim vermezler ama vermişte olamazlar cünkü d dilimine psikotik bozukluklar girer psikoz lar va alt tipleri bi de bipolar girer d dilimine girenler istemeselerde emekli edilirler diye biliyorum

türk psikiyatri dernegi buna itiraz etmiş zamanında ama bi başarıya ulaşamamışlar en azından masa başı bi görevde silahsız verim alınacagını düşünmüşler ama nafile emniyet gene saglık yönetmeligini uyguluyor ben dürtü kontrol bozuklugunu iyi bilmiyorum tek bildigim bu hastaların kendini kontrol edemeyip saldırdıgını biliyorum ama kesinlikle d dilimine girmeyecegini düşünüyorum

Allahtan senin sesleri psikotik bozukluk olarak degerlendirmemişler söyledigim gibi testlerden kacış yok bu testleri yapmalarının amacıda ilerde bi sorun olursa bu yükü testlere yüklemek emin ol neyse emekli olmaktan yırttın büyük bi ihtimal hangi dilime girdigini bilmiyorum onu emniyet saglık biriminden ögren bu tanıyı almış bi hasta bulman cok zor

d dilimine girmeyecen rahat ol şurda dürtü bozuklugunun hangi dilime girdigi yazıyo goole ye şöyle yaz emniyet genel müdürlügü emniyet teşkilatı saglık yönetmeligi şartları hakkında tpd raporu burda acıkcayazıyo bak gör ona göre bilgi al gecmiş olsun

abi ben 2 yada 3 kez okudum biraz rahatsız oldugum icin bu dürtü bozuklugunun hangi dilime girdigini anlayamadım bunu aklı başında uyanık bilgili bi tanıdıgın varsa bu yazıyı okut

abi kulaklarını ac beni iyidinle 2inci yapacagın tek şey şu ben uygun zamanda psikiyatri uzmanıyla görüşe bilecen bi devlet hastanesi nosunu bulup sana gönderecem

sen senin ilindeki hastaneyi arayıp dene soracagın soru şu hocam polis memuruyum vs vs olayı kısaca anlat dürtü bozuklugunun psikotik bir hastalık olarak degerlendirilip degerlendirilemeyecegini sor bunu kagıda yaz yanlış sorma egm kurulu mutlaka bu hastalıgı doktorun sana söyledigi cevap dogrultusunda degerlendirecektir

inşallah bi risk yoktur psikotik olarak degerlendirilmezse bi halt olmayacak allah yolunu acık etsin ben bu kadar yardımcı olabilecegim hayırlı günler

Üye
    sgurkan Avatarı

Son Giriş
    24.02-2021
    Saat
    23:42
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    560
    Verilen Beğeniler
    791

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    Anksiyete Bozuklukları ? Prof. Dr. Şükrü Uğuz Psikiyatrist l Psikoterapist

http://sukruuguz.com/anksiyete-bozukluklari/

Burada çok güzel bilgiler var okuyun isterseniz.
    İnşAllah en kısa zamanda iyileşirsiniz.Çok geçmiş olsun.

Üye
    Alperoni85 Avatarı

Son Giriş
    17.10-2020
    Saat
    21:23
    Yaşadığı Yer
    Balıkesir
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

@tb2nhf kardeş bilgilerin için sağol gerçekten çok lisenin benle, mesajları yeni okuyabildm,özelden yazdım bu mesajını okumadan,

gihe geçirme ihtimali yüzde kaç sence yarına sağlık yönetmeliğinde dürtü kontrol bozukluğu yok ne olacak?sonucu kuruma yazcaz dediler

@tb2nhf kardeş im

benle ilgilendiğin için Allah razı olsun,hızlı yazdığım için iyi yazamamışım,gih e geçmek isterim çok bunaldım,doktora kulağıma gelen küfürler i söledim,

rapor kağıdında okuyabildiğim kadar dürtü kontrol bozukluğu +depresyon yazıyordu, bende yönetmeliğe baktım hastalığın karşılığı yok,beni dışarı çıkarıp doktor görüş aldı heralde,

cevabı kuruma yazacaz dedi.gih memurluğuna geçme durumum nedir?

Üye
    guloglu44 Avatarı

Gerçek Adı
    turan
    Son Giriş
    08.05-2020
    Saat
    10:59
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Gece ve yalnizlik korkunuz varmi ? Bunu bana cevaplarsaniz sevinirim birde hangi ilaclari kac Mg kullandiniz

Üye
    Alperoni85 Avatarı

Son Giriş
    17.10-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Balıkesir
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Cipralex 10 mg,venegıs 150 mg, uyku ilacı içiyorum, depresyon +dürtü kontrol bozukluğu hangi dilime girer emniyette bilginiz varsa paylaşırmısınız,i

nternette bulamadım böle bir rahatsızlık hakkında dilim belirten bilgi, zman zman korkum oluyor gece evde 11 yıldır yanlız yaşıyorum

Üye
    guloglu44 Avatarı

Gerçek Adı
    turan
    Son Giriş
    08.05-2020
    Saat
    10:59
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Salih Memisoglu istanbul esenlerde metafizik uzmani ehli sunnettir psikiyatristlerle beraber calisir devlet tarafindan onaylidir iletisime gecin bakim yaptirmak istiyorum diyin

eger bakimda bir sorun cikmazsa bakirkoy ruh ve sinir hastaliklarinda Burcu Hamurişci var ondan randevu alin kendisi cok iyi bir doktordur.

Metafiziği de icinizde supheler kalmasin diye onerdim tabiki beni dinlemek zorunda degilsiniz gecmis olsun 0530 952 94 61 yada 0537 610 24 00 salih memisoglu irtibat adresi sabah 8-8.30 civari arayin

Üye
    Alperoni85 Avatarı

Son Giriş
    17.10-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Balıkesir
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Kardeşim ilgin için teşk,yanlız uzak İstanbul bana

Arkadaşlar hastahaneye aradım bana D dilimi vermişler, bir yıl sonra kontrol yazmışlar, sadece D dilimi yazmaları Gerekmiyormuydu?kontrol nerden çıktı,heyette rahatsızlığım psikotik bozukluk yazmışlar.lütfen acele yardım edin elime sonuç ulaşmadı daha tekrar egm hastahaneyemi sevk eder,bana sonucu tebliğ edince?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2.912
    Verilen Beğeniler
    3.499

@Alperoni85

Psikolojik rahatsızlıklarda kontrol muayenesi uygulaması sık kullanılır. Bu konuda kontrole uymaktan başka bir yol yok maalesef.
    @tb2nhf ne dersiniz?

Üye
    Alperoni85 Avatarı

Son Giriş
    17.10-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Balıkesir
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Oturan boğa hastahaneden sordum, tam teşhis bu:Psikotik, kronikleşme yolunda depresif bozukluk,ansisosyal ve bordlenine,ön planda kişilik örüntüsü, psikiyatri tedavi ve takibinin devam ettiği merkezden devamı,bir yıl sonra değerlendirilmesi yazmış.d dilimi vermişler sence bnm durum ne olur

Üye
    tb2nhf Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:54
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    89
    Verilen Beğeniler
    0

@OturanBoğa kişi gercekten hastaysa kontrol muayenesi boş derim

Üye
    sokrates Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    403
    Verilen Beğeniler
    189

Ben 2010 senesinde psikotik depresyon d dilimi tanısıyla gih e geçmiştim şu an 11 yıllık memurum ancak gih olarak çalışmak istemiyorum ve malülen emekli olmak istiyorum emekli edildikten sonra kontrol muayenesi olur ve maaşım kesilir korkusu var en son Manisa da yattım şizofreni teşhisi koyuldu ve ben hala emekli olmaktan korkuyorum keşke ölsem bıktım hayattan .

Askıda Üyelik
    (Gölge) Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    N/A
    Alınan Beğeniler
    396
    Verilen Beğeniler
    772

niye ölüyon sokrates emekli ol kurtul rahatına bak

Üye
    sokrates Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    403
    Verilen Beğeniler
    189

Emekli olmayı ben de istiyorum ancak herhangi bir kontrol muayenesinde maaşım kesilirse ne yaparım o zaman.

Üye
    Alperoni85 Avatarı

Son Giriş
    17.10-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Balıkesir
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba,psikotik /kronikleşme eğiliminde depresif bozukluk +antisosyal +bordirline rahatsızlıktan dolayı (BÜROMUN TEBLİĞİ)sgk kararına göre 5510 un 25.mad.1 fıkrasına göre malul olduğunu, yeterli hizmetim olmadığından maaş bağlanamayacağı yazıyor.(2007 girişleri meslekte şu an yaklaşık 11 yılım)bürom tebliğ etti,sağlık raporunun arkasında ADİ MALUL olduğu,emniyet hizmetleri sınıfında çalışamayacağı,gih de çalışabileceği yazıyor....ben bundan birşey anlamadm Ekim 2008 öncesi sigortalı olduğum için 5434 e göre adi malul olmam lazım değilmi?neden maaş bağlanamayacağı yazdı? Yardımcı olursanız sevinirim, ayrıca alo 170 i aradım Sistem 5434 aktif çalışan yazıyor.şu an gihim

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2.912
    Verilen Beğeniler
    3.499

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @Alperoni85

10 yıllık hizmet süresi varken malulen emeklilikte "yeterli süre yok" denmesi anlamsız. "xxx tarihinde göreve başladım. XX yıllık hizmet sürem var. Bu da 5510 sayılı yasanın 25. maddesince aranan 10 yıllık süre ve 1800 prim şartını karşılar. Malulen emeklilik değerlendirmemin yeniden yapılmasını arz ederim" diye basit bir dilekçe yazın bence...

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Başlığın Etiketleri