TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Sayfa 1 / 4 1234 SonSon
Toplam 51 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    onurcansiz Avatarı

Gerçek Adı
    Onur
    Son Giriş
    15.01-2018
    Saat
    18:26
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba kusura bakmayın rahatsız ediyorum.Bir konuda yardıma ihtiyacım var.Polis memuruyum 9 yıllık.Bakırköy ruh ve sinirden dilim raporu almam için emniyet yönlendirdi ve D dilimi olarak rapor çıktı.Hastane itirazını emniyet sağlık dairesine yap dedi Emniyet sağlık dairesine itiraz dilekçesi yazdım ve kabul etmediler başka bir hastanede yeniden tedavi görmek istediğimi belirttim.

D dilimi çıktı ben bunu kabul etmek istemiyorum.Mesleğimi seviyorum mesleğimde kalmak istiyorum ankaraya 3 kere gittim kimse yardımcı olmuyor itiraz nasıl yaparım nasıl bi yol izlerim.istanbulda polis memuruyum.

Bugun Emniyet Sağlık Dairesini aradım ve itirazımı kabul etmiyorlar başka hastaneye gitmemi onaylamadılar.D dilimi çıkan kararı SGK ya yolladıklarını söylüyorlar fakat şimdi nasıl bir yol izlemeliyim.Gih memurluğuna geçmek istemiyorum.Bunun için ne yapmalıyım bir yol gösterirseniz çok sevinirim.

Üye
    -DORLION- Avatarı

Gerçek Adı
    İbrahim
    Son Giriş
    18.07-2021
    Saat
    05:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    4.381
    Verilen Beğeniler
    4.767

geçmiş olsun . Kurumun gönderdiği hastane hakem hastanedir karar verici kurumdur rahatsızlığınız için . Kurumlar arası sevk olacağından sizin itiraz kabul olmaz. O kurumun vereceği karar esasdır çalıtığın kurum için .

Üye
    onurcansiz Avatarı

Gerçek Adı
    Onur
    Son Giriş
    15.01-2018
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

Sayın Dorli herhangi bir muayene yapılmadı daha önce raporda yoktu herhangi bir işlem yapılmamıştı ki .emniyet amirinin yazısı ile bakırköye yönlendirildim D dilimi çıktı buna itiraz etme hakkım olmalıdır aslında emniyete yazı yazdım itirazımı kabul etmediler.Tek 1 kere rapor aldım oda D dilimi idi. Şuan gih memurumu olacağım mecburen itiraz yolu hiç yokmu

Üye
    -DORLION- Avatarı

Gerçek Adı
    İbrahim
    Son Giriş
    18.07-2021
    Saat
    05:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    4.381
    Verilen Beğeniler
    4.767

O hastanede sevk istemiş mecbur bırakmış . Daha detaylı bilgi için gitmek istediğiniz hastanenın doktoru ıle konuşun . Tecrubeleri varsa kolay yol bulur .

Üye
    onurcansiz Avatarı

Gerçek Adı
    Onur
    Son Giriş
    15.01-2018
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

@*DORLİ*

Teşekkürederim bilgiler için evet hastaneyede danışacağım belki Polis memuru arkadaşlar başından geçenler varsa yardımcı olur

Üye
    kazazede Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    80
    Verilen Beğeniler
    41

özelden sormuşsun aynı soruyu , gerekli cevabı verdim özeline bak

Üye
    onurcansiz Avatarı

Gerçek Adı
    Onur
    Son Giriş
    15.01-2018
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

Baktım çok teşekkürederim bilgi veren herkeze teşekkürederim yinede başından geçen arkadaşlar bana dönüş sağlarsa yardımcı olursa bu süreçte olumlu bi karara dönüştürmek istiyorum lütfen

Üye
    tb2nhf Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:29
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    92
    Verilen Beğeniler
    0

D dilimindeki rahatsızligınız neydi

Üye
    onurcansiz Avatarı

Gerçek Adı
    Onur
    Son Giriş
    15.01-2018
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

Suisid düşünce yazmışlar

Üye
    tb2nhf Avatarı

Gerçek Adı
    hakan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:29
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    92
    Verilen Beğeniler
    0

Abicim forumda bi.memur arkadaş daha vardı aynı durumda formu taratıp bakarsanız arkadaşın bilgilerinden oldukca yararlanacagınızı sanıyorum iyi günler

Üye
    onurcansiz Avatarı

Gerçek Adı
    Onur
    Son Giriş
    15.01-2018
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

Öncelikle herkese geçmiş olsun dilerim.9 Yıllık polis memuruyum 10 yıl dolmuş olsaydı malulen emeklilik isteyebiliyordum fakat olmuyor 9 yılım doldu.Bakırköy ruh ve sinirden D dilimi rapor geldi yani geri hizmet.Rapora itiraz ettim.İtirazımı emniyete yaptım emniyet itirazımı kabul etmedi.Şimdi sgk ya nasıl itiraz yapabilirim ve en son bugun SGK kurulunda seni temsil edicek doktor istermisin diye bir forum geldi ? Forumda doktor ismi adı soyadı adresi gibi bilgiler isteniyor.

D dilimi raporum:Pskiyatriden aldım doktorda psikiyatrist bulmalıyım sanırım 2 gün sürem var pazartesi doktor ismi istiyorlar yoksa doktor istemiyor diye yollarız diyor emniyet müdürlüğü

NOT:Gih memuru olmak istemiyorum idari dava açaçacagım iptal davası açmam gerekliymiş sanırım. Bu istenen doktoru nasıl bulurum lütfen yardımcı olun sanırım avukat görevi görecek doktor kurulda ne yapmalıyım lütfen bilgi verin gihe geçmek istemiyorum

Üye
    hilal72 Avatarı

Gerçek Adı
    hilal
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sizene
    Alınan Beğeniler
    76
    Verilen Beğeniler
    13

neden senden doktor onayı istiyor niçin onu bi yazsanız daha iyi olur işin başından yazsanız daha iyi aydınlanıp bizde sizi daha fazla yardımcı olabiliriz bu konu için

Üye
    onurcansiz Avatarı

Gerçek Adı
    Onur
    Son Giriş
    15.01-2018
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

@hilal72

Çok teşekkürler bilginiz varsa rica diyorum bana D dilimi çıktı polis memuruyum idari hizmet sınıfı yazım sgk ya gitmiş kurul bunu inceliyormus sanırım sgk yuksek kurulu o sebepten beni temsil etmesi icin bir doktor istiyorlarmış pazartesi son gün evragin cuma günü geldi 3 gun içinde doktor ismi istiyorlar

Sınıf değişikliği olacak itiraz etmek istiyorum gih memurluguna gecmek istemiyorum

Üye
    hilal72 Avatarı

Gerçek Adı
    hilal
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sizene
    Alınan Beğeniler
    76
    Verilen Beğeniler
    13

rahatsızlığınızla ilgili devam lı tedavi gördüğünüz dr dan kurul durum bilgisi istiyor psikilojik sanırım hastalık tanı ya ek olarak doktorunuzdan sizinle ilgili ayrıntılı bilgi istiyorlar ve o doktorun gidiş geliş masraflarıda size dahil oluyıor

Üye
    onurcansiz Avatarı

Gerçek Adı
    Onur
    Son Giriş
    15.01-2018
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhaba arkadaşlar benim bir problemim var çözmem konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim.

Emniyet mensubuyum kurumum beni psikiyatriden dolayı bakırköy hastanesine sevk etti bakırköy hastanesi D dilimi yani geri hizmet düz memur olmam yönünde karar verdi sgk ya yollandı.(Üst yazı ile)

Bende bu duruma itiraz ettim sağlık bakanlığı itirazımı kabul edip beni Eğitim ve araştırma hastanesine sevk etti rapor almam için.Bu hastanede karar çıktı 1 yıl muayene süreci sonrasında kesin kararın verileceği şuanda ise C diliminde olduğumu yazmışlar yani silahsız olarak 1 yıl polislik yapmam gerektiğini yazmış.

SGK'dan geri hizmet kararı çıktı yani başka sınıf değişikliği şuanda geçişim olmadı ben sınıf değişikliği yapmak istemiyorum bu işlemi nasıl dururum sgk dan kararım yeni çıktı 1 hafta oldu bana tebliğ olunca geçiş işlemlerim yapılacakmış kurumum yazıyı almıyor kabul etmiyor.Nereye itiraz ettiysen git orası versin diyor sağlık bakanlığıda yollamıyor arada kaldım napmam gerekiyor lütfen yardımcı olun

Emniyet sağlık yönetmeliğine göre sınıf değişikliği yapılan personel geri dönemez diyor lütfen yardımcı olun çok kısa bir süre içinde sınıf değişikliğim olur sgk dan kararcıkmış kurumuma yollanmış ne yapmam gerekiyor

NASIL İŞLEMLERİMİ DURDURURUM ?
    SGK DAN ÇIKAN KARARA NASIL İTİRAZ EDERİM ?
    2 FARKLI RAPOR OLDUĞU İÇİN + ŞUANDA TEDAVİ SÜRECİ DEVAM ETTİĞİ İÇİN İŞLEMLERİM DURMASI GEREKMEZ Mİ ? (raporda 1 yıl sonra kesin kararın verileceği diyor)

Sayfa 1 / 4 1234 SonSon