Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 18 mesajın 16-18 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    onlwolf Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    09:00
    Yaşadığı Yer
    afyon
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    2

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    400diye maaş yok yazmışsın ama ben şuanda 448 maaş +salık kessintileri vs 400elime gecen para sigorta pirimine gelince 2yıl esnaf bakuru+105gün ssk+2yıl9ay tarım bakuru+9ayda akkerlikborclanması ödedim VEDE YEMİN EDEBİLİRİM 400İÇİN salıkraporum ise 80agırözürlü ömürboyu geciyor fakat 2014kasımda salıkraporununyenilenip yeniden ANKARAYA heyetegirmesi gerekiyormuş

Üye
    allakasi Avatarı

Gerçek Adı
    ugur
    Son Giriş
    13.08-2017
    Saat
    08:49
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

kardeş kendin yazmışsın zaten ödenen pirimlerin cogu bakur ve tarım bakuru toplamda 448 tl nekadar maaş beklentinvar ssk dan emekli olsan daha yüksek olurdu siz 400 alıyorsanız herkesede okadar baglıyacaklar değil egerki düşük bağlan dıgını düşünüyorsanız sgk ya dilekce verip maaşınızı yeniden hesaplata bilirsin

Üye
    cemartun Avatarı

Gerçek Adı
    cem
    Son Giriş
    01.05-2013
    Saat
    12:42
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    artık bıktım abii hiç bişeyle uğrasmıyom ilgilenmiyorumda ilerde bellii olmaz hastalığımın nüks etmesii hep 2 senede bir gene nüks eder gene tedavi görürüm öldüğüm zamanda öbür taraftan emeklilik için basvuru yaparım napalım artık bizede bunu laik görmüşler

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12