Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    leventuna Avatarı

Gerçek Adı
    levent tuna
    Son Giriş
    02.10-2017
    Saat
    23:33
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba aranıza yeni katıldım, insanların birbirlerine yardımcı olduğu böyle bir sitenin olması çok güzel.herkeze geçmiş olsun.

Uygun görürseniz kendimden bahsetmek istiyorum.01.01.1988 tarihinde işe ssk'lı olarak işe başladım.1968 doğumluyum ssk da yaklaşık 7200 günüm var.2009 senesinde işyerinde rahatsızlanarak açık kalp amaliyatı oldum,tekrar 2010 seneninde gene işyerinde rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldım gene burada amaliyat olan damarıma sitent takıldı,şu an çalışıyorum ama hep tekrar rahatsızlanacağım korkusuyla psikolojim bozuldu,sizlere sorum işyerinde rahatsızlık iş kazası sayılırmı,malulen emekliliği hak edebilirmiyim,emekli olursam maaş düşükmü bağlanır, izlemem gereken prodüsür ve sıralaması nelerdir? Kafam çok karışık, bana yardımcı olup yol ğösterebilirmisiniz.

Saygılarımla,
    Levent TUNA

Üye
    Silifkeli Avatarı

Son Giriş
    29.07-2016
    Saat
    11:11
    Yaşadığı Yer
    karaman
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

öncelikle gecmis olsun arkadasım;bende 17 agustos 2011 tarihinde acık kalp ameliyatı oldum ve 4 damar degişti,hastallıgımız aynı oldugu icin bilgilendirme amaclı yazıyorum...

ben vergi indirimi icin muracaat ettim ve %68 oranla ankara raporumu onayladı,bence yapman gereken calıstıgın iş yerinden orada calıstıgına ait belge alarak vergi dairesine gitmen ve dilekce vermen ,seni hastaneye sevkedecekler akabinde 7-8 doktor gezkten sonra heyet günü heyete gireceksin ,cıkan sonucu ankara saglık kuruluna gönderecekler ve nasip olursa onaylanacak...

verilen oranlar şu şekildedir;

kardiyoloji Kroner arter hastalıgı klass 3 ve hipertansiyon %50+10
    akciger hastalıgı koah %20

size gerekli olan %40 gibi bir rakamdır ve faslasını alacagınızdan emin olabilirsiniz..gecmis olsun

Üye
    hayalet73 Avatarı

Gerçek Adı
    Atakan
    Son Giriş
    10.08-2013
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    İstanbul/Beylikdüzü
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Rapor aşamasında ameliyat sonrası durumunuz dikkate alınır. Bu durumda da EF oranınız belirleyici olacaktır. Koroner arter hastalığı ve hipertansiyondan oran alacaksınız. Eko raporunuzdaki EF oranınızı yazarsanız daha açıklayıcı bilgi verebilirim. Ayrıca psikolojik açıdan da değerlendirilmenizi isteyebilirsiniz.

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    09:19
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Levent TUNA,
    Malulen emekli değil de vergi indirim hakkı alıp emekli olmak daha güzel silifkeli'nin dediği gibi hemen iş yerinizden çalıştığınıza dair belge alın ve Maliyeye müracaat edin. Vergi indirim hakkını kazanır iseniz hemen emekli olabilirsiniz.
    Maaşınızı şu linkten hesaplaya bilirsiniz..
    T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Sosyal Sigortalar Kurumu

Üye
    leventuna Avatarı

Gerçek Adı
    levent tuna
    Son Giriş
    02.10-2017
    Saat
    23:33
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    tşk.ederim bilğileriniz için.Sonuçları burada paylaşacağım.