Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 18 mesajın 16-18 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    k.ergun Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    09.10-2017
    Saat
    19:12
    Yaşadığı Yer
    Gebze
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Semavat kardeşim sen başlat benden de sana sınırsız destek var. Yanlız ben emekli olduğum için o haliyle benim gibilere uymaz. Biraz ilaveyle uygun hale getirebilirsiniz. Mesela ben 25 sene çalışıp emekli oldum. 25 - 10 = 15 yıl fazla prim ve vergi ödemişim. Bunlar bana yasal faiziyle geri ödensin ki adaletsizlik giderilsin.
    Cicikıs haklıyım dimi.

Üye
    black bishop Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    evren
    Alınan Beğeniler
    32
    Verilen Beğeniler
    2
    Blog Mesajları
    3

özel sektör ve kendi işini çalışmış yapan biri olarak devlet memuru olayım 25 yıl çalışırım diyebilirim devlet memurluğunun rahatlığı hiç. bir yerde yok 10 yılda emekli olsam gibi sömürgeci söylemlerden uzaklaşmak lazxım sayın engelli arkadaşım ..

Üye
    mdursun Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    16.11-2017
    Saat
    21:58
    Yaşadığı Yer
    ist
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    7

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşlar merak ettiğim bir konu var şuan 3177 irim günüm var ve işsiz kaldım pirimim 3920 gün olması gerekli ben isteğe bağlı ödemek istesem öreneğin benim çalışırken sigorta pirimim 1,017 tl yatıyordu ben şimdi bu rakamdanmı yatırmam gerek yoksa sadece sigorta miktarınımı 300 tl falan tabiki düşüncem yüksek emekli maaşı almak bunu içinde sanırım 300 t den yatırısam düşük bağlanır doğrumu tahminlerim yardım lütfen please

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12