Toplam 8 mesajın 1-8 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    emrah 45 Avatarı

Gerçek Adı
    emrah
    Son Giriş
    05.02-2013
    Saat
    22:18
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ben 1989 dogumluyum 2004 ssk girişim var şu an 1900 gün prim var 2008 yılında gece körlüğü ve bunun sebep oldugu bır kac göz sorunu ortaya çikti artık iş yerinde sorun çıkmaya başladı gözlerimden dolayı işe gidip gelirken de sıkıntılar var özür durumumum yüzde kaç olduğunu öğrenmek için sağlık kuruluna baş vurdum yakın da; kurula gireceğim.. bu durumda ne yapmam gerekiyor ? benım emekli olma ihtimalim var ?

yardımcı olursanaız sevinirim

Üye
    karatas_52 Avatarı

Gerçek Adı
    yasin karataş
    Son Giriş
    14.03-2017
    Saat
    23:53
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

valla bende yüzde 50 aldım hemde sürekli raporum ama dediler vergi indirimi için tekrar doktora çıkacaksın raporun süreklide olsa çıkman gerekir dediler ve çıktım yüzde 46 verdi haseki hastanesi ankarada yüzde 41 e düşürdü 3 derece aldım vergi indirimi olmsa asla emekli olmasın dediler ve sürekli ömür boyu işine yarar vergi indirimin dediler

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:48
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

% 40 ve üzeri orana sahip rapora karşılık defterdarlıktan elde edeceğiniz sakatlık indirimi ile aşağıdaki tabloda belirtilen şartlarda erken Yaşlılık emekliliğinden yararlanabilirasiniz:

2008 oncesi - 2004 SGK girişim, 1900 prim günüm var. Ne zaman emekli olabilirim?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    relaxx Avatarı

Gerçek Adı
    barın
    Son Giriş
    23.01-2017
    Saat
    11:05
    Yaşadığı Yer
    Bize Her Yer TRABZON
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bu vergi indirimi ne işe yarar ben 2006 sigorta girişliyim %51 vergi indirim hakkım var ben şimdi 17 veya 20 mi tam bilmiyorum çalışınca erken yaşlılık emekiliğindenmi emekli olacağım hangi durumlarda emekli maaşı düşüyor vergi indiriminin belirtilen süreleri tamamladığımızda bize artısı nedir her başlıkta bu emeklilik konusu farklı yorumlar cevaplar yazılmış sinirim bozuldu şunu tane tane anlatacak gerekirse ayrıntıya girecek birisi yokmu

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Barın, emeklilik için (gün/ay/2006 +) 20 yıl sigortalılık süreni ve 4400 gün primi tamamlaman lazım. Emeklilik zamanın gelmeden önce defterarlıktan da sakatlık indirimi elde etmen şart.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    relaxx Avatarı

Gerçek Adı
    barın
    Son Giriş
    23.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bize Her Yer TRABZON
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sakatlık indirimi dediğin vergi indirimi galiba o var aynı şeyden bahsediyorsak. Lan şu hayatımızı bu kadar karmaşık hale getirenleri hasretle anıyorum

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Üye
    relaxx Avatarı

Gerçek Adı
    barın
    Son Giriş
    23.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bize Her Yer TRABZON
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Syn Oturanboğa bu işlemlerin hepsini yapmış bulnmaktayım. cevaplar için teşekkürler