Toplam 9 mesajın 1-9 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kelkitli1966 Avatarı

Son Giriş
    07.07-2012
    Saat
    12:22
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar bu ayki ek ödemem 41.8 TL görünüyor, oysa iki aydır 153.07 TL alıyordum. bir iki yerde ek ödemeler maaşa ilave edilmiş bu yüzden ek ödemeler 0-40 arası düşmüş diyorlar, bilgisi olan varmı, herkese hayırlı bir hafta sonları diliyorum. ALLAH'a emanet olun...

Üye
    k.ergun Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    09.10-2017
    Saat
    19:12
    Yaşadığı Yer
    Gebze
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

iki aydır 153 TL aldığından eminmisin o ek ödemenin maaşı 3800 TL yapar. İlk maaşlarda birikmişler falan oluyor o sebeple fazla oluyor. Benim ek ödeme geçen ay 72 TL ydi, bu ay 74 TL. 40 TL zam gelmiş maaşa.

Üye
    onuruğur Avatarı

Son Giriş
    21.11-2017
    Saat
    19:08
    Yaşadığı Yer
    balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Edevletten baktım maaş bilgisi gözükmüyor ek ödeme 27 tl gözüküyor ilk maaşım 665 tl bağlanmıştı +27 tl ek ödeme toplam 692 tl idi tahminim zamla beraber 715-720 arası oluyor hep böyle düşükmü alacağım maaşı 20 yıl ssk 4000 gün var ama heralde asgari ücretten yattığı için böyle düşük birde site yöneticilerinin uyardığı gibi zamanı gelenin hemen emekli olması herhalde en hayırlısı çünkü benim şartlarımda5-6 sene önce emekli olan arkadaşlar 900 1000 tl arası maaş alıyolar.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:39
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    942
    Verilen Beğeniler
    1.237

Ek ödeme o kadar yüksek olmaz zaten. O başka bir şeyin birikmişidir...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    onuruğur Avatarı

Son Giriş
    21.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sayın Bülent bey daha öncede size yazmıştım ama hatırlatma babından tekrar şartlarımı size yazayım sigorta girişim mayıs 1992 doğum tarihim mayıs 1974 yüzde 42 vergi indirimi raporumla emekliliğe müracat ettim sizlerden aldığım bilgilerle emekli de oldum fakat benim maaşım burada yazılanlara bakılarak çok düşük 356o gün ssk 450 gün bağkurla gerçi ssk larım hep asgari ücret ama yinede 665 tl maaş 27 tl de ek ödeme 20 yıl ssk ve 4000 güne göre az gibi geliyor acaba itiraz etsem faydası olurmu itirazımı bizzat mı yapacağım il müdürlüğüne mektup lada yapabilirmiyim itiraz dilekçesi örneğine nasıl ulaşabilirim.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    942
    Verilen Beğeniler
    1.237

E itiraz edin ve yeniden hesaplanmasını isteyin tabii. Sonuçta bir zararı olmaz...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    onuruğur Avatarı

Son Giriş
    21.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

itirazı ne şekilde yapacağım hakkında bilginiz varmı birde ben askerlik borçlanması yapmamıştım şimdi yeni çıkan torba yasayla askerlik borçlanmaları devlet tarafından ödenecekmiş ben 1994 -1995 yılları arasında askerlik yaptım yani pirimlern en değerli olduğu zamanda askerden sonrada uzun süre ssk yatıramadım 1990 -2000 arası sadece 600 günüm var acaba maaşım ondan mı düşük diye düşünüyorum o zamanlar iş bulmakta dışardan prim yatırmakta çok külfetli idi benim en çok primlerim 2000 sonrası yattı.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    942
    Verilen Beğeniler
    1.237

"emekli maaşımın yanlış hesaplandığını düşünüyorum. yeniden hesaplanmasını isttiyorum"

Üye
    S&S Avatarı

Son Giriş
    19.06-2017
    Saat
    22:27
    Yaşadığı Yer
    Tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Maaşının zamınnı kendin mi hesapladın, e-devlette hala maaş bilgisi yok, bir tek ek ödeme gözüküyor ama benim 72,96 'dan 74,38 olmuş .
    1824+72,96 = 1896,96
    1859,5+74,38= 1933,88
    36,92
    Ama dediğim gibi sadece ek ödeme görünüyor bugün 16.07 olmasına ramen maaş gözükmüyor.