Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
Toplam 40 mesajın 31-40 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yuxexes Avatarı

Gerçek Adı
    yuxexes
    Son Giriş
    11.11-2013
    Saat
    15:31
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    şafakyıldızı çalışırken en son aldığın maaş , özürlülük derecen nedir? birde ayıptır sorması nekadar maaş alıyorsun. en çok merak ettiğim konu bu . prim ödeme gün sayımız düşük olduğu için acaba azmı maaş bağlıyorlar bunu merak ediyorum. cevap verirsen çok sevinirim.

Üye
    KırımTilkisi Avatarı

Gerçek Adı
    Ergül Karakoç
    Son Giriş
    29.09-2015
    Saat
    15:50
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Şafakyıldızı, öncelikle emekliliğiniz için hayırlı olsun. Sana şunu sormak istiyorum, SGK sana tazminatını vermişler mi? Anında mı veriyorlar?

Üye
    safakyıldızı Avatarı

Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    23:22
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tüm arkadaslara teşekkür ederim 3600 iş gününü tamamladıktan sonra basvurdum primlerimin son 5 yılını 900 tl son 1 yılınıda 1000 tl den ödedim toplu olarak 2 aylı 1900 tl aldım daha maas olrak ne kadar alacagımı bilmiyorum almadım ama herhalde 750 800 tl gibi olaçak tazmınat almadım arkadaslar sunu ögrenmek isterim bana herhangi bir evrak gelmedi emekli olduguma dair ama maaş yatmıs bu evrakı ben mi gidip alaçagım yoksa bana eldenmi verecekler nasıl oluyor

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:56
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.229

Emekliliğiniz hayırlı olsun

Posta yolu ile gelecektir evraklar. Ayrıca TC kimliğinizle de gidip bankadan maaşınızı çekebilirsiniz.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    ertugrul01 Avatarı

Gerçek Adı
    Ertuğrul
    Son Giriş
    23.02-2014
    Saat
    11:46
    Yaşadığı Yer
    Anadolu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ilk maaş P T T den alınır sonraki aylıklarınız için banka ve şube seçebilirsiniz.

Üye
    safakyıldızı Avatarı

Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaslar coktandır girmemiştim sunu belirteyim almış oldugum toplu para 2 deil 3 aylıkmı maasımda 750 800 deil 640 tl zürlülük oranı yuzde 95 sizde normalmidir ?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.229

Maaş biraz düşük geldi bana. Primler içinde bağkur var mıydı? Baükur primi varsa, emekli maaşının düşmesine nedne oluyor...

Yok idiyse, bence yeniden hesaplanması için sigorta müdürlüğüne dilekçe verebilirsiniz...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    safakyıldızı Avatarı

Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hayır yok hepsi ssk şimdi hesaplattırırız bide düşürürler bellimi olur snra bundan da olmayalım sizce ne bu işlem sonuçlanması ne kadar sürer vede tahmini sizce ne kadar almam lazımdı

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.229

Ben olsam itiraz ederdim. 750 TL gibi bir şey olmalıydı.

Üye
    safakyıldızı Avatarı

Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bu dediginizi yapaçagım istanbulda yasıyorum tam olarak nereye basvuracagım acık yazarmısınız

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123