Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yahşi hayat Avatarı

Son Giriş
    19.06-2012
    Saat
    21:27
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    selam arkadaşlar benim bu siteden yeni haberim oldu dolayısıile yeni üyelerden biriyim benim bir sorum olacak umarım yardımcı olursunuz benim 14 yaşında kas hastası bir oğlum var tamamen yatağa bağımlı halde doğuştandı hastalığı eşimde ist da iett de şöför duyumlarımıza göre böyle hasta çoğu olan beyler 2 sende kadar erken emekli olabiliyormuş 8 saat yerine 6 saat çalışıyormuş evde çocuğa bakımda yardımcı olmak adına sanırım bu konu ile ile beni bilgilendirseniz çok sevinirim şimiden tşk ederim allah herkese şifa versin saygılarımla

Üye
    kazazede Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    21:49
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    19

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Sosyal güvenlik reformu olarak bilinen 5510 sayılı Kanunla, sosyal güvenlik sistemimize getirilen yeni bir düzenleme ile başka birinin sürekli bakımına muhtaç derecede malul çocuğu bulunanların, 01.10.2008 tarihinden sonra geçen prim ödeme gün sayılarının dörtte biri, prim ödeme gün sayıları toplamına eklenecek. Eklenen bu süreler emeklilik yaş hadlerinden de indirilecek. Yapılan bu düzenleme ile özürlü çocuğu olan kadınlara erken emeklilik hakkı tanınmıştır.

Engelli çocuğu olan baba vergi indirimi alırda erken emekli olamaz. Sadece engelli çocuğu olan anneler 5 yıl erken emekli oluyor. Babalara böyle bir imkan tanınmıyor.
    bunlardan başka eşiniz gece vardiyasından muaf olabilir,ek görevlere gönderilmez. bu konuda bilgisi olan arkadaşlarda yardımcı olacaktır size.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:29
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...