Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 17 mesajın 16-17 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    hasarlı Avatarı

Gerçek Adı
    adnan
    Son Giriş
    13.05-2014
    Saat
    17:25
    Yaşadığı Yer
    muğla
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    eğer emeklilik bu ise evet 193 sayılı kanun 31, möaddesi ile vergi indirimli kontrol şerhli .o zaman devlet hastanesi benim rahatsızlığımı neden sürekli görüyor merkez sağlık kurulu nun raporu geçerli ise. telefon ettim ben ankaraya geleyim siz beni muayene edin dedim devlet hastanesine ne gerek var dedim. adam kızıp telefonu suratıma kapattı.

Üye
    rusa Avatarı

Son Giriş
    05.09-2017
    Saat
    16:25
    Yaşadığı Yer
    istanbul-ataşehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    hasarlı;

sayın kardesşim..
    muhalefet olmak istemem.. ama ; aynısı benim başımda var.. uzaman oldum sayılır...
    ankara su yorumu yapıyor... hastanenın verdiği hastalık teşisini değiştiriyor.. yada sana verilen hastalığa karşı gelen kod numaranın yanlış olduğuna hükmediyo.. ..başta da dediğim gibi..%40 aldığın piskolaşik hastalık lardan oran alırsan.... ne olursa olsun 1 yıl sonra muayene şartı var... kanun nu yazan boyle yapmışş. yanı devlet baba.. ne saglık kurulu ne ankara saglık kurulu bunu değiştiremez...
    itiraz edeım ver yansın yapacak san muatabın saglık kurulu degıl... kanuna bunu yazan devlet olmalı... doktorlar yada memurlar dogru olanı yapıyor yanii.
    bu sarmal dan kurtulmanın tek yolu... hastalık kodunu (her teşisin bir kodu poz numarası var)onu değiştirmek olmalı...

saygılarımla..

not :: ben nım de 2004 sureklı.. 2006 surekli. 2011 sureli verdiler.. hastaneye gitim.. tam 3 aysonra ya gun verdi. 3 ayda alması suruyo.. 6 ay boşta gecek.. kolay gele..
    dam dan dusenın halın den ..dam dan düşen....anlar.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12