Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 22 mesajın 16-22 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:07
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    948
    Verilen Beğeniler
    1.237

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Malulen emeklilikte sgk'nın sevki şart. İşkur sevki ile alınacak raporun malulen emeklilik başvurusunda kullanılması imkansız.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    ghan Avatarı

Son Giriş
    26.08-2015
    Saat
    19:50
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

anladım ben sgk bulamadım işkurdan aldım raporu sgk götürcem heyet raporunu kabul edermi

iş yerimin oldugu semtte sgk bulamadım işkur sevkiyle heyete girdim araştırdım işyerimin oldugu semtte sgk buldum işkur la sevk oldum heyet raporunu götürsem heyet raporunu olurmu sgk ya bir sorun çıkarmı sgk dan sonuçta heyet raporu bu dogal olarak kendi saglık kuruluna bakıcak yeterli görürse hastalıkta malulen emekli eder bildigim kadarıyla yardımcı olurmusunuz bu konuyla

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:57
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

SGK malulen emeklilik te kendi sevki ile rapor alınmasını ister elinizdeki rapor hiç bir işe yaramaz SGK ya malulen emekli olmak için müracaat edin bulunduğunuz semtte yok ise merkeze gidin..

Üye
    ghan Avatarı

Son Giriş
    26.08-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

peki sgk sevk işlemi aldım hastane oranı gönderdi kendi saglık kurulu ne zaman haber eder malulen için nasıl bir yol izlenir rapordan sonra

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    948
    Verilen Beğeniler
    1.237

Malulen emekilik için hastane raporu sgk'ya gönderir, sgk sağlık kurulu 1-2 ay içinde sonuca varır
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    ghan Avatarı

Son Giriş
    26.08-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm 15 aydır iş göremezlik maaşı alıyorum yüzde 70 özürlü oranlı raporum var sgk malulen başvurdum heyet sgk göndercek raporu yüzde kaç ihtimalım var malulen için 2436 günüm var sizde özürlü raporumu dikkate alırmı sgk malulen için

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    948
    Verilen Beğeniler
    1.237

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Hayır. Defalarca yazdığım üzere, sgk açısından sizin göndereceğiniz raporun hiç bir anlamı yok. Onlar malulen emeklilik için kendi sevkleri ile alacağınız raporu temel alırlar

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12