Sayfa 5 / 5 İlkİlk 12345
Toplam 72 mesajın 61-72 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kerimc Avatarı

Gerçek Adı
    Yalnız Kartal
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:02
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    1yılın sonunda dün haberi aldım konturol muayenem olumlu olmuş konturol muayenesie kaldırılmış çok şükür allahıma darısı benim gibi olan akadaşlara

Üye
    kantutar42 Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    20.05-2017
    Saat
    00:21
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@kerimc

Kerimc arkadaş hem emekliliğin hayırlı olsun hemde konturol muayenen kaldırılmış bunada cok sevindim darası benim başıma benimde telaşem bu ay içinde başlıyor ben yine 2 ay önceden başlayacağım yemin ediyorum bıktım sitresli yaşamaktan olup olmayacagimi bal gibi bilen devlet vatandaşla niye uğraşır bilmem ya dosyayi kapat yada bir karar ver tekerlekli sandalyeli onune gelmiş uzattikca uzatiyorlar şaka gibi geliyor ama vallahi prosodurlerim cogunu unuttum 2 yıl önceki zekam bile yerinde degil rabbim hayırlısıyla iyi bir sonuc alirim tekrar hayirli olsun KERIMC

Üye
    selimebg Avatarı

Gerçek Adı
    SELİME
    Son Giriş
    25.05-2017
    Saat
    14:15
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba ben malulen emeklilikte kontrol muayenesi oldum rapor tekrar ankaraya gidiyor mu bide tahmini sonuç ne zaman belli olur Onkoloji %80 verdi tekrar maaş ala bilir miyim

Üye
    kerimc Avatarı

Gerçek Adı
    Yalnız Kartal
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@kantutar42

kardeşim çok teşekkür ederim darısı sana ve bizim gibi olan arkadaşlara en sonunda rahatladım başına geçen bilir inan konrol muayenesi tekrar eziyet sil baştan tekrar lanıyor bana 1 kere verdiler konrol muayenesi kurtuldum seni muayene eden doktorunn kararı çok önemli doktorun kararını onaylıyorlarmıış ankara telefon numara sıkıntın olursa sana yardımcı olurum bendee bütün numaralar var

@selimebg
    selim evet tekrar istenebiliyor hatta 3kere 4 kere istelini duydum özellikle pkiyatri rahatsızlığı olanlardan ama derece %80 olması sgk açısında önemlideyil sgknın istediği malül emeklide rahatsılığın devam etmasi ve geriye dönüş olmaması yani iyileşmemen ben im raporum %60dı

Üye
    kantutar42 Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    20.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Selam arkadaslar bugun 3.kez istenen kontrol mmuayenemi oldum ancak bir farkli oldu bu seferki 2012 de ve2014 de ftr ve noroloji bolumlerinden muayenem oldu 2016 da sadece FTR YANİ fizik tedavi muayenem oldu sormak istedigim sgk neden tek hastaliga dusurdu ve bu benim hayrimami halbuki bende en az 4-5 rahatsızlık mevcut cevaplarsamiz sevinirim

Valla kadermi desek vicdan mi desek bilmiyorum allah büyük doktorlarin yazdiklarina kaldi rapor 2 saat tekerlekli sandalyede bile oturamiyorum agridan zaten calisma gucum olsa bunu devletine birakmam calisirim korkuyorum ret gelecek diye ret gelmese bu seferde konturol muayene sitresi yerli hasta etti beni nedir bu zulum anlamadim

Üye
    kerimc Avatarı

Gerçek Adı
    Yalnız Kartal
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kantutar42 kardeşim sıkılmkta haklısın bu yolları bende geçtim allahtan sonu hayırlı oldun inşallah seninkide son olur en çok beni sıkan haklıyken haksız olmak çektiğin eziyet birtarafa sen aynı hastaneye gitti ben aynı üniverzte hastaneye gittim ankara senın öncekı dosyanı ve şimdiki dosyana bakacak ona göre karar vercek senden doktor tekrar gerek görmemiştir ona bakarsan bendende istemedıler ankara benden hasta kişisel öz bakımını yapa biliyormu ellerime baktı doktor yürümeme baktı birde kurul soru sordu okadar beni.m hastalığım ileryen hastalık onun için kaygılanma sonu hayırlı olacak inşallöah

Üye
    kantutar42 Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    20.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

insaallah @kerimc kardeşim kafamı karıştıran dünkü muayenede sgk 'nin hastalığı 1 indirmesi nasil kanun ki beni görmeden sgk 'nin beni gormeden karar vermesi 2 sene once 3defa emar filmi cekmislerdi dün onada gerek gormedi doktor tahminimce ya konturol muayenesini 1 yila indirecek yada bozacaklar diyorum allah yardimcimiz olsun ama doktorun tavırları iyiydi yardimci olmak istedi tedavi amacli ben umudum olmadigi icin yatiş istemedim 1 ay sitres olacak ama hayirli sonuç ciksinda bakariz son durumlara tesekurler cevap icin

başka bir degendirmesi görüşü olan yokmu arkadaşlar

Üye
    kerimc Avatarı

Gerçek Adı
    Yalnız Kartal
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kantutar42 emeklik sonucunuz ne oldu

Üye
    yigit105 Avatarı

Son Giriş
    19.02-2016
    Saat
    13:42
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@kantutar42 Daha önce malulen emeklilik başvurusunda bulunup ilk rapor sonrası tekrar ikinci bir hastaneye sevk edildiğinizde rapora yine ücret ödemek zorunda kaldınız mı?

Üye
    kantutar42 Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    20.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kerim yigit kardeş selamlar telefonum ariza yaptigindan dolayi cevap veremedim müjdeler olsun artik başimi egmeden emekliyim diyebilecegim konturol muayenem kaldirilmiş maluliyetin devamina postasi bugun ulasti allah herkezin gonlune gore versin diyorum 6 senelik cile son buldu agiz tadiyla emekliligimizi yasamayi nasip rabbim.... 2 soru ya gelince bu rapor islerinde ben hic bir zaman ucret odemedim zaten kurumun yazisi var butun masraflar kurumumuzca karsilanacak diye yazar hastaneye sevk islemlerinde allaha emanet olun

Üye
    kerimc Avatarı

Gerçek Adı
    Yalnız Kartal
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

gözünnüz aydın allah kimseyi bu sıkıntıyla yaşatmasın yaşanbilir

Üye
    kantutar42 Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    20.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @kerimc

Amin allah razi olsun butun temennimiz kimsenin bu sıkıntıları yaşamaması

Sayfa 5 / 5 İlkİlk 12345