Sayfa 2 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
Toplam 72 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:27
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.233

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ankara'dan almayı denedin mi Recep: 0312 415 32 03-4-5-6
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    recepaydın Avatarı

Gerçek Adı
    Recep
    Son Giriş
    12.03-2015
    Saat
    19:37
    Yaşadığı Yer
    Edirne
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ankarayı aradım ama bir türlü telofonu düşüremedim bende sgk sitesinde bilgi edinme servisine mail attım cevap geldi maluliyetim devam ettiğine ve 2014 de tekrar kontrol muayne koymuşlar.ne zevk alıyorlarsa bundan

Üye
    kerimc Avatarı

Gerçek Adı
    Yalnız Kartal
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    14:29
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadalar maerak ettim banada 2ıl sonra konrol muayanesi verdiler aynı hastaneyemi veriyorlar genelde

Üye
    allakasi Avatarı

Gerçek Adı
    ugur
    Son Giriş
    13.08-2017
    Saat
    08:49
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

genelde aynı hastaneye veriyorlar sevk için kendiniz 1.5 ay kadar önce sgk ya müracat edin sıkıntı olmasın kerim kardeş onlar seni cagırıp şu hastaneye git demezler kontrol tarihinde ve ya gec gidersen maaşın kesilme riski ola bilir erken gitmeye bak

Üye
    kerimc Avatarı

Gerçek Adı
    Yalnız Kartal
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben kredisi çekmek istiyorum konturöl muayenesinin yüzünden cesaret edemedim tavsiye edermsiniz bir fırsat var kaçırmak istemiyorum

Üye
    kantutar42 Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    20.05-2017
    Saat
    00:21
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

herhalde banka kredisinden bahsediyorsun benimde 2014dün 2. ayının başında konturolüm var kredi cektim ama 2013 cün 8. ayında kredimin ödemesi bitiyor ne olur ne olmaz sende o na göre çekeceksen çek pişman olacagın işlere bulaşma allah muhafaza yeri geldimi kimse kurtaramaz banka bu mafyadan farkı yok

allakasi;
    peki 2 yıl sonra aynı hastaneye verildigini söylüyorsun beni önce egitim ve araştırma hastanesine gönderdiler daha sonra bir yazı daha verdiler sonuçtan sonra hakem hastanesi olarak tıp fakültesine gönderdiler beni şimdi 2014 de hakem hastanesinemi yollarlar yoksa ssk araştırma hastanesinemi varmı bilgisi olan

Üye
    kerimc Avatarı

Gerçek Adı
    Yalnız Kartal
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Mehmet kardeş sizinde muayeneniz yaklaşıyo r ne zaman baş vurcaksınız inşalah hayır haberler alırsınız güzel haberlerizi bekliyoruz

Üye
    kantutar42 Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    20.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba kerim kardeşim haftaya cuma günü yani 13.12.2013 te kulak ameliyatım var akabinde ertesi hafta araligin 19 veya 22 sinde SGK kurumuna başvurucagim insaallah hayırlı haber gelişmeler olunca yazarım belirsizliğin yüzünden araba alamıyorum netice olarak tekrar emekli olursam alicagim inşaallah Peki sizde durum ne konturol ne zaman bir gelişme var mi rahatsizliginizda yani emekliliginizi etkilyecek düşünceleriniz nedir cevabinizi bekliyorum allaha emanet olun

Üye
    kerimc Avatarı

Gerçek Adı
    Yalnız Kartal
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

daha benım kontrol muayeneme var 1/10/2014de hastalığımla ilgili birdeyişme olmadı tam tersine oldu önceden iyi kötü bir iki adım atıyordum dışarda şimdi dışarda yardım sız yürüyemiyorum evde paytak paytak yürüyorum zaten doktorlar ilırleyen hastalığın ve çaresi olmayan hastalığın dedıler benim korkum bir doktorun bir doktorun dediğin in tutmaması aynı branş ve uzman doktolar olmasına rağmen ben bunun sıkıntısını çok yaşadım onun için şimdiden acaba acaba demeye başladım benim umutllarım vardı bu konrol muayenesi engelldi bütün bekleyenlerere allah sabır versin

Mehmet kardeş bulgularınzı önceki gibi acık yazarmısınız aynı hastaneyemı gittiniz öncekı bulgularla şimdiki bulgular aynımı benim hastalığımdada nöroloji ve fizik sonucuyla malül emekli olmuştum inşallah güzel haberler alırsınız

Üye
    kantutar42 Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    20.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selam kerim kardeşim sgk na gittim memur sordu selçuklu tıpamı yoksa meram tıpamı sevk edelim dedi bende daha önce meram tıpa gitmiştim bu seferde uzak olmasına ragmen selçuklu tıpa gittim ilk gün ancak raporlar bölümüne giriş yaptırmakla bitti 2. gün öncelikle fizik polikinligine gittim dr. 2yıl öncesine bakış bir degişiklik olup olmadıgını sordu bende olmadı dedim muayenesini yaptı raporunu yazdı rapor sekreterligine yolladı ne yazdıgını bilmiyorum sonra noroloji dr. gittim orada sgk anal evresinide bir degişiklik olup olmadıgının raporunu istemiş 3 gün boyunca 3 defa emar cektiler en son ilaçlı emar cekildi görüntülemeden sorun çıkıyordu radyoloji dr.raporunu yazdı imzaya noroloji dr gitti inan 1 haftamı verdim sonuç soracak olursan ne yazdılar bilmiyorum ama tahminim emekliligimin devamı şekilde rapor verdiler diyorum tahminim ama çünkü sordum söylemediler işte bundan sonra sonuç bekliyorum

Üye
    kerimc Avatarı

Gerçek Adı
    Yalnız Kartal
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

şonuçlarınız inşaalah olumu olur kafama takılan kesin sonuç nezaman olur çünki sizin muayene tarihi şubatın 1 i sizi takıp edıyorum meçbu kaldım kredı çekmiştim 4 seneliğe inşallah problem çıkmaz şimdiden korkular sardı beni sonuçlarınızı sizin kadar merak ediyorum Mehmet kardeşim

Üye
    kantutar42 Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    20.05-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

şunu söyleyeyim kerimc ben 21.12.2013 de erken başvuru yaptım sgk gittigimde memur erken geldigin iyi olmuş dedi ve maaşım kesilmemesi için bu tarihe kadar sonuç çıkarda dedi haziranın 1 ne kadar raporumu uzattı çünük memurun masası malul emeklili dosyası dolu şuan masamda 400 ü aşkın dosya var ve şubat 2013 de başvuran bir kişinin halaa sonuç alammış demişti birde ben gecen cuma günü aradım bayan memur numarasını yazmıştı bu çarşamba yetişirse kurula gider dedi evrakınız gelmiş hastaneden dedi hastaneden 31. 12.2013 te postalanmıştı bugün internettende takip ettim evrak sagluk kuruluna sevk edilmiş anlayacagın ben derim ki tahminim en geç 1 veya 1,5 ay içerisinde sonuçlanır daha öncede çıkabilir sonuç istersen evrak takip sitesinde konturollerini saglayabilirsin ama sadece evrakın gidiş gelişini görürsün sonuç gözükmez sitede.. birde kredi işine deginmissin valla sıfır araba almayı düşünüyordum kredi ile bende cesaret edemedim red gelir düşüncesi ile zaten fırsatıda kacırdım faizlerde yükseldi birde arabalar yeni yılda berbat pahalandı benim hayalim suya düştü

Üye
    kerimc Avatarı

Gerçek Adı
    Yalnız Kartal
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

teşekkür ederim verdiğin bilgiler için şunu anlamadım raporumu uzattı haziranın birine kadar demişşsin pekı muayene tarihinde kadar yanı 1şubata kadar snuçlanmazsa maaş kesilrmi benim korkum o

Üye
    gorbi20 Avatarı

Son Giriş
    16.06-2017
    Saat
    21:15
    Yaşadığı Yer
    Denizli
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

arkaşlar kontrol muayenesinde sevkten bahsetmişiniz bana kağıdı kendileri postayla gönderdiler kendim gidip almadım yalnız 3.5 yıl önce raporu devlet hastanesinden aldım kontrol muayenesinde üniversiteye gönderdiler muayenemi dedikleri tarihte oldum elime rapor vs hiç bişey verilmedi dijital ortamdan gönderiyoruz dediler fakat genede maaşım kesildi sgk yı aradım rapor yetişmemiştir diyo tel ile olmaz buraya gel dosyanı açıp bakalım diyo omurilik felçliyim oranım %98 emekliliğimin iptal olmayacığından şüphem yok zaten telde geriye dönük alırsın diyo ama bu evrağın gelmesi onaylanması ne kadar sürer acaba bide bakım maaşı alıyoz onuda etkilermi acaba

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:27
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.233

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Şubat maaşını kesildiği tarihten bu yana birikenlerle birlikte alırsın Ali.

Sayfa 2 / 5 İlkİlk 12345 SonSon