Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    gezgin78 Avatarı

Son Giriş
    27.12-2016
    Saat
    23:33
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba,
    2011 de %44 raporla 1 yıl sonra kontrol şerhri ile emekli oldum.kontrol muayenesi günü gelince gittim tekrar heyete girdim ve %70 raporla ankaraya gitti ve tekrar 1 yıl sonra kontrol şerhi ile geri geldi rapor oranının yükselmesi emekli maşını etkilermi?Maaşta herhengi bir artma olurmu?
    Saygılar

Üye
    BaSKaN53 Avatarı

Gerçek Adı
    ALi
    Son Giriş
    01.11-2017
    Saat
    13:44
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Z.BURNU
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    3

Sayın gezgin78 bende sizin gibi 2011'de rapor aldım (Vergi İndirimi) 15/12/2011 Emeklilik için müracaat ettim, benim raporumdada 1 yıl sonra kontrol ibaresi mevcut, bir yıl sonra nasıl bir presedür izleyeceğiz? ben çalışan değilim direk sgk mı gittiniz? zahmet olmazsa bana ayrıntılı izeh edermisiniz şimdiden teşekkürler.

Üye
    gezgin78 Avatarı

Son Giriş
    27.12-2016
    Saat
    23:33
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evet sayın BaSKaN53 kontrol tarihi 20/1/2012 idi ve ben 1 ay önceden sgk ya gittim beni sevk ettiler hastaneye ilk aldığım rapor gibi yeniden heyet raporu aldım hastane bana vermedi raporu direk sgk ya orasıda ankaraya gönderdi. yeniden bilgi istediler tekrar hastaneye sft aldım geri gönderdim ve sonrasında tekrar 1 yıl sonra kontrol muaynesi ile geri geldi.kontrol muayenesi olanlar bence tam gününü beklemesin kontrol tarihinin olduğu ayın 1 de maaş durduruluyor en az bir ay önceden gidin..ayrıca sgk hastane masraflarını karşılıyor ücret ödemiyorsunuz
    Kolay gelsin

Üye
    BaSKaN53 Avatarı

Gerçek Adı
    ALi
    Son Giriş
    01.11-2017
    Saat
    13:44
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Z.BURNU
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    3

gezgin78

çok teşekkür ederim sağolun..

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    958
    Verilen Beğeniler
    1.251

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Evet, maaşta artış sağlar diye biliyorum. Şurayı inceleyin: http://www.engelliler.biz/forum/emek...tml#post969406
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...