Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 20 mesajın 16-20 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Ufukalp Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:49
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Balthazard Formülü ile 30+10+10=50 olmuyor malesef.

Üye
    türköne Avatarı

Son Giriş
    10.06-2012
    Saat
    17:50
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ilk raporda bazaltl formulü ile 55 den 46 ya düşmüştü raporum.ikinci hakem hastanseindede en az 50 alıp bazaltlada 43 falan çıkması lazımdı.
    benim merak ettiğim şimdi ne yapmam lazım.
    Miyokar enfaktüs yani kalp krizi geçirdim ve cetvelde açıkca kalp krizi geçirmiş olan diye yazıyor ve direkt 30 puan
    yüksek tansiyon ilaçlarını 7 senedir raporlu olarak devletten beş parasız alıyorum. Şimdi tansiyonun yok diyebilirlermi 10 puan
    ultrasondada bir böbreğimin olmadığı rapordada var buda 10 puan bazaltta çıkanda en az 43 olması lazım.
    ben neden puan düştüğünü ve son kararı verende hakem hastane olması nedeni ili itirazmı edeceğim mahkemeyemi vereyim.
    Bilen varsa yazsın lütfen.

baktım bazaltta hesap edince dahi 43 çıkması lazım.şimdi ne yapmam lazım.işin garip yanı bütün rahatsızlıklarım devlet hastanelerinde ve raporlu.ben anlamadım.sizden ricam bilen biri varsa ilk rapor F ve hakem hastane raporuda 2 ben itiraz edebilirmiyim yada mahkemeyemi vermem lazım

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:29
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Eğer oran % 40'ın üzerindeyse, bir hak kaybınız olmayacaktır. Neden itiraz etmek istiyorsunuz? Yani, kaybınızın ne olduğunu düşünüyorsunuz?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    türköne Avatarı

Son Giriş
    10.06-2012
    Saat
    17:50
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sanırım üst tarafda yazılanları görmedin. İlk hastane %55 verip bazalt formülünden sonra %46 olarak ankaraya yolladı raporu.Ankara beni hakem hastene olarak direkt haydarpaşa numuneye yolladı.Aynı rahatsızlıklarım (hepsi tamamen devlet hastanelerinden alınan raporlardır. Kalp krizi geçirdim okmeydanı ssk da, hipertansiyon dendi 7 senedir devlet benden fark ücreti dahi almadan sağlık kurulu kararı ile direkt ilacı alabiliyorum,ve3 bir böbreğim taş nedeni ile alındı hem hastane çıkışı ameliyat raporu hemde 2 hastanede ultrasonda görünüyor. Yani hepsi devlette raporu olan rahatsızlıklar) haydarpaşadada tespit edildi fakat çıkan sonuç %32 ve bu imkansız bir şey. Sakatlık özür çizelgesinde açıkca yazan miyokart enfaktüs (yani kalp krizi) geçirene %30 verilmesi lazım, Yüksek tansiyon ilaçlarını 7 senedir devlet veriyor bana sen hastasın deyip buda %10, Tek böbrekli olanada %10 vermesi lazım ki bazaltla hesap edince sonuç %43 çıkması lazımdı. Şimdi hakem hastane bana nasıl olmuşsa %32 vermiş.

BENİM ÖĞRENMEK İSTEDİĞİM
    Ankara beni kendi direkt hakem hastanesine yolladı çıkan sonuç 32 ve ben ne yapabilirim. İtirazmı edeceğim mahkemeyemi vereyim. Çünkü saktlık çizelgesinde yazan oranlar ve açıklamalar 1 e 1 bana uyuyor.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:29
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bence en doğru yol bu süreci böyle bırakmak, 3-4 ay sonra yeni bir rapor alarak yeniden vergi indirimine başvurmak. Zira red kararından sonra tek yol mahkeme, ve o da uzun bir süreçtir.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12