Sayfa 7 / 7 İlkİlk ... 34567
Toplam 95 mesajın 91-95 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    fulya35 Avatarı

Gerçek Adı
    fulya
    Son Giriş
    02.01-2017
    Saat
    21:54
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    murat6677 bey kardeşim bu yasaları şuanki devlet cıkartmadıkı hepımız senın dusuncendeyız fakat bu yasayı sayın kemal kılıcdaroglu ıle yasar okuyanın calışma bakanı oldugu donemde cıkarılmış bır yasa ozamanlar sgk nın borcu dıplerdeydı suan 10 kusur mılyon kışi emeklilik ıcın gun beklıyor dvlet yasa cıkartabılır ama malıyetı yuksek dıye yapmıyor burada eleştırebılırız ama senın dedgın yerde burda devletın bır sucu yok malesef bız halk olarak bu hukumetı devırırsek halkcı bırılerı cıkarsa ısetedıgımız yasa olur ozaman 2036 yılına kadar bozulamıyor malesef

Üye
    murat6677 Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    14.08-2017
    Saat
    17:29
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar bilindiği gibi 2008'de çıkan sgk yasası engelli engelsiz herkesi etkiledi ve yaşlar uzadı, yani devletin bizden istediği prim gün sayısını doldurduğumuz halde halen sgk'lı olarak çalıştığımız her ay için 3 TL emekli maaşımızdan düşüyor, yani arkadaşlar çalışmazsam evi geçindiremiyeceğim çalışsam ilerde bağlanacak olan emekli maaşım düşecek, buna istinaden bende prim doldurduğum halde çalışmaya devam ediyorum sonuçta bende etkileniyorum. Bu sabah SGK hattı 170'i aradım hükümetin 2008'de çıkardığı yasanın bize yaşattığı sıkıntıyı anlattım tam 3-4 kez anlattım adam lafı çevirip yok emekli misiniz yok maaşınızdan kesinti mi oluyor yok şöyle mi yok böyle mi diye konuya net cevap vermekten kaçıyorlar bende sinirlendim adama sesimi yükselterek siz kimi temsil ediyorsunuz hükümetimi yoksa bizi mi diye fazla dayanamadım kapattım telefonu yani...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:34
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.229

Bunlar daha iyi günlerimiz! Emekli maaşları o kadar düşüyor ki, bırak geçindirmeyi, açlığı gidermek bile mümkün olmayacak. Ucuz işçi olarak köle gibi çalışıp ağababalarını zengin edeceğiz...

Üye
    adamo Avatarı

Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    18:43
    Yaşadığı Yer
    HERyerKARANLIK
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    13
    Blog Mesajları
    2

Sayın Bülent Bey emekliliğime 13 yıl var; %45 oran ile... Memurum; memur emekli maaşları da çok düşecek mi 13-15 yıl sonra?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:34
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.229

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Hepimiz aynı gemideyiz...

Sayfa 7 / 7 İlkİlk ... 34567