Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ahmet111 Avatarı

Gerçek Adı
    AHMET
    Son Giriş
    08.10-2011
    Saat
    15:15
    Yaşadığı Yer
    hatay
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    1992 yılında belediyede fen işleri memuru olarak göreve başladım.epilepsi hastası oldugum için adi malul emekliligi için rapor aldım ve başvurdum.sonuç 3 gün önce geldi.19 yıllık çalışmama karşılık 23.000 tl ikramiye ve aylık sadece 938 milyn maaş baglandı.bi yanlışlık mı var? 2300 alıyoken emekli olunca bu kadar düşmesi normal mi?itiraz etmem gerekiyomu ve ne yapmam lazım?başka maaş baglanacak mı?gelen sonuçta kagıtta adi malullukla alakalı hiç bişe demiyor ama hemen cevap verirseniz sevinirim (YOK İNSAAT MÜH.ASLINDA AMA FEN İŞLERİ MEMURU OLARK ÇALIŞIYORUM.DRECEM 2

Forum Moderatörü
    UZAKLAR Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:21
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    95
    Verilen Beğeniler
    33

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    devlet memurluğunda maalesef durum böyle. hesapta bir yanlış yoktur. Lise mezunu olduğunuzu düşünüyorum bu nedenlede emekli aylığı ve ikramiye bağlama oranınız düşük. emeklilik derece ve kademinizi, tahsilinizi yazarsanız daha ayrıntılı yardımcı olabilirim.