Toplam 8 mesajın 1-8 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    soket Avatarı

Gerçek Adı
    fatih
    Son Giriş
    18.09-2017
    Saat
    10:28
    Yaşadığı Yer
    gaziantep
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    31 08 2011 de ssklı işten ayrıldım erken emeklime 2 yıl var iş bulamazsan isteğe bağlı bağkuramı geçsem veyahut başka neyapabilirim giden günler boşa gidiyor.selamlar

Üye
    cdisci Avatarı

Gerçek Adı
    CEMİL DİŞÇİ
    Son Giriş
    16.06-2017
    Saat
    11:05
    Yaşadığı Yer
    Nigde, Turkey
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Fatih bey bağkura geçmeyin maaşı etkiliyor eğer iş bulamazsanız muhasebeciler inşaatlarda yarım prim parası ile sigortalı gösteriyorlar haberiniz olsun

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:14
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Kesinlikle isteğe bağlı prim ödemeyin. Değil emekli maaşınızı yükseltmek, düşürür bile.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    soket Avatarı

Gerçek Adı
    fatih
    Son Giriş
    18.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    gaziantep
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

selam arkadaşlar bağkurda yüzde 40 ila 50 arası pirpm gün sayısı 4080 güne düştü deniyor yeni yasayla bu dogrumu bilen varı

Üye
    ertugrul01 Avatarı

Gerçek Adı
    Ertuğrul
    Son Giriş
    23.02-2014
    Saat
    11:46
    Yaşadığı Yer
    Anadolu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

1 Ekim 2008 sonrası 3,5 seneden fazla istege baglı prim ödemesi BAGKUR emeklilik şartlarına girer.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

% 40 ve üzeri raporu bulunan Bağkurluların emeklilik kriterleri:

bagkur - Emekliliğime 2 yıl var. Bu arada isteğe bağlı prim ödesem ne olur?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    soket Avatarı

Gerçek Adı
    fatih
    Son Giriş
    18.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    gaziantep
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

selam arkadaşlar ben ssk mı devam ettiremedim bağkurdan silinmiş 15 yılım var 1994 ila 2008 adası şu anda 3000 günüm var üstüne 1680 gün lazım bağkura gittim bu silinmiş günleri çıkarırsak hepsini ödemen şart diyor bende hepsini ödemeye hem gücüm yok hemde bana gerekeni ödeyelim dedim televizyonda bir sosysl güvenlik uzmanı 2000 den önce bütün ödenmeyen günlerin tamamen silindiğini ancak 2000 den sonraki silinmiş günlerin tekrar çıkarılabildiğini 2000 den sonraki günlerde yatırılmassa 2014 yılında tamamen silineceğini söyledi benim için 2000 den öncekilerin silinmesi daha iyi o zaman 8 yıllık borcum kalıyor bağkur memuruna bunu sordum yok diyo baştan atıyor bu konuda bilgisi ölan varsa yardımcı olursanız sevinirim

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bağkur borcunun bir kısmını ödemek mümkün mü, bilen var mı?