Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 49 mesajın 46-49 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ve PTT'den aldığınız şifreyi asla kaybetmeyin. Çünkü, şifreyi kurtarma şansınız yok unutunca.. PTT'den ikinci kez şifre taleb edildiğinde 10 TL ödemeniz gerekecek..

Ben babamın şifresini kaybedince araştırdım biraz.. Çok uğraştım şifreyi hatırlamak ve kurtarmak için ama olmadı.. Babam siteyi çöktü biliyor.. Öyle dedim.. Aramızda kalsın da sır..

Üye
    nazisam Avatarı

Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    14:28
    Yaşadığı Yer
    mersin /yenişehir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

sesene ve haava arkadaşım ilgi ve bilgileriniz içn tşklr benim e devlet şifrem var şu an aktif olarak kullanıyorum benim orada henüz maaş bilgilerim rakamsal olarak yansımamış sadece emekli oldugum bilgileri mevcut rakamsal bilgiler bu hafta başında ssk dan gelen yazıda mevcuttu o yüzden bende merak edip sordum acaba otomotikmen kesilmiş olrakmı bize bilgiler geldi yoksa her ay ayrıca kuruma elden ödeyecegizmi bu SGDP yi ha bu rarada sıırrına sırdaş oluruz havva

Üye
    nazisam Avatarı

Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    14:28
    Yaşadığı Yer
    mersin /yenişehir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

herkese hayırlı günler ve slmlr olsun arkadaşlar daha önceki üst yazılarımda belirtmiş oldugum gibi bende yüzde 74 ağır özürlü raporum maliyeden yüzde51 ağır özürlü olarak onaylandı ve uzun ugraşlar sonunda emekli ettti kurum bizi 3. vergi indirimi ve 3830 gün ile fakat bağlanan maaş miktarı ban a çok az geldi 660 olarak belirlendi bende bu rakamın az oldugunu düşünerek kuruma itiraz dilekçemle müracatta bulundum fakat kabul etmedi oradaki memur ilk maaş alınmadan itiraz olmaz dedi şimdi bu ayın 20.sinden sonra maaşımı aldıktan sonra tekrar müracat edecem bu konuda tecrübesi olan arkadaşlarda öyrenmek istedigim yüzde74 ten düşürülüp yüzde 51ağır özürlü olarak onaylanan ve bülent beyin daha önceki yazılarında belirtmiş oldugu bakıma muhtaçlık kriterleri göz önünde bulunarak maaşıma yüzde 10 ilave yapılabilirmi bu kınuda nasıl bir yol izlememiz gerekiyor bilgilendirirseniz çok sevinirim şimdiden tşklrrrr arkadşlr

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    09:35
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Dilekçeyi verirken hem maaş düzeltmesi isteyin hem de eğer elinizdeki rapor Başka Birinin Sürekli Bakımına Muhtaçlık tespiti yapıyorsa, bu meyanda maaşınızın arttırılmasını talep edin.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234