Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    recepaydın Avatarı

Gerçek Adı
    Recep
    Son Giriş
    12.03-2015
    Saat
    19:37
    Yaşadığı Yer
    Edirne
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ben yüzde 64 ile malülen emekli oldum ve bunun yanında iş görememezlikde alıyorum .
    sorum şu,ben bir sene sonra konrole gireceğim bu kontrolde rapor oranım yüzde 60 altına düşerse benim aldığım maaşta ve iş görememezlikte bir fark olur mu
    bakıma muhtac engelliyim.

birde kontrol zamanında maaşta aksama yani gec yatırma gibi bir durum olur mu

arkadaşlar bu soruyu soruyorum çünkü kredi cekip ev almayı düşünüyorum iyi günler

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:13
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.231

Herhangi bir maaş düşüklüğü olmaz. Eğer Başka Birinin Sürekli Bakımına Muhtaçlık nedeniyle maaş %10 arttırılara verilmişse ve şimdi bu Başka Birinin Sürekli Bakımına Muhtaçlık hali ortadan kalkarsa, o zaman o %10'Luk artış maaştan eksiltilir o kadar.

Kontrol zamanı gelmeden 1 ay önce gidip sevk alın. 4 ay içinde işlemleri tamamlarsanız, maaşda aksama olmaz. 4 ayı aşarsa, o zaman maaşınız o anda dondurulur, daha sonra rapor sonucuna göre kaldığı yerden devam eder...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    recepaydın Avatarı

Gerçek Adı
    Recep
    Son Giriş
    12.03-2015
    Saat
    19:37
    Yaşadığı Yer
    Edirne
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    teşekkürler